Xerjoff

24. srpna 2014 18:33
Offline blackviolet
2750 příspěvků moje polička 03. května 2021 22:45

Cruz del Sur II (Shooting Stars) 

Tropické ovoce ve smetanovém krému, hlavně šťavnatá dužina ze zralého manga a sladkokyselá kvajáva. Je to lahodné, ale ne přeslazené, spíš tropicky osvěžující s pár kuličkami rybízu. A také s několika hoblinami mléčné čokolády. Navíc je v pozadí i vzdušný květinový tón, který s ovocnou směsí hezky harmonizuje. Dobře udělaná ovocná gurmánka.

Offline andry
2184 příspěvků moje polička 04. května 2021 00:40

blackviolet jak se ti prosim zda v porovnani s Erba Pura? Myslim spis provedenim.

Offline blackviolet
2750 příspěvků moje polička 04. května 2021 09:33

andry To bohužel nemůžu porovnat, Erba Pura nemám vyzkoušenou a nemám od ní ani vzorek.

Offline andry
2184 příspěvků moje polička 04. května 2021 10:14

blackviolet ja jen ze je taky pomerne znama/oblibena, ovocna... ale prisla mi dost umela :(

Offline blackviolet
2750 příspěvků moje polička 04. května 2021 11:19

andry To mi tahle nepřijde, mango je tam docela přírodní a celkově mám z té vůně takový pozitivní dojem. Ale to já mám u vůní s mangem celkově, u mě jsou to vůně na dobrou náladu, nejvíc asi Bombay Bling! Tu bych příležitostně nosila. Jinak jsou pro mě gurmánky jen na občasné přičichnutí.

Online Korsičanka
10680 příspěvků moje polička 04. května 2021 14:54

andry blackviolet Měla jsem kdysi vzorek Cruz del Sur II a vážně jsem o vůni přemýšlela. Narozdíl od Alexandria II. Pak se ale neoznačená vialka pomíchala s ostatními a vím zas ...nic. Alexandria je teď obrovský hit na parfumo, co ty na to, Leni?

Offline blackviolet
2750 příspěvků moje polička 04. května 2021 18:46

Korsičanka Vidím, že mám ve zkoušení mezery, protože tu taky ještě neznám . A máš pravdu, je to všude hit, musím ji někde vyzkoušet.

Online Korsičanka
10680 příspěvků moje polička 04. května 2021 19:16

blackviolet  Těším se na recenzičku

Offline blackviolet
2750 příspěvků moje polička 07. května 2021 23:38

Korsičanka Tak už je tady .

Alexandria II (Oud Stars) 

Alexandria II, vůně, která vzbuzuje nadšení u všech parfémových komunit.

Není to vůně, ze které by se člověk okamžitě posadil na zadek. Není ani dost divná, ani dost líbivá. Není orientální a není ani evropská. Je svá.

Dřevo a oudové dřevo, lehce ovoněné levandulí a v pozadí pudrově květinový tón. Balzamická ambra a kousky ohořelého dřeva. Sladké ovoce, datle se skořicí. Vanilka a růže. Všechno levituje kolem, prolíná se, stoupá a zase se vrací a my si jenom přejeme, aby to nikdy neskončilo.

Tichá vůně, která má charisma.

Offline Miru
9960 příspěvků moje polička 08. května 2021 06:34

blackviolet 

...krásná recenze!.

Resp. to, jak popisuješ, charakterizuješ podstatu vůně...

Online Korsičanka
10680 příspěvků moje polička 08. května 2021 07:50

blackviolet Moc díky! Taky mě zpočátku na zadek neposadila, ale pak se vracela, přesně, jak píšeš. Jen už je to dlouho, tak se stala mlhavou vzpomínkou na něco nenechavého...

Online Martula
1384 příspěvků moje polička 08. května 2021 08:00
Reakce na blackviolet:

Korsičanka Tak už je tady .

Alexandria II (Oud Stars) 

Alexandria II, vůně, která vzbuzuje nadšení u všech parfémových komunit.

Není to vůně, ze které by se člověk okamžitě posadil na zadek. Není ani dost divná, ani dost líbivá. Není orientální a není ani evropská. Je svá.

Dřevo a oudové dřevo, lehce ovoněné levandulí a v pozadí pudrově květinový tón. Balzamická ambra a kousky ohořelého dřeva. Sladké ovoce, datle se skořicí. Vanilka a růže. Všechno levituje kolem, prolíná se, stoupá a zase se vrací a my si jenom přejeme, aby to nikdy neskončilo.

Tichá vůně, která má charisma.

​Nádherně popsáno a vystižena podstata. Je to vůně, kterou nejde někam zařadit, zaškatulkovat.

Je mimořádná.

Offline blackviolet
2750 příspěvků moje polička 08. května 2021 08:35

Miru Korsičanka Martula Děkuji! Žila jsem s ní teď dva dny a nechce se mi loučit. Výdrž je výjimečně dlouhá a jde i do prostoru, takže tady nemám pocit, že ta vyšší cena je neopodstatněná.

Offline Miru
9960 příspěvků moje polička 08. května 2021 09:06

blackviolet 

...tak takové vůně je požitkem zkoušet!., když člověka nutí ji neustále zkoumat a přemýšlet o ní...