Chanel

22. srpna 2014 16:07
Online Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 07. května 2019 18:47

Dalia Databáze asi nemá nos:) Kdo ji vlastní, ví své. Už jsme to zde několikrát zmiňovaly Jasmínováááá

Offline Miru
Avatar
13812 příspěvků moje polička 07. května 2019 18:47

Dalia milacka 

...nakonec - vždyť je to jedno

Hlavní je, co sedne člověku nejlépe!.

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 07. května 2019 18:50
Reakce na Dalia:

milacka Já právě stále nevím, co si mám o červené Pětce myslet. I v naší databázi je poznámka, že obsah je klasika ... fakt nevím.

To je ještě původní poznámka od doby, kdy jsem vůni zadala, od vyzkoušení a porovnání jsem ji zapomněla aktualizovat, takže až teď...​

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 07. května 2019 19:08

wendulka Tak jsem možná prohloupila. No, uvidím za týden. Třeba ji ještě budou mít.

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 07. května 2019 19:20

Dalia Vím, že před časem byla ta červená na vinted.cz. Pokud jsi tam už někdy nakupovala, zkus mrknout. Vzhledem k tomu, že ti ten Chanel teď sedí...

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 07. května 2019 19:24

wendulka Nenakupovala jsem tam, tak mám trochu obavy. Ona je nabízena i na A, ale jak už jsem jednou psala, prodávající je zatím bez hodnocení.

Online Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 07. května 2019 19:27

Dalia Hmm, já na vinted klidně koupím, ale prodejkyně musí mít 100% hodnocení + si s ní o všem podrobně píšu 

Offline holka hnědooká
Avatar
617 příspěvků moje polička 07. května 2019 20:11

Dalia Já na vinted koupila jednou, Allegrii, prodejkyne mela vyborna hodnoceni. Prisla mi hromada vonavych strepu. Ta kravka flakon zabalila do ubrousku, vlozila do kosmeticke tasticky a to cele do bunlinkove obalky. Hadala se se mnou, ze to bylo zabalene dostatecne a ze se mi vune nelibila, tak jsem flakon rozflakala a zkousim z ni dostat penize.

Admini mi rekli, at reklamuji na poste, posta samozrejme reklamaci zamitla a na zaklade zamitnute reklamace jsem z prodejkyne dostala penize zpet. Allegrii jsem si pak objednala na eshopu RBR.

Ale pobavila me: Vune se vam nelibi, tak ze me chcete dostat penize zpet... Ja, ktera jsem Allegrii milovala na prvni pocuch a dlouho jsem po ni touzila :-)

Nejvetsi uzitek z toho meli na poste - jak tam museli skladovat ty strepy, krasne jim to tam vonelo :-))

Omlouvam se za OT, Allegria neni od Chanelu.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 07. května 2019 20:43

holka hnědooká Já to na vinted ani zkoušet nebudu. Nechám to uležet.

Online Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 07. května 2019 21:08

holka hnědooká Tos měla tedy smůlu - já s pomocí adminů 2x vrácené peníze, ale voňavý fejk to byl jen jednou. Podruhé za boty. Ale to jsem byla v nákupech ještě začátečník:)

Offline Dayyo
Avatar
70 příspěvků moje polička 08. května 2019 13:19

Dalia Dali, ona ta červená pětka je jina  asi v tom smyslu:  někde  jsem četla  na netu, že  každá  šarže N° 5  se  od sebe  nepatrně  liší. A vzhledem k tomu, že  limitka  Red  byla  nová  šarže, tak  je  rozdíl asi  více  patrný... osobně  ji vnímám také  jemnější, méně "mýdlovou"  více  květinovou...je  krásná ♥♥♥

Já jsem ji například  koupila  v Marianet  myslím, že  3900....tenb  červený  flakon mi prostě  za to stál

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 08. května 2019 13:35

Dayyo Jsem hodně nalomená se pro ni příští úterý zastavit. Uvidím. Navíc mám ve středu patnáctého narozeniny.

Offline slniecko admin
Avatar
17522 příspěvků moje polička 08. května 2019 16:12

Dalia na vyskúšanie je iná, mäkšia. Nenašla som ale zmienku o inom zložení, ale u Chanelu je pomerne častý rozdiel v jednotlivých šaržiach. Tak je otázne, aký prípad je toto.

Offline Biely kvet
Avatar
4020 příspěvků moje polička 08. května 2019 16:43
Reakce na Dalia:

Dayyo Jsem hodně nalomená se pro ni příští úterý zastavit. Uvidím. Navíc mám ve středu patnáctého narozeniny.

​Tak to si ju určite kúp, máš na to dobrý dôvod.....a nielen jeden.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 08. května 2019 17:17

Biely kvet Tak snad ji ještě budou mít.

Offline zdensy
Avatar
1047 příspěvků moje polička 08. května 2019 18:32

Dalia , viděla jsem ji v sobotu v Paladiu v Sephoře, v jiné parfumerii jsem ale nebyla. kdybys ji nesehnala u vás, třeba by Ti ji nějaká dobrá duše přivezla z Prahy do Brna na váš sraz

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 08. května 2019 18:36

zdensy I to by byla možnost. Ale já si myslím, že ji snad ještě mít budou, když je měli schované v šupleti. 

Offline Fleur blogger
Avatar
6064 příspěvků moje polička 26. května 2019 16:49

Konečně jsem měla možnost pořádně vyzkoušet 1957 a chápu, proč tolika zdejším dámám učarovala.

Betonově šedá vůně s aldehydovou ostrostí jako právě dokončená funkcionalistická vilka. I stébla trávníku před světlým domem stojí spořádaně v pozoru, nahořklou zelení ale občas prokmitne neposlušný bílokvětinový tón, skoro jako by se v trávě schovaly žampióny. Prohlídka vilky začíná, s každým podlažím je vůně o něco lehčí, pudrovější, krémovější, nicméně žádné něžně háčkované krajkové záclonky nelze očekávat. 1957 je nádherná, ale rezervovaná elegantní kráska, minimalistická ve své podstatě, a přesto výmluvná.

Offline milacka
Avatar
5454 příspěvků moje polička 26. května 2019 17:59

Fleur Včera na zraze som dostala od MiJi vzorku 1957 a keď som ju doma vyskúšala, dosť mi pobláznila hlavu, nutne potrebujem odstrek, NUTNE!

No a ešte Tvoja romantická recenzia ma utvrdila v tom, že začínam hneď konať a vrhnem sa na inzeráty

Offline Biely kvet
Avatar
4020 příspěvků moje polička 26. května 2019 18:08

Fleur milacka 1957 je úžasná, ja som po odstreku hneď kupovala flakón. A na ňu dostávam najviac komplimentov.