Atelier Cologne

30. zaří 2014 21:16
Offline jerry
Avatar
8890 příspěvků moje polička 25. července 2018 11:44

wendulka 

Tvůj popis zní pro mě dost nebezpečně

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 25. července 2018 17:12

jerry Přijde mi ale, že Iris Rebelle drží lépe, jak Iris Prima, i je o maličko prostorovější. Ale tohle je samozřejmě individuální záležitost.

Offline slniecko admin
Avatar
17522 příspěvků moje polička 04. srpna 2018 11:25

Neviete náhodou, či tie 10ml balenia, ktoré majú na stránke k niektorým vôňam sú rozprašovače, alebo rollony?

Offline slniecko admin
Avatar
17522 příspěvků moje polička 04. listopadu 2018 16:48

Mimosa Indigo

Mimóza na orientálny spôsob? No vážne, ide to. Predovšetkým pomocou dobre vyváženého pomeru púdrovej mimózy a jemného šafránu. Veľmi zaujímavá a veľmi netradičná vôňa. Nepredstavujte si žiadnu tradičnú orientálnu vôňu, či už v zmysle arabiek, alebo európskych „orientálok“, táto ide mimo kategórie. Ale ten šafrán v nej orient skutočne evokuje. V drydowne sa ešte zjednotí mliečnym santalom, čo ju pekne zaoblí. Výborne drží.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 20. února 2022 12:14

Orange Sanguine

Plátky pomeranče vyskládané na prkénku z cedrového dřeva. Sladkost ovocné dužiny se mísí s hořkostí pomerančové kůry a hřejivou dřevitostí cedru. A k tomu se přidá aroma mandarinky se snítkou jasmínu. Objeví se i lehoučká stopa bylinek.

Velmi příjemná vůně, která je zpočátku sladce šťavnatě svěží, později spíše bylinně ovocně suchá s jemným dotekem jasmínu a dřeva.