Chanel

22. srpna 2014 16:07
Online wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 26. srpna 2016 23:07

Chanel prý teď od září postupně končí s výrobou koncentrací EdT v kolekci Les Exclusifs a všechny průběžně nahradí cenově výrazně dražší koncentrací EdP. Upozornila mě na to dnes Evanilla, která narazila na youtube na video jednoho parfémového nadšence a youtubera, který má informace přímo od Chanela https://www.youtube.com/watch?v=WfGzp8VjqDU . Napřed se mi tomu jako jí nechtělo věřit, ale po tom, co jsem před chvíli objevila na basenotes diskuzi na tohle téma už z letošního května těsně před uvedením Boy Chanel, která je vlastně jako první koncentrací eau de parfum, se obávám, že to asi bude pravda a tohle je už jen potvrzení.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 27. srpna 2016 07:48
Reakce na wendulka:

Přesně tak, díky za příspěvek. A teď raďte - syslit nebo nesyslit a doufat, že EDP vyzní stejně? :-( Proč zrovna 31 RC nebo Sycomore nebo Coromandel potřebují reformulaci? Aby se daly prodávat dráž?

Online wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 27. srpna 2016 11:46
Reakce na Evanilla:

Tak já si na základě dosavadních zkušeností nejen s Chanelem moc nedělám iluze, že by jiná koncentrace, i když teoreticky silnější, vyzněla stejně. Jde o tu míru odlišnosti.

U takové 28 La Pausa tuhle změnu třeba vyloženě vítám, protože ta tu intezitu a výdrž potřebuje posílit jako sůl.

Ale velké části z nás asi půjde o 31RC.U něj mi jeho současná podoba maximálně vyhovuje ve všech ohledech, takže nevím, zda to vítat jako dobrou zprávu - z hlediska výrazného zdražení určitě ne. Taky bych ovšem potřebovala slyšet víc názorů, zda syslit či nesyslit.

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 05. zaří 2016 15:58

Nová N. 5 L´Eau není špatná. Extra průraznost a výdrž se samozřejmě očekávat nedaly a také to opravdu není silnou stránkou této vůně, ale je hezká.

Recenze: http://guerlinade.cz/2016/09/05/chanel-n-5-leau-recenze/

Offline Miru
Avatar
13806 příspěvků moje polička 05. zaří 2016 16:02
Reakce na domenica:

...no, zní to překrásně.!

Ovšem ta "intimita" intenzity a výdrže...

Online slniecko admin
Avatar
17515 příspěvků moje polička 05. zaří 2016 16:24
Reakce na domenica:

Už ju dosť vyzerám, kedy k nám príde, to vyzerá ako niečo, čo by sa mi mohlo páčiť...

Online wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 06. zaří 2016 18:55
Reakce na domenica:

To s tím křupnutím zeleného jablka v citrusově aldehydovém úvodu je přesné. Ale ta intenzita a výdrž, já už po hodině rejdím nosem po kůži, abych vůbec něco cítila. Nicméně potvrzuji, že jako verbovací vůně je povedená.

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 06. zaří 2016 20:09
Reakce na wendulka:

"verbovací vůně" 

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 08. zaří 2016 18:48

Tak mám potvrzenou informaci o Les Exclusifs. Po doprodání stávajících zásob už budou jenom nové koncentrace EdP, asi pět jich zatím zůstává (jak bylo zmíněno v tom příspěvku na you tube). A nejvíc mě mrzí, že končí flakonky 75 ml a už budou jenom 200 ml. 

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 08. zaří 2016 18:51
Reakce na blackviolet:

To jsou taky dobráci. 

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 08. zaří 2016 19:36
Reakce na domenica:

Dnešní zprávy z Guerlainu a Chanelu mě hodně nepotěšily. Začátkem října se dozvím, jestli se kromě koncentrace nějak změnily i vůně.

Online slniecko admin
Avatar
17515 příspěvků moje polička 08. zaří 2016 21:19
Reakce na blackviolet:

Do.....prčic....

A ja som práve začala uvažovať, či by sa dalo nejakou nahradiť Liu, ja to kašlem!!!

18-tku som ešte nestihla tuším ani vyskúšať...

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 08. zaří 2016 21:28
Reakce na slniecko:

Teoreticky a pocitově bych to viděla na No. 22. Ale tady dneska taky blbé zprávy. 

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 08. zaří 2016 22:11

Dneska je veselo všude, koukám.

Online wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 08. zaří 2016 23:23
Reakce na blackviolet:

Tak to s 75 ml flakony mi nějak uniklo, v důsledku čehož se mi tahle chystaná změna líbí čím dál tím míň. Jako nic proti cenově výhodnějšímu balení, ale jak už jsem několikrát zmiňovala, v kabelce se to fakt tahat nedá. Ježiš, to jsou dneska zprávy.

Online slniecko admin
Avatar
17515 příspěvků moje polička 09. zaří 2016 07:49
Reakce na domenica:

22. je dosť "tvrdá"...tú používam na rodičovské (ak tuším prúser), na nepríjemné rokovania a podobne...Liu je krehká, ako luxusný kryštál...no buď bude mať tá nová odnož 5.ky dostatočnú kvalitu, alebo sa budem musieť zmieriť s nejakou odnožou First (alebo aj klasickú First, uvidím)...aj keď kvalitou, hm...no nie je to úplne presno "to". Alebo si urobiť zásobu Liu, ak sa dá, ale potom mám problém, s týmito končiacimi vôňami, že mám problém ich používať, keď viem, že "už len toto a potom už nič".

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 09. zaří 2016 11:34
Reakce na slniecko:

Nová odnož Pětky je sice hezká... ale jako náhradu za Liu ji nevidím.

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 04. října 2016 14:05

Prosím, nemáte někdo informaci, jak to vypadá s dostupností 75 ml flakónů kolekce Les Exclusifs ve verzi EDT, zda je ještě možné je vůbec koupit? Wendulko, prosím, nevíš, jak to vypadá v Berlíně?

Kamarádka moc touží po vůni Coromandel, ale nejsem vůbec schopná ji dát informaci, jestli je malé balení ještě dostupné a za kolik. Pokud jsem to pochopila správně, tak chystané verze EDP budou jen v baleních 200 ml?

Díky za odpověď .

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 04. října 2016 15:01
Reakce na cinkja:

Podle mých posledních informací z poloviny září by se měly doprodávat zásoby. Tak asi bude záležet na tom, jak rychle se to kde prodá. 

Koncem týdne mám v plánu Chanel a zjistím, jak to vypadá. A taky jestli budou opravdu jenom ty 200 ml nebo přece jenom zůstanou i ty malé. Minule to byla dost čerstvá informace a myslím, že samotné SA nebyly ještě pořádně zorientované.

Online wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 05. října 2016 11:34
Reakce na cinkja:

Moje poslední informace jsou taky zhruba z doby, co je měla blackviolet. To ještě měli normálně všechno. A koukám, že z oficiálních stránek zatím zmizelo jen malé balení 31RC, tak to vypadá, že ten doprodej asi nebude tak rychlý.

Jinak cena za malý flakon v KaDeWe je pořád 136 euro.