Fragonard

06. zaří 2014 19:29
Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 05. ledna 2020 15:11

slniecko tak to vypadá, že můj průběh rýmy byl rychlejší než Slovenská pošta. Dnes jsem byla schopná konečně otestovat. 

Měla jsem velké očekávání, ale nebude to nic pro mě. Je to magnolie bez náznaku svěžesti, který asi u magnoliových vůní potřebuju. Je to pro mě bolehlav a ještě houpač žaludku díky výraznému santalu. Ten fakt v tomto množství nedávám. Hrozně mně připomněla Tizianu Terenzi Cassiopeu a ne zrovna příjemné pocity při jejím testování ... ne, že by byly stejné, ale ten santal u nich vnímám totožně. 

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 05. ledna 2020 15:58
Reakce na Paris:

slniecko tak to vypadá, že můj průběh rýmy byl rychlejší než Slovenská pošta.

Dúfam, že v utorok-stredu by to mohlo prísť ...

No, som zvedavá. Od magnólie by som niečo takéto nečakala, skôr som myslela, že to bude ľahká priezračná kvetinovka ako väčšina magnóliových vôní.

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 05. ledna 2020 16:19

slniecko no, přesně to jsem od ní taky čekala. Bohužel asi nejsem objektivní, ten santal mně to neumožňuje a přetluče vše ostatní. Takže jsem moc zvědavá na tvoje dojmy.

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 20. ledna 2020 17:49

slniecko stále nic? 

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 11:01

Paris nič

a podľa mňa to už asi ani nepríde. Čo je divné, lebo pred Vianocami ma bombardovali letákmi aspoň raz do týždňa. Možno to k novému roku vyčistili, no...žiaden vianočný nákup, žiadna magnólia

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 21. ledna 2020 12:48

slniecko tím to nebude. Já jsem objednávala naposledy na jaře. Spíš si myslím, jestli se tvůj katalog neztratil. Jestli funguje vaše pošta jako ta naše, tak bych se nedivila. Nebo ze schránky...

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 13:28

Paris no, tak to by tiež nebolo prvýkrát. Čo už.

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 21. ledna 2020 16:07

slniecko mně jen jednou a částečně. Někdo asi toužil po jednom vzorku z těch tří, které posílají. Třeba se pletu a folie se roztrhla sama a vzorek vypadl.

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 17:10
Reakce na Paris:

 folie se roztrhla sama a vzorek vypadl.

​To bude ono

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 21. ledna 2020 17:49
Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 23. ledna 2020 17:39

Ok, tak dnes mi prišla zásielka od Fragonarda a .... Magnólia v nej nie je !!!

Ale nová vanilka...

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 23. ledna 2020 18:17

slniecko to už je další katalog... taky mně přišel... včera...

Ale aspoň vidíš, že tě nevyřadili. 

Jen škoda té magnolie, že ti nedorazila.

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 23. ledna 2020 18:24

Paris možno dorazí vzorka v nejakej inej trojici, katalógy aj tak neodkladám....

ale sranda je, že tá vanilka má iné zloženie uvedené na stránke a iné na vzorke

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 23. ledna 2020 18:31

slniecko jo jo, oni se opakují 

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 29. ledna 2022 20:47

Začátkem roku chodí vždy katalog se vzorkem vůně roku. Pro rok 2022 to má být Eglantine. Mně tentokrát katalog nepřišel. Zkoušel jste už někdo tuto vůni?

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 12. března 2022 17:24

Prosím, kdo jste zaregistrovaný na Fragonard.com nebo jste tam někdy nakupoval, chodí vám stále newsletter emailem? Mně přišel poslední v prosinci, od té doby nic. Přitom dřív každý měsíc. 

Vloni jsem nic nekoupila, tak nevím, jestli mě nevyřadili nebo jestli už neposílají plošně...

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 13. března 2022 00:58

Paris pozrela som to, hej, mám aj z januára a februára, marec zatiaľ nie.

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 13. března 2022 10:37

slniecko moc ti děkuji. Zkusila jsem znovu zadat požadavek na zasílání newsletteru, tak uvidím. 

Blbé je, že na jaře mívají slevy. Vloni to bylo 17.3.-20.3. - sleva 20% + doprava zdarma nad částku myslím 89€. Kdyby ti dorazil email, mohla bych tě poprosit o kód? Není osobní, bývá pro všechny stejný. Moc by se mně hodil a netuším, jestli mně přijde. Moc děkuji.

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 13. března 2022 13:11

slnieckoPokud kód není osobní, tak by se možná hodil více lidem .

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 13. března 2022 13:43

Paris jasné!

Fleur netuším, či je osobný, skôr si myslím, že nie...

BONHEUR22

ale ak som dobre pochopila z mejlu, tak tento je len na darčeky k nákupu, zľavy sú tie, ktoré sú aj bez kódu, platí do 18.3. (pravdepodobne potom príde marcový newsletter a kód, ono to chodí skôr ku koncu mesiaca)