Chanel

22. srpna 2014 16:07
Offline slniecko admin
Avatar
17560 příspěvků moje polička 23. ledna 2017 19:58
Reakce na wendulka:

Vieš koľko ľudí sa bojí objednávať zo zahraničia? A dokonca aj takí, čo sú jazykovo pomerne zdatní? Ja normálne fungujem ako spojka pre mnohé svoje kamošky, pošlú link, alebo popis a peniaze a objednám. Náš poštár a miestni kuriéri si musia myslieť, že som nákupný závislák...

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 23. ledna 2017 19:59
Reakce na wendulka:

Ještě by mě zajímal původ těch Chanelů. Pokud jsou z amerického trhu /pro americký trh původně určené/, mohly by být lehce odlišné od těch evropských.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 23. ledna 2017 22:05
Reakce na slniecko:

Vím, sama funguju podobně. Zrovna exkluzivky Chanel ale online objednávat nejdou.

V případě těch exkluzivek Chanel spíš funguju, že přivezu, když mám zrovna do Berlína cestu.

Myslela jsem to tak, že ta přirážka u Boy Chanel už je podle mě tak přešvíhnutá, že to bych si raději udělala nějaký mimořádný výlet do Berlína nebo Vídně a koupila tam a i se zpáteční jízdenkou bych pořád výrazně a nečekala, až tam někdo pojede a koupí mi to, ušetřila a měla to i se zážitkem navíc.

domenica Tak to by mě zajímalo taky, i když ne za tu cenu. Fija mi dávala přičichnout k Beige, co měla z medvědění od Zyry, která je získala v Americe a opravdu byla malinko jiná než ta evropská.

Offline slniecko admin
Avatar
17560 příspěvků moje polička 23. ledna 2017 22:46
Reakce na wendulka:

"Vím, sama funguju podobně. Zrovna exkluzivky Chanel ale online objednávat nejdou."

To je fakt. No o to väčší problém pre mnoho ľudí. Tým nechcem ospravedlňovať Notino, skôr sa divím, že im tá nehorázna marža na tých pár kusoch stojí za to naštvať ľudí. Ale je možné, že keby dali rozumnú prirážku (zas sa nedivím, že keď sa už dostanú k niečomu takému, tak to nemá zmysel púšťať so zľavou ), tak by ľudia frfľali rovnako. Neviem.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 24. ledna 2017 11:32
Reakce na slniecko:

Kdepak, to já vůbec nemyslela, aby je nabízeli se slevou. Tak naivní nejsem a to by byli pěkně blbí. Myslela jsem to tak, že vyšší rozdíl v ceně jízdenky do Berlína nebo Vídně bych ještě pochopila oproti oficiální ceně, ale tohle už je podle mě moc. Navíc vůbec nepochybuji o tom, že neporizovali za oficiální cenu, tudíž bude ta marže ještě vyšší. Ale jasně, prostě to zkouší. 

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 14. února 2017 23:27

Dnes jsem konečně měla možnost vyzkoušet Coromandel ve verzi EDP. Ze všech zkoušených nových verzí exkluzivní kolekce, je za mě rozhodně nejvíce povedená. Pačuli trochu zkrotlo, ale je ho stále dost na to, aby si vůně držela svůj charakter. Ve spojení s ostatními složkami celek působí více žensky a má skvělou výdrž (zkoušet asi hodinu před odchodem na jógu nebyl zrovna dobrý nápad ).

Mám radost .

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 14. února 2017 23:56
Reakce na cinkja:

No to zní ale dobře, že trochu zkrotlo. V původním Coromandelu na mě totiž dost řádilo.

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 15. února 2017 12:58
Reakce na wendulka:

Já jsem tam s pačuli také měla problém. Když jsem poprvé zkoušela ze vzorku, byla jsem přesvědčená, že se vzorek cestou zkazil, protože to byla čerstvě nalakovaná rakev odložená v plesnivé márnici.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 15. února 2017 22:01
Reakce na Fleur:

Tys tu rakev měla alespoň nalakovanou, mně tam to dřevo rovnou trouchnivělo kromě té plísně.

Kdybych ji tenkrát necítila na nátě66 na srazu, tak bych vůbec, že ta vůně dovede vonět normálně na komkoliv a to mám pačuliovky jinak dost ráda.

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 15. února 2017 23:36
Reakce na cinkja:

Dnes jsem konečně měla možnost vyzkoušet Coromandel ve verzi EDP. Ze všech zkoušených nových verzí exkluzivní kolekce, je za mě rozhodně nejvíce povedená. Pačuli trochu zkrotlo, ale je ho stále dost na to, aby si vůně držela svůj charakter. Ve spojení s ostatními složkami celek působí více žensky a má skvělou výdrž (zkoušet asi hodinu před odchodem na jógu nebyl zrovna dobrý nápad ).

Mám radost .

Coromandel edp je na jedničku.  Já tedy miluji i původní verzi, u mě pačuli neřádilo a vytvářelo atmosféru místnosti, zařízené luxusním lakovaným nábytkem. 31 Rue Cambon + Coromandel + Bois des Iles, to byla hvězná trojice z původní sestavy. Nová verze je jemnější, ženštější, cítím o nějakou tu růži navíc... a pořád je skvostná.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 22. února 2017 01:11

Hm, Chanel právě dnes ohlásil na červen novou vůni, která se má jmenovat stejně jako nový model kabelky, Gabrielle. Zatím bylo oznámeno jen, že půjde o abstraktní květinovou vůni bez uvedení konkrétních složek, ale cíle si vedení firmy klade vskutku nemalé. Tentokrát žádná odnož, má jít o úplně novou pilířovou vůni za posledních 15 let (jak víme, poslední takovou vůní byla Chance) s ambicí dostat se do TOP 10 nejprodávanějších vůní.

No to jsem na to zvědavá, skromní teda u Chanelu fakt nejsou.

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 22. února 2017 17:03
Reakce na wendulka:

Tak na to jsem taky moc zvědavá. Doufám, že nezjistili, že jim chybí nějaká sladká vůně.

A už se to připravuje:

http://inside.chanel.com/de/gabrielle-rebel-at-heart

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 22. února 2017 17:33

Taky jsem zvědavá.... jestli odolají sladkým svodům a půjdou proti "proudu". Název parfému a vizuál jsou velmi lákavé. Ale musím říct, že video mi působí motání hlavy a lehkou nevolnost - jako na řetízkáči. 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 22. února 2017 17:59
Reakce na blackviolet:

Jj, na film jsem taky v noci koukala.

No to mě taky napadlo, jestli náhodou rovněž nechtějí mít nějakou vlastní lavýbelku.

Mně by se teda náramně zamlouvalo, když zatím píšou jen abstraktní květinovka, tak něco ve stylu Une Fleur de Chanel. To by byla pro mě důstojná oslava jejího rebelského ducha z let, než se z Gabrielle stala Coco. Ale to je z mé strany asi hodně planá naděje.

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 22. února 2017 18:26
Reakce na wendulka:

Tak to jsem zvědavá a těším se . Ten černobílý film vzbuzuje určité naděje a název se mi také moc líbí. A pokud by to bylo něco ve stylu  Une Fleur de Chanel, tak to by byla paráda 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 19. března 2017 13:00

 Bel Respiro (Eau de Toilette)

Název k téhle vůni se podle mě hodí perfektně, protože opravdu vyvolává dojem, že právě pobíháte po jarní zelené louce a nadechujete se čerstvého vánku. Dominuje v ní rozmarýna, trávy, listí a další zelené tóny s nenásilným hyacintem v pozadí. Po rozvonění ji pak ještě provzdušní hrst bílého pižma a zároveň ji zahřeje trocha nasládle dřevitá myrhy s jemnou kůží.

Cuir de Russie (Eau de Toilette)

Ano, březové dřevo v téhle vůni opravdu vytváří dojem nových elegantních kožených bot. Je přítomné už od vrchních tónů. V první fázi je osvěžené kyselou mandarinkou, bergamotem a absolutně nesladkým pomerančovým květem. Po rozvonění se začnou prosazovat typické chanelovské květiny. Dominuje hlavně jasmín s tropickým ylangem, ačkoliv obě květiny jsou zelenější, než jak bývá zvykem. V téhle fázi se už přidává i typická zakouřenost březového dehtu. Ale je to právě ylang se špetkou bílého pižma, který měkčí onen kožený dojem a přináší téměř neznatelnou kapku květinové sladkosti.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 11. května 2017 19:02
Reakce na cinkja:

Dnes jsem konečně měla možnost vyzkoušet Coromandel ve verzi EDP. Ze všech zkoušených nových verzí exkluzivní kolekce, je za mě rozhodně nejvíce povedená. Pačuli trochu zkrotlo, ale je ho stále dost na to, aby si vůně držela svůj charakter. Ve spojení s ostatními složkami celek působí více žensky a má skvělou výdrž (zkoušet asi hodinu před odchodem na jógu nebyl zrovna dobrý nápad ).

Mám radost .

Souhlasím. Stal se zázrak, nová verze Coromandelu na mně neplesnivi . To se jim povedlo . I 1932 podle mě vypadá dobře po reformace. Ani Beige mi nepřijde, že by se zhoršila. Bohužel No. 22 a La Pausa pro mě skončily. A co je nejhorší, tak i 31RC 

Vím, že jsi psala, že tebe tahle reformulace moc nenadchla, že je v ní sice stále poznat, ale že dokud budeš mít ten starý, nový si určitě pořizovat nebudeš. 

S tím souhlasím, že 31RC je tam stále po rozvoneni poznat, no pro mě je bohužel oklesteny už moc. Prostě všechno, nad čím jsem v toaletce tak achala, je pryč 

Takže já se po dopotrebovani aktuální zásoby budu loučil definitivně . A to to není moje signatura. 

Fija mi sice před nedávnem psala, že ji se naopak ta nová líbí víc, ale zkoušela zatím jen z pujceneho vzorku. 

Ještě budu zvědavá, co na novou verzi řekne zdensy, která ji taky zná jak svy boty, jelikož je to její signatura, ale já jsem teda spíš zklamaná. 

Asi se pak vrátím k Beige, abych měla na poličce alespoň nějaký Chanel nebo nevím. 

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 11. května 2017 20:59
Reakce na wendulka:

Jo Une Fleur de Chanel, to by se mi libilo, jen bych ji krapet uzemnila a "přidospěla", ale čím? Pačuli bych tedy nechtěla. 

Na 31RC EdP jsem zvědavá dost, Tvůj dnešní dojem mě však lehce znepokojuje

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 11. května 2017 21:33
Reakce na zdensy:

No ona je to pořád pěkná vůně, aby nedošlo k mylce. Ale prostě z ní mám ten samý pocit, jako když v roce 2012 poprvé reformulovali Addict a spadla pro mě na úroveň 1932,kdy se mi sice líbí, jenže už ji nemusím mít. Na druhou stranu je to potřeba taky brát tak, že já nejsem typické chanelovsle děvče. 

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 11. května 2017 21:51
Reakce na wendulka:

Oba Addicty mě míjí, přijdou mi nepřijatelné oba.

Chanel jako značku mužů, ale všechno taky ne, je takový různorodý, od vůní vzdušných, svěžích,  pižmových až po sklepní. To Guerlain si jede ucelenější trať, podle základu vůně je většinou rozpoznatelný.