Kenzo

01. ledna 2015 22:46
Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 05. října 2020 15:34

Sweet Potato Tiger a Zebra (pánsky)

https://www.parfumanie.cz/database/detail/jungle-le-tigre-kenzo

https://www.parfumanie.cz/database/detail/jungle-pour-homme-kenzo

Tiger bol ľahko zelený a Zebra drevitá. Obe veľmi pekné ale na Sloníka sa myslím nechytali.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 23. července 2021 15:02

Amour 

Jaro je v plném proudu a větvičky plné mízy se obalují něhou třešňových květů. Jejich vůně se společně s jemným vánkem nese po okolí. V ústech se mi rozplývá sladká chuť smetanové zmrzliny, když se proti blankytné modři oblohy vznese bílá holubice. Provázím ji pohledem a touhou. Také chci roztáhnout křídla a letět neznámo kam ...

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 23. července 2021 15:34

Dalia takže hádám, že nákup skoro naslepo vyšel Jsem ráda.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 23. července 2021 15:51

Evanilla Vyšel na 100 %, jsem z Amouru doslova okouzlená.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 13:27

Ca Sent Beau 

Dotknu se květu, co koupe se v červáncích, a motýli v letu mě šimrají na spáncích. Vzduch voní trávou vadnoucí, chladnoucí hlínou i růží západem slunce planoucí. Je omamný jako dech tuberózy a jasmínu. Je měkoučký jako mech, který už ztrácí se ve stínu. Dotknu se květu a první hvězda ozdobí nebe. Stejně jak křídla motýlů má duše vydá se k letu … za hvězdou hledat Tebe.

Hořká svěžest citrusů i s kůrou, chladivé vodní kapky lesknoucí se na sametových okvětních plátcích růží, zelenkavě krémový ylang, omamná tuberóza, nadýchaná mechová zemitost, pár hoblinek mýdla i stopa mléčné vanilky. To vše zde vnímám a skutečně to voní hezky.

Krásná květinová vůně s lehce starosvětským puncem.

... jo a jak jsem v některých recenzích četla, že se zde objevuje Slon, tak já ho tam mám taky.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 16:22

Dalia tvoja poézia je nádherná

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 17:18
Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 23. listopadu 2022 18:52

Flower by Kenzo L'Absolue 

Původní Flower jsem nikdy neměla, ale myslím, že s touto odnoží nemá moc společného, jinak by nemohla být tak populární. Tato Flower je značně syntetická sladká směs pomerančového květu s růží a s trochou šafránu v úvodu. Pak už jen bílá vanilková barva na nábytek.