Chanel

22. srpna 2014 16:07
Cervanek
Avatar
29. dubna 2019 05:58

Paris Vypadá to tak, že nás chtěji překvapovat každý rok, abychom na CHANEL nezapomínali

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 29. dubna 2019 07:39

Cervanek moje peněženka má velmi dobrou paměť.

Offline Lamicka
Avatar
13333 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 09:21

Miru Nevim, zda je tvuj dotaz aktualni. Kupovala jsem novou petku minuly tyden a je jina nez Red Edition. Nemam moc dobry nos, ale je urcite tvrdsi. V porovnani s klasickou verzi, kterou jsem spotrebovala na podzim, mi prijde dokonce takova kyselejsi (opravdu nevim, jak to jinak popsat). 

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 09:32

Paris No, jestli se ti líbí aspoň 2 z tvých 3, moc bych tomu nevěřila Nakonec z tebe bude sběratelka Chanelových vod:)

Online blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 09:52
Reakce na Korsičanka:

Paris No, jestli se ti líbí aspoň 2 z tvých 3, moc bych tomu nevěřila Nakonec z tebe bude sběratelka Chanelových vod:)

​Zrovna jsem to chtěla napsat, že by to mohla být pěkná sbírka .

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 10:18
Cervanek
Avatar
29. dubna 2019 11:33

Paris To je dobrý nápad s tou sbírkou - viz výše. Každá má svůj začátek - a peněženka to jistě pochopí

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 29. dubna 2019 12:35

Korsičanka blackviolet Cervanek ale já je nechci sbírat... to se tak nějak sešlo ... líbí se mně všechny 3. Právě proto se bojím, jaká bude ta nová. Peněženka to snad pochopí, ale aby nepřestal být chápavý manžel.

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 19:22

Lamicka 

...díky moc. Ale já si už sama odpověděla v tématu, co jsme dnes zkoušeli/y...

Já kdysi nemohla pětku vydýchat vůbec, pak trochu jo, pak jsem ji i měla - EdT, EdP, ale nikdy to nebylo must have. A to vše trvalo v rozmezí několika let...

Až nyní - objevení Red Edition(krása) a od ní jsem se - znovu - dostala ke klasické pětce a až teď mi sedí jak ulitá...

...je dokonalá.

A jak jsem psala právě jinde - Red Edition mi je mnohem blíže k Chanel No.5 Eau de Premiere(původní) a teprve až PAK ke klasické pětce EdP.

A momentálně mám No.5 EdP novou, velmi čerstvou. Je vláčně pudrovoprachově mléčně krémově mýdlová

Offline Lamicka
Avatar
13333 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 20:14

Miru No.5 EdP je dokonala, pro me urcite, a jsem rada, ze jsem si k ni nasla pred casem cestu. Dokonce mi ji pochvalila tchyne, aniz vedela, cim jsem navonena. Jinak se totiz o petce vyjadruje velmi negativne...

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 20:15
Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 29. dubna 2019 21:19

Musím sem dát i tuto fotku

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 21:31

Paris Ráda bych ji vyzkoušela. 

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 29. dubna 2019 21:46

Dalia taky jsem na ni zvědavá... ale ještě si budeme muset počkat

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 06. května 2019 11:25

Coco Mademoiselle Intense

V podvečer léta …

Do bronzova laděné teplo, které se příjemně opírá do mé kůže vonící ovocem s vanilkou. A kovové odlesky, v nichž se zrcadlí zbytky slunečních paprsků, když vzduch pomalu těžkne přicházejícím večerem. Ovocná sladkost se mísí s kořenitou zemitostí, vůně růží se nese v zajetí lehkého vánku a tam kousek dál už cítím bílé mámení jasmínu, který mi šeptá pohádku jedné letní noci …

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 07. května 2019 18:07

Navštívila jsem dnes Marionnaud a Douglas a pídila se tam, zda ještě nemají N°5 Red. Mají!

V Marionnaud stojí cca čtyři a půl tisíce a paní prodavačka mě nezapomněla upozornit, že na internetu pravý Chanel nekoupím. Že prý si to značka velmi dobře hlídá, aby nebyla prodávána v e-shopech. S poděkováním jsem odešla. A bez Pětky.

V Douglasu mají 20% slevu na vše kromě Forda. Dokonce mají v šuplíku ještě pár červených Pětek. Se slevou by mě stovka vyšla na 3099 Kč. Málem jsem s ní odešla. Jenže když mi paní prodavačka říkala, že obsah je klasická Pětka (což si vlastně myslím i já), tak jsem opět odešla s prázdnou. Jen teď nevím, jestli jsem neudělala chybu. 

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 07. května 2019 18:19

Dalia 

...udělala.

Není to klasická pětka.

JE jiná...

Jak jsem psala již párkrát:

Red Edition, mně osobně, je blíže k původní No.5 Eau de Premiere 2007.

Protože když Red Edition srovnám s klasickou No.5 EdP(a že mám momentálně, dle výroby, velečerstvou), tak

Red Edition je - když to přeženu - podprahově ovocnější, svěžejší, lehčí(nikoliv však ve smyslu řidší).

Kdežto

No.5 EdP současná je - vláčně prachově mýdlovější, angorsky oblázkovitější, našlehaně mýdlově krémová, prostě klasika

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 07. května 2019 18:27

Miru Uvidím za týden. Příští úterý jedu zase do Brna a sleva má ještě platit. Možná se pro Pětku zastavím. 

Ovšem Tvůj popis klasiky je hodně lákavý! Takže i kdybych do red nakonec nešla, plakat nebudu. Máme tady přece krásnou klasiku.

Offline milacka
Avatar
5469 příspěvků moje polička 07. května 2019 18:29

Miru aj ja červenú päťku vnímam ako ty, vôňa je zaoblenejšia, ako píšeš vláčna, jednoducho to mydielko je naozaj krémovitejšie. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 07. května 2019 18:35

milacka Já právě stále nevím, co si mám o červené Pětce myslet. I v naší databázi je poznámka, že obsah je klasika ... fakt nevím.