Giorgio Armani

02. zaří 2014 11:04
Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 22:11

wendulka Uvidíme .

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 20. ledna 2020 22:13

Tak to bylo na Elninu

Tady

I krabička je jiná... černá 

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 22:19

Paris Jj, dnes jsem si toho flakonu s růžovým obsahem v Douglasu všimla, ale nějak mi to s tou možnou reformulací nedošlo. Ve čtvrtek tam zaskočím znova a schválně zjistím na kůži.

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 20. ledna 2020 22:34

wendulka jé, moc děkuji. Ještě jsem teď nezávisle na tobě pátrala a právě v Douglasu jsem narazila na starou verzi s 30% slevou za cca 3160... takže asi doprodej... a novou růžovou verzi za 4470.

Budu moc ráda, když napíšeš, jestli se změnila i vůně. To bych nerada. Předpokládám, že k lepšímu by to nebylo.

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 22. ledna 2020 10:23

wendulka tak jsem zkusila poslat dotaz do Douglasu, jaký je v těch 2 verzích rozdíl. Prý jen změna obalu a celkového vzhledu. Těžko říct, zda by reformulaci přiznali a jestli by o ní vůbec měli informace.

Těším se na tvé dojmy po testování.

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 22. ledna 2020 15:08

Paris V Douglase většinou nevědí a pokud vědí, nepřiznají. Už jsem tolikrát slyšela, že vůně má jenom jiné balení a jinak je stejná , i když šlo o jasnou reformulaci.

Ale taky jsem zvědavá na verdikt wendulka .

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 23. ledna 2020 21:19

Paris blackviolet 

No nevím, zda je to tím chladným počasím - v zimě jsem ji nenosila, ale úplně stejná podle mě není. Tu růži v ní jsem takto ovocnou nemívala, byla hezky zahalená do chomáčků mimózy. Jako je pořád hodně dobrá, no přijde mi, že se v souladu s novou barvou tekutiny vydala maličko líbivějším směrem

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 23. ledna 2020 21:33

wendulka No to se dalo čekat. Ale pro ty, kdo ji nosí, by to neměl být problém. Pro mě stejně nebyla, moc lehká a moc citrusová.

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 23. ledna 2020 21:34

blackviolet Ne, to určitě nebude. Ta změna je v pohodě.

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 24. ledna 2020 05:33

wendulka děkuji za informace. Tak teď nevím, jestli mám pořídit flakon staré verze do zásoby. Ale mám skoro plný flakon...

V zimě ji tedy nenosím, převažuje na mně neroli nad růží. Těžko říct, jak se bude ta nová chovat v létě. 

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 05. dubna 2020 13:18

Prosím, nezkoušel jste někdo některou z těchto novinek? Děkuji.

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 09. května 2020 21:29

Privé Jasmin Kusamono

Kdysi jsem četla recenzi na Eden od Cacharel, přirovnávající ho k možné vůni bájné přírody Avataru Jamese Camerona. Nu, je-li to tak, potom by Jasmin Kusamono mohl klidně být vůní ztracené Atlantidy, v jejíž podmořské zahradě najdeme ovocné sady s křehkými hruškami Nashi, ale především třpytivě zelený jasmínový keř ze Superstitious, skrze jehož větvoví se společně s konvalinkou proplétají i svěží kvítky pomerančovníku. Pichlavost přítomných cedrů pak zjemňují drobné vločky sněhobílého pižma. Dominique Ropion to zkrátka umí nejen s růží, nýbrž i s jasmínem.

Privé Rose Milano

Je elegantní růžovou vůní z kategorie Gris Montaigne, po které můžete sáhnout ve dnech, kdy potřebujete něco méně náročného. Oproti Diorovi má kromě tradičních citrusů do hlavy zakomponovanou šťavnatou hrušku. Pak se rozvoní do tradiční pačuliové růže s krotkým ovocným jasmínem, usazenou na balzamický ambrový základ.

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 09. května 2020 21:41

wendulka byla jsem moc zvědavá, až někdo vyzkouší Rose Milano. Děkuji za recenzi. Prosím, dala by se přirovnat k nějaké jiné růžové vůni?

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 09. května 2020 21:46

Paris 

No jak píšu, kromě té hrušky v hlavě je to růžová vůně typu Gris Montaigne. Je příjemná, no z celé té čtveřice ovšem nejméně zajímavá. Na Rose Alexandrii za mě rozhodně nemá.

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 09. května 2020 21:56

wendulka Gris Montaigne bohužel neznám. Ale za srovnání s Rose Alexandrií jsem moc ráda. To je jedna z mých nejoblíbenějších vůní... tak to nebudu pokoušet a zůstanu u ní.

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 10. května 2020 22:28

Paris 

Ten jasmín je naprosto úchvatný.

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 10. května 2020 22:45

Ellen určitě ho, až bude příležitost, ráda vyzkouším. Ale jasmín, pomerančový květ a santal... s těmi mívám často problém... nevím, jestli to bude vůně pro mě. Hodně jsem očekávala od Rose Milano.

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 10. května 2020 22:53

Paris 

Rose Milano jsem bohužel nezkoušela.

Nečekala jsem, že půjdu do Douglasu, měla jsem na sobě Métallique a jen jednu ruku volnou.

Ten jasmín je takový... ušlechtilý, ale ne přešlechtěný... Měla jsem Nudu, to byl drsný svist jasmínových větví, co tě zuřivě šlehají do obličeje, syrový, divoký jasmín... tohle je jasmín zušlechtěný, hladký, oblý, ovocný, měkký, sladký, krásný...

Byla jsem ve velikém pokušení hodit za hlavu celý rozpočet a nakráčet k pokladně HNED.

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 10. května 2020 22:56

Paris 

Podobné uchvácení jsem zažila s Métallique. (Ale tu jsem týden poctivě zkoušela.)

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 10. května 2020 23:50

Ellen tak to vypadá na vážný vztah. Myslím, že to nebude dlouho trvat a bude tvoje.

Já jsem naposledy zažila tohle zamilovaní u Mon Parfum Pearl.

A když vás tady tak čtu, tak mě zase mrzí, že v mém nejbližším Douglasu nemají nic extra... žádné exklusivky, žádný TF... nic.