Fragonard

06. zaří 2014 19:29
Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 13. března 2022 14:24

slniecko moc děkuji.

V průběhu roku bývají většinou kódy jen na dopravu nebo dárky. 20% sleva bývá před 1. jarním dnem... vloni od 17.3., v roce 2019 jsem našla 20.3-21.3. A pak bývá 20% ještě Black Friday.

Určitě je kód neosobní... bývá např. ve tvaru 200321... tedy sleva měsíc rok... systém tedy mění, ale bývá to dost obecné, že to určitě není pro jednoho.

Fleur pokud bude kód k dispozici a nedosáhla bys sama na dopravu zdarma, můžeš se přidat ke mně. Jaká vůně tě láká?

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 13. března 2022 20:10

slniecko Děkuji!

Paris Díky za nabídku, pokud bych se rozhoupala k nákupu, tak by mi to na tu dopravu vyšlo , ale ještě váhám, když tam není ta plošná sleva 20%. V posledních dvou letech mě zajímají hlavně růže a onehdy jsem zkoušela Rose Lavande, která mě zaujala.

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 13. března 2022 21:39

Fleur ještě počkej. Pokud bude i letos ta jarní sleva, tak zase pár dní před prvním jarním dnem.

Rose Lavande zrovna testuji. Na Fragrantice ji přirovnávají k Eglantine, na kterou mám spadeno já. Bohužel od ní nemám vzorek. Ale Rose Lavande pro mě nebude (je dobrá, ale ke mně se nehodí), tak nevím, jestli je Eglantine dobrý nápad. 

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 15. března 2022 12:49

Až príde ďalší kód, tak ho sem určite dám.

Offline marieu
Avatar
4481 příspěvků moje polička 15. března 2022 15:17

Že jsem tak smělá... na podzim jsem k BlackFriday hodila návnadu k hromadné objednávce ve stejnojmenném vlákně, ale zůstala bez reakce. Moc prosím, pokud byste některá dělala větší objednávku, velmi ráda bych se přidala. Děkuju moc hezky předem!

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 15. března 2022 17:40

marieu pokud bude jarní sleva, budu s tebou počítat.

Offline marieu
Avatar
4481 příspěvků moje polička 15. března 2022 18:05

Paris děkuju!

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 18. března 2022 12:55

Tak jarná zľava 20% s kódom PRIN22 od 19.3. do 23.3.

Keby ste niekto objednávali, tak sa rada s nejakou drobnosťou pridám.

Apropó, budem teraz na jar objednávať Galimard a Molinard (potrebujem dozásobiť), tak ak niekto niečo....len neviem presne kedz, asi tiež počkám na nejaký kupón.

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 18. března 2022 19:22

slniecko moc děkuji. Do emailu mně opět nic nepřišlo, i když jsem si aktualizovala zasílání newsletteru. Ale vidím, že je sleva uvedená i na stránkách, nejen pro registrované v emailu.

Pokud se ke mně budeš chtít přidat, ráda objednám. Mám tedy jen český účet, tak abys neplatila nějaké poplatky navíc za převod. Nebo navrhni, pokud máš nějaký nápad. Na Slovensko jsem posílala jen jednou, tak nemám zkušenosti... kupující měla tenkrát poplatek nízký... netuším u jaké banky byla. 

Budu objednávat zítra večer, tak mně dej vědět, prosím.

marieu taky mně prosím pošli do zítřejšího večera zprávu s odkazy, co bys chtěla objednat.

Od 69€ po slevě bude doprava do ČR zdarma.

Částka za zboží v Kč bude podle kurzu v den, kdy se mně platba odečte z mého účtu. Mám KB.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 18. března 2022 23:02

Paris mám fio, takže to nie je problém, alebo aj pazpal, ako Ti vyhovuje lepšie.

Online Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 19. května 2022 14:19

Já objednávám celkem často, chodí mi katalog i kupony na akce.

Budu to sem dávat pravidelně.

Kód platný ještě do středy 25.5. je 2270556 

dárky na motivy Indie: ručník pro hosty (30x50) s motivem slona při objednávce od €16, ručník 50x70 s tygrem k objednávce za €56 a více, při objednávce od €76 osuška 70x140 s tropickým ptactvem, dárky se sčítají

Aktuální nový kód do 30.6.2022 je POULPE22E

poštovné €10, při objednávce nad €69 zdarma

dárky s tématikou moře: 50 g mýdlo při objednávce od €12, skleněný talířek s rybou při obj. za €44 a při objednávce od €74 bavlněný ručník 50x90 cm s chobotnicí, dárky se sčítají, vždy přijde i vzorek k nákupu, někdy i dva nebo tři (navoněný kapesníček, znáte to)

Aktuálně testuji tuhle kolekci péče a je to všecko moc příjemné. A hezké.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 19. května 2022 17:12

Mitzi počkaj, to poštovné zdarma sa netýka len Francúzska? Ja som sa nedívala poriadne a to bz teda bola bomba!!!

Online Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 19. května 2022 17:28

slniecko opravdu poštovné nikdy neplatím, to si tam raději přihodím jeden sprcháč ;-)

Já jsem "ulítlá" na jejich sprchové gely (hlavně vetiver, ale i všecky dámské) a teď se mi ohromně líbí design té nové "organic" pleťové kolekce, takže jsem si k tomu přihodila i ty malé ručníčky. Je to k sežrání A udělat nákup za €70 je bohužel ukrutně snadné... 

Jo a ještě technická - odesílají obvykle v den objednání a jde to jen pár dní. Teď jsem objednávala v neděli a došlo dneska.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 20. května 2022 21:42
Online Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 09. zaří 2022 16:54

Aktuální nový kód do 25.9.2022 je 2270955

dárky k nákupu s motivem "Soins Essentiels": ručník pro hosty (30x50) při objednávce od €12, osuška 70x120 k objednávce za €48 a více, při objednávce od €68 plátěná taška na prádlo (40x25x53 cm)

+ zdvojené body do věrnostního programu (za €1 dva body) a poštovné při objednávce nad €74 zdarma

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 06. ledna 2023 14:10

Letošní rok zasvětil Fragonard narcisu.

Narcisse EdT

Narcis je pro mě ve vůních nevyzpytatelná a konfliktní složka, ale Fragonard nabízí intepretaci narcisu velmi diplomaticky a uhlazeně. Svěže žlutě voní po citrusech, bíložlutých narcisech, medově pudrové mimóze, žloutcích rozšlehaných s cukrem a prokmitne jí i zeleň první trávy. Střídají se v ní chladnější svěží tóny s teple nasládlými,  jako když po krátké přeháňce slunce rychle vytáhne všechnu vlhkost a jen na okvětních plátcích zůstane pár perliček z kapek vody. 

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 06. ledna 2023 14:25

Fleur Díky za popis. Já mám tedy raději narcis temnější, ale tady zní taky dobře

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 06. ledna 2023 16:14

Korsičanka No, je to taková učesaná líbivka, ten narcis tam nijak nedominuje.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 06. ledna 2023 16:17

Fleur To mi je jasné, když ho doplňuje mimóza a cukr se žloutky Ale určitě by nebylo na škodu, kdyby ji dívky/ženy používaly třeba místo La Vie est Belle

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 05. května 2023 14:26

Bel Oranger

Citrusy i s větvičkami a drobnými lístky. Autentické, svěží, šťavnaté, nahořklé i oslazené pomerančovým květem. Po prvotní jiskřivosti neviditelné mlhy citrusových silic začne vůně postupně sládnout a slábnout. Rozpouští se rychlostí citrónové zmrzliny za pravého poledne v třicetistupňovém horku a po chvíli z ní zůstává jen lehoučký opar.

Testováno z originálního vzorku v podobě parfémovaného ubrousku, takže rozprašovač možná zajistí lepší intenzitu i výdrž.