Une Nuit Nomade

29. března 2019 17:20
Offline Sweet Potato
Avatar
34708 příspěvků moje polička 13. zaří 2020 15:09

Korsičanka Alibi už to ví a věřím, že mi to odpustí

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 13. zaří 2020 15:41

Sweet Potato Odpouštět ti nemá co. Mě jen zajímá její názor. Protože psala, že další kupující je nadšená

Offline Sweet Potato
Avatar
34708 příspěvků moje polička 13. zaří 2020 15:53

Korsičanka Má na svém webu krásnou recenzi.

A já jsem houby nos, nejsem směroplatná

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 13. zaří 2020 16:07

Sweet Potato Korsičanka je to legrace. Mně Freudian Wood houpe žaludkem, takže podobu s NBSS neshledávám, ostré citrusy tam nemám  ani náhodou. Já ty žehlené plenky, a santal dřevitý i mléčný. A ta, které NBSS uhranula, byla Barborka ( a její mamika) :)

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 13. zaří 2020 17:45

alibi To tobě i Kočka_toulavá  přejeme, že - Sweet Potato ?

Offline Kočka_toulavá
Avatar
317 příspěvků moje polička 13. zaří 2020 20:07

Korsičanka alibi Najprv som premýšľala, či ju vôbec cítim, ale stačilo zavrieť oči a hneď som bola na inom mieste. Pokojný zimný deň, v ktorom sa netreba nikam náhliť - vnímam ju ako závan čistého zimného vzduchu. V tomto myslím splnila zadanie.  Na druhej ruke bola ako prášková sladkosť - možno jemne cukrový poprašok a na oblečení ako čistý santal - najviac ma prekvapilo ako sa na troch miestach správala úplne inak. Potom si ju skúšala mamina a prvé slová boli, toto je moja vôňa .. toto si prosim ! Tak som ju zoznámila s portfóliom celej značky. 

Offline Kočka_toulavá
Avatar
317 příspěvků moje polička 13. zaří 2020 20:11
Reakce na alibi:

Sweet Potato Korsičanka je to legrace. Mně Freudian Wood houpe žaludkem, takže podobu s NBSS neshledávám, ostré citrusy tam nemám  ani náhodou. Já ty žehlené plenky, a santal dřevitý i mléčný. A ta, které NBSS uhranula, byla Barborka ( a její mamika) :)

alibi krásna recenzia, pozrela som prave blog :)

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 13. zaří 2020 21:01

Kočka_toulavá Asi budu muset zkoušet víckrát a pozorněji:)

Offline Suzam
Avatar
30 příspěvků moje polička 25. zaří 2020 16:45

Baví mě tu číst, jak kdo vnímá Nothing but Sea and Sky. Když tu alibi nabídla odstřik, zamilovala jsem se do názvu té vůně, koukla se na složení a okamžitě se rozhodla, že tu vůni chci J Jenže když mi přišla a já jí vyzkoušela na zápěstí… bylo jasné, že je pro mě nenositelná, pižmo přebilo všechno ostatní, dusilo… a navíc mi připomněla avonovskou vůni, kterou kdysi používala jedna moje známá. Takže velké zklamání, odstřik jsem odložila a na chvíli na něj zapomněla….. Až minulý týden jsem si řekla, že tomu dám druhou šanci, tentokrát žádná zkouška na zápěstí, rovnou jsem se při odchodu z domova navoněla…. A od té doby jsem na NBSS závislá! Cítím z ní teď převážně santalové dřevo, je neskutečně příjemná a uklidňující, vlastně jí používám jako aromaterapii J

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 25. zaří 2020 20:20

Suzam tak to mám velikou radost! Vyplatí se dát vůním druhou šanci. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 04. října 2020 10:15

Nevíte, prosím, někdo, jak je to s Rose America? Končí tedy?

Offline AlexQ
Avatar
96 příspěvků moje polička 04. října 2020 10:33
Reakce na Dalia:

Nevíte, prosím, někdo, jak je to s Rose America? Končí tedy?

​A proč by měla končit? Na svých webovkách ji značka pořád má...

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 04. října 2020 10:47

AlexQ Libuška alibi před časem zmínila své obavy, že bude končit. Já tedy doufám, že neskončí. 

Offline Fleur blogger
Avatar
6064 příspěvků moje polička 05. října 2020 15:07

Dalia Možná jsem tady tu vlnu pochybností kolem Rose America rozpoutala já, když jsem se na jaře začala pídit po cestovním balení vůně (od února ty rozprašovače 25 ml nabízeli na stránkách Une Nuit Nomade pro všechny vůně s výjimkou Rose America, což mě znepokojilo).

Zeptala jsem se tedy přímo u zdroje, zda se neplánuje reformulace či ukončení výroby, a dostalo se mi od Philippa Solase tradičně francouzsky diplomatické odpovědi, že kvůli vzácným složkám a problémům s jejich zajištěním v odpovídající kvalitě momentálně nenabízejí ta malá balení a vzorky, ale flakóny běžné velikosti jsou stále k dispozici.

Já k tomu skepticky dodávám, že je otázkou, jak dlouho bude trvat to "stále", ovšem na druhou stranu se může situace zlepšit a třeba vůbec nepocítíme žádný výpadek.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 05. října 2020 18:54

Fleur Děkuji za informace. No, uvidíme, jak to nakonec s RA bude. Byla by jí škoda, ale její případný konec by člověk musel tak jako tak přijmout. Naštěstí je plno jiných krásných vůní. I když jí podobnou neznám.

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 05. října 2020 21:59

Fleur děkuji, že ses zeptala. I když to mě pochybnosti nerozptylilo :(

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 20:58

Nothing but Sea and Sky 

Když jsem tuto vůni zkoušela v létě, měla jsem v ní hromadu vypraného prádla se zbytky prášku na praní. Tak jsem ji odložila a dnes po ní sáhla znovu. A ona se opravdu v tomto chladném počasí rozvoněla jinak. Místo prášku na praní cítím chlad, úplně to na kůži studí. Je to jako suchý mrazivý vzduch se stopou kouře z kadidla a se zeleným neroli. Pak vůně zteplá, je jako semišová přikrývka, do které se na terase v zimě můžeme zachumlat a pozorovat mořské pobřeží s trávou obalenou bílou jinovatkou. Společníkem je nám krásný santal, který ukáže nejdříve svou kořenitou a pak i tu krémovou tvář.

A teď mi k tomu sedí i Walt Whitman, jehož verše o Montauku byly pro parfém inspirací.

„Simplicity is the glory of expression.“

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 21:08

blackviolet krásné!

Offline Fleur blogger
Avatar
6064 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 21:24

blackviolet Potvrzuji tvoje dojmy, že v mrazivém počasí působí jinak!

Shodou okolností jsme vzorek znovu testovaly včera s kamarádkou během večerní procházky a vůně se rozvíjela spíše tím hřejivě santalovým směrem (ačkoliv pro mě stejně pořád nic, cítím tam kokosově mléčný podtón a to nesnáším).

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 21:30

alibi Díky!

Fleur To jsem ráda, že nejsem sama, hodně mě to dneska překvapilo. Krásný santal a po prášku na praní ani stopa. A kokosově mléčný podtón v ní taky nemám.