Giorgio Armani

02. zaří 2014 11:04
Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 05. května 2022 20:25

wendulka Já bych řekla, že bys měla . Je jasné, že to není vůně jako ty první z řady. Je na ní poznat, že je "modernější", ale mně se líbí, je to jemná kadidlová orientálka a má tu výhodu, že se dá nosit každý den. Třeba Rose d'Arabie pro mě není na každodenní nošení, i když je krásná.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 03. prosince 2022 14:36
Reakce na blackviolet:

Privé Sable Nuit 

Kadidlová vůně takřka bez kouře, zeleně stříbřitá a vzdušná, s jemně pikantním ovocně kořenitým úvodem díky růžovému pepři a zjemněná labdanem. Les s vůní dřeva a nakonec balzamická benzoinová nasládlost s vanilkou a mýdlovým pižmem. Spíš než vůně pouštního písku je to vůně sluncem vyhřátého a vysušeného lesa. Ambroxan tady vůbec neruší, naštěstí.

​Tak jsem ji konečně prozkoušela a máš pravdu, vzdušné, zeleně stříbřité kadidlo bez kouře, který nahrazují písečné tóny labdana. Ten jehličnatý cedr mi ovšem les tou kombinací s vanilkovou nasládlostí a mýdlovým pižmem neevokuje. Musím ovšem potvrdit, že s ambroxanem se to tady naštěstí nepřehánělo a vyloženě neruší.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 14. prosince 2023 19:10

Armani Privé Santal Dān Shā

Najprv také ľahunké akoby nič...clovek sa až čuduje, čo toto chce robiť v línii Privé. Proste ľahunké citrusy, jemný všeobecnoparfémový obláčik. Ale prvý dojem je klamlivý, postupne sa z vône vylúpne najprv dreviý, potom stále viac sa uhladzujúci až mliečny santal. Nádherná vôňa, ktorá časom silnie a neuveriteľne drží.

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 14. prosince 2023 19:45

slniecko Já jsem si k ní poznamenala "lehounká vůně", tak říkáš, že ji mám líp vyzkoušet?

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 14. prosince 2023 20:45

blackviolet ja som bola najprv strašne sklamaná, keď som ju na sebe vyskúšala. A potom postupne to z nej začalo vyliezať. Potrebuje čas.

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 14. prosince 2023 20:51

slniecko Dám jí ještě šanci.

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 29. prosince 2023 17:25

slniecko Tak u mě bohužel, ani časem se to nezlepšilo. Jinak ten santal je krásný, ale cítím ho jenom s nosem přitisknutým na kůži. Dala jsem mu šest hodin, aby se ukázal .

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 30. prosince 2023 01:59

blackviolet škoda, no