Profumum Roma

15. zaří 2014 22:23
Online Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 29. dubna 2018 20:50

wendulka Jsi měla říct, že jsi bloggerka parfumového webu = důležitější než nějaký žurnalista

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 29. dubna 2018 21:18

Korsičanka Pro ně bohužel ne. V tomhle ohledu je přístup Ingredients a Vavavoom skutečně ojedinělý.

Oni tam mají takový "zvláštní" přístup k zákazníkům v posledních měsících - blackviolet mě varovala už předem. Horší byla už jen ruská paní majitelka v La Maison de Parfum, která tam ten čtvrtek zrovna byla. Po necelé hodině zkoušení nám oznámila, že pokud nechceme něco koupit, tak musí do banky.

A takovejch krásnejch značek tam je.

Online Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 29. dubna 2018 21:39

wendulka No, je pravda, když jsem tam objednala parfém, že jim dost dlouho trvalo, než ho poslali, přidali příšernou miniaturu a balení vůbec nic moc - na to, že šlo o dost drahou vůni...

Online viktorka_od splavu
Avatar
45972 příspěvků moje polička 04. července 2018 20:23

Olibanum

pryskyřičná dřevitá vůně, studená až chladivá. postupně se rozehřívá a sládne, 

kadidlo a spousta jehličí... borový les, který vyrostl v rozvalinách kamenného kostela. asi tam mezi kamennými kvádry prorůstají nesměle i nějaké lesní květy, možná tam kvete borůvčí a maliní, do spadaného jehličí občas zasvítí slunce

krásná, ale řekla bych dost pánská vůně.

Online Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 04. července 2018 21:36

viktorka_od splavu Já bych řekla...pro pány asi krásná:)

Online viktorka_od splavu
Avatar
45972 příspěvků moje polička 05. července 2018 05:41

Korsičanka nebo tak

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 19. dubna 2019 21:17

Antico Caruso 

Vůně pro italského gentlemana, na opálené tváři pěstěné strniště, bílá lněná košile splývající ležérně přes letní kalhoty a nohy naboso v mokasínech z přírodní kůže. Sedí u šálku espressa před kavárničkou ve stínu starého kamenného domu a jeho vůně je citrusově a bergamotově svěží s dotekem bylinek a pomerančového květu, čistá luxusním mýdlem, jemná sladkým mandlovým pudrem a zároveň mužně dřevitá.

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 19. dubna 2019 21:42

blackviolet chci toho muže, ideálně i s tím kamenným domem :-)

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 19. dubna 2019 22:55
Offline slniecko admin
Avatar
17560 příspěvků moje polička 20. dubna 2019 12:31

Fleur ale čo s tým mužom potom???

Online Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 20. dubna 2019 17:01

slniecko Tedy... dámy Já bych raději na svém muži zkusila tu vůni

Offline ModestMourek blogger
Avatar
1062 příspěvků moje polička 20. června 2019 08:57

Olibanum

Po borovicové pryskyřici se objevilo svíravé dřevo s tónem vlhkých oříšků – skoro stejných jako v Encre Noire à L'Extrême – a až do konce zůstalo nezměněné. Přesně tato oříšková podoba kadidla, která neodpovídá žádnému mně známému kadidlu, mě odradila od Encre Noire à L'Extrême, přestože se v něm vykytovala jen chvíli. Tady ji cítím celou dobu…

Fiori d'Ambra / Fiore d'Ambra

Velmi zajímavá interpretace ambry. Nasládlou květinovou pryskyřici, připomínající Ambre Fétiche, vytlačila na chvíli živočišná zatuchlost, po jejímž zmizení se pryskyřice vrátila a spojila se se skořicí do krásného krémového akordu, který se postupně přeměnil na sladký vanilkový krém s jemně živošičným podtónem a ohromnou výdrží.

Victrix

Nahořklá zeleň, v úvodu podbarvená trochou koření, se uhlazuje suše dřevitým vetiverem. Je velmi podobná zeleni v parfému II (Trudon) a jen o málo příjemnější.

Offline ModestMourek blogger
Avatar
1062 příspěvků moje polička 20. června 2019 09:36

Aqua Nobilis

Zvláštní vůně. Kořeněné geranium doplněné hořkým pelyňkem se prolíná s oříškovým a posléze dřevitým vetiverem, který zvolna splývá se sametovou větvičníkovou bází. Předtím než nadobro zmizí, objeví se v něm karafiáty z parfému Fugit Amor (Jul et Mad), který se mi vybavil nezávisle na alibi. Až teď jsem zjistil, že jej zde též cítila. Výdrž se pohybuje kolem 2 hodin.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 20. června 2019 09:37

ModestMourek jé, na tu jsem úplně zapomněla. ta se mi líbila :)

Offline Tana1112
Avatar
241 příspěvků moje polička 17. března 2022 07:41

Má  někdo, prosím, zkušenost s objednáním do ČR přímo z jejich webovek?

Offline gabreta
Avatar
22 příspěvků moje polička 18. března 2022 09:28

Tana1112 

Nakupovala jsem tam zhruba v polovině loňského prosince a byla jsem moc mile překvapena, jak rychle a hladce vše proběhlo dokonce i v předvánočním čase. Večer jsem odklepla objednávku, druhý den večer přišel mail z DHL Express, že je zásilka na cestě, a do třech pracovních dnů od objednávky to bylo doma. Byla to moje první zkušenost s e-shopem Profumum i s doručením přes DHL Express, tak nevím, jestli zrovna šťastná náhoda, ale za mě s obojím moc velká spokojenost  

Offline Tana1112
Avatar
241 příspěvků moje polička 18. března 2022 09:38

gabreta Moc děkuji

Offline la.reina
Avatar
24 příspěvků moje polička 08. dubna 2022 21:02

Dobre den, me mile... po dlouhe odmlce se vracim k vunim (jooo, stara laska nerezavi ????) a tak mi padlo oko na Battito... mate nekdo, prosim, dobry overeny eshop, ktery bych mohla vyloupit? ????

Omlovam se, pokud jsem OT, jeste se tu veru moc nevyznam. ????

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 08. dubna 2022 21:37

la.reina Ahoj, ráda Tě vidím. Mě napadá ALZD .

Offline Tana1112
Avatar
241 příspěvků moje polička 08. dubna 2022 21:52

la.reina Ingredients Praha nebo přímo webovky Profumum Roma. Případně polská Missala.