Chanel

22. srpna 2014 16:07
Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 05. října 2016 12:41

Moc děkuji za reakce i užitečné informace .

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 05. října 2016 21:57

K 31RC - naopak od zdejšího osazenstva pevně doufám, že EdP bude mít opravdu vlastnosti EdP,  (EdT po půl dni přestávám vnímat). Pokud bude posun v případné reformulaci  směrem k líbivosti, tak to ústojím vcelku s radostí,  protože Chanel je i přes pár kozích kotrmelců stále moje krevní skupina, těším se

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 05. října 2016 22:52
Reakce na zdensy:

Hlavně, aby zůstal kámen na kameni, změna koncentrace by zase až tak nevadila. Jen jí u většiny vůní s řady Les Exclusifs pokládám za zbytečnou, včetně 31 Rue Cambon. Intenzivní mně přijdou dostatečně, na EDT některé až neskutečně. Takový Coromandel se asi stane zbraní hromadného ničení .

Za mě by mohli u Chanelu ještě přehodnotit nabídku extraitů, tam vidí rezervy .

Online domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 05. října 2016 23:16
Reakce na cinkja:

Přesně tak. Nepřestává mě překvapovat, že se jedná o toaletky. Především u 31 Rue Cambon, Coromandelu, Beige a Gardenie nevycházím z údivu. Já byla spokojená s podobou všech vůní, jen jsem doufala v čistý parfém 31 Rue Cambon a event. 28 La Pausa. Teď se trochu bojím, co tyhle změny přinesou.

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 06. října 2016 20:55

Nejnovější zprávy k Les Exclusifs:

Malé flakony zůstanou i u nové verze EdP, naštěstí. 

Poslední den, kdy se budou prodávat EdT, je 20.říjen (týká se zřejmě butiků Chanel v Evropě, obchodní domy to můžou mít jinak).

Od 21. října budou na policích pouze EdP, Eau de Cologne zůstává. 

V současné době se doprodávají EdT. Některé už nejsou k dostání, třeba Coromandel 75 ml už není.

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 07. října 2016 21:55
Reakce na blackviolet:

Nejen Coromandel už není ani v Berlíně .

Offline luciole
Avatar
1084 příspěvků moje polička 08. října 2016 03:19

Ach jo, chtěla jsem flakón Misie, tak to už asi nestihnu...

Offline Chantal
Avatar
258 příspěvků moje polička 08. října 2016 04:29
Reakce na luciole:

Nápodobně! Svědila mě platební karta v zimě v Tokiu i v létě v Moskvě... asi jsem si tu Misiu měla koupit.

Chanel je už od mých parfémových počátků moje krevní skupina a většinu mých Exclusifs jsem si koupila na slepo na ebay a byla to trefa do černého.  Sycomore mi stačilo trošku, 28 La Pausa si asi vystačím s tím, co ještě mám ale 31 Rue Cambon i Coromandel mi nedávno došly a nemám z toho pražádnou radost. Navíc už nemám moc ani Jersey a Bois des Iles. A už dlouho potřebuji flakon 1932. Co jsou tohle za zprávy...

Offline luciole
Avatar
1084 příspěvků moje polička 08. října 2016 04:47
Reakce na Chantal:

Ano, od všech Les Exclusifs mám odstřik, všechny se mi líbí hodně, ale Misia mi přirostla k srdci nejvíc - je tak trochu "guerlainovská"...

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 08. října 2016 11:32
Reakce na luciole:

Já vybavila muže na cestu do Berlína kartičkou, kde bylo přání (a přesné instrukce) na zakoupení Misie pro mě a Coromandelu pro kamarádku. Návštěva KaDeWe a butiku Chanel byla ale neúspěšná. 75 balení ve verzi EDT už nemají a koncem října uvádí na trh EDP.

Ke zkoušce Misie jsem se vrátila téměř po roce a opakované zkoušení vzbudilo touhu po malém flakónku. Je to taková náladovka, ale nádherná. Mrzí mě to. Tak pokud bys ještě někde objevila, tak, prosím, rovnou dvakrát .

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 09. října 2016 21:05

Podzimní novinka od Chanelu- limitovaná edice N°5 L´Huile Corps.

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 09. října 2016 21:53
Reakce na cinkja:

Ježiš, kde se to dá sehnat?

Offline Kokoska
Avatar
28170 příspěvků moje polička 09. října 2016 22:07
Reakce na cinkja:

Kokosko, nepotřebuješ to, nepotřebuješ to, nepotřebuješ to...

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 10. října 2016 00:28
Reakce na zdensy:

Limitovaná edice, dostupná od listopadu a pevně doufám, že i u nás. Limitku Coco Mademoiselle měli ve Fannu v Kotvě, nabídku mají poměrně slušnou, tak v to doufám .

Offline luciole
Avatar
1084 příspěvků moje polička 10. října 2016 03:20
Reakce na cinkja:

Hned bych někam vyrazila a objevila a nakoupila, ale bohužel, v nejbližší době se nikam nedostanu...

A na rukávu od županu ta Misia tak pěkně drží a krásně voní už třetí den...

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 10. října 2016 11:50
Reakce na luciole:

Já Berlínem vyčerpala svoje prozatimní možnosti také . Tak třeba bude EDP stejně dobrá, jen to bude vyžadovat více financí, no .

Online domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 16. října 2016 13:39

Aktualní informace z pařížského butiku na 31, rue Cambon ohledně Les Exclusifs:

- všech 15 vůní v nové EdP koncentraci je čerstvě k dispozici

- verze EdT už k prodeji není a nebude (na policích jsou už jen parfémové vody)

- i nadále budou dvě velikosti flakónů: 75 ml a 200 ml

- cena: 75/175 € a 200 ml/320 €

Vykoušela jsem je všechny a moje první dojmy jsou více než dobré!  Budu zkoušet dál, samozřejmě. V jednu chvíli, jakkoli byla dlouhá  (a slastná!), se moc nedá otestovat patnáct vůní a mít jasno o každé z nich. Ale ten první dojem souhrnný, z celé kolekce, ten se počítá. Takže mám radost.

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 16. října 2016 15:06
Reakce na domenica:

A je poznat, že se jedná o silnější koncentraci?

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 16. října 2016 22:20
Reakce na domenica:

Také mám radost z tvých prvních dojmů, to je moc fajn a také další existence 75 ml flakónů mě těší .

Stále si ale probírám, v čem je zakopaný pes. Co ta změna vlastně přinesla? Kromě nové ceny, samozřejmě.

Online domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 16. října 2016 22:37
Reakce na blackviolet:

A je poznat, že se jedná o silnější koncentraci?

U některých vúni (možná většiny) mi přišlo, že jo. Třeba La Pausa (mimochodem, ta se změnou někde vytratila  dvacet osmičku z názvu), 31 Rue Cambon, Misia, Bois des Iles, Coromandel... Na druhou stranu mi přišlo, že ten náskok v intenzitě se relativně brzo setřel.