Maison Francis Kurkdjian Paris

14. zaří 2014 17:41
Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 11:20
Reakce na Fleur:

Gentle Fluidity Gold

Variace na text k dětské hře: cukr, cukr, limonáda, cukr, bum! Do spousty zprvu zkaramelizovaného a posléze moučkového cukru se mi vplétá nějaká červená limonáda, v níž to občas slibně zaperlí bobulemi rybízu a jalovce, ale v tom okamžiku se jako na povel opět spustí cukrové zasněžování a výsměšně mi zalepí všechny čichové buňky.
A mně zbývá jen pečlivě se oprášit a příště obejít hodně velikým obloukem.

​Na mně sice tak přeslazeně naštěstí nevoní, ale s tím cukrovým zasněžováním máš pravdu. Každopádně ani pro mě není.

Offline Fleur blogger
Avatar
6064 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 11:56

wendulka Já jsem od doby, co jsem si sama dala detox od cukru v potravinách, na sladké značně přecitlivělá. Ve vůních jsem s výjimkou L´Instant a L´Instant Magic nikdy sladké tóny nevyhledávala, takže pak je pro mě něco podobného zabiják.

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 13:21

Fleur 

To máš pravdu, že tohle má určitě vliv. Od doby, co jsem omezila množství jednoduchých sacharidů a nahradila část z nich komplexními, už řadu gurmánek a sladkých vůní, které bych dřív neměla problém nosit, nemůžu.

Offline Miru
Avatar
13806 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 13:23

Fleur wendulka 

...mám to obdobně.

Gurmánky, ke všemu hodně sladké, mi v podstatě lezou na nervy...

Offline Lu
Avatar
161 příspěvků moje polička 12. ledna 2022 18:19

Nemůžu najít na stránkách MFK Lumière Noire. Nevíte něco o ukončení atp.? To byla moje oblíbená a velmi chválená růže....Nenašla jsem ani limitku Ciel de Gum, ale tam bych to pochopila....

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 12. ledna 2022 18:34

Lu Tady poslední kusy:(

Offline Lu
Avatar
161 příspěvků moje polička 12. ledna 2022 23:28

Korsičanka Díky moc! No mrzí mě to.....

Offline Veverka
Avatar
49 příspěvků moje polička 22. dubna 2022 18:18

Prosím mohl by někdo porovnat La Rose a L´Eau á La Rose? Moc děkuji.