Chanel

22. srpna 2014 16:07
Offline Fleur blogger
Avatar
6077 příspěvků moje polička 18. prosince 2018 20:22

zrovna mam na kazde ruce jednu a neprijdou mi uplne stejny.. jestli to nebude ale psychicky;-) flakon je krasnej

​Pro zajímavost jsem dnes vyzkoušela v Douglasu. Z červeného flakónu byla vůně podstatně hezčí: méně bergamotu a vysloveně krémově hebký jasmín. V klasickém flakónu byl začátek ostřejší, s mýdlovějšími aldehydy. Možná je to jenom stářím testeru, ale rozdíl tam opravdu byl.

Offline Korsičanka
Avatar
12832 příspěvků moje polička 18. prosince 2018 20:31

Fleur Už jsi 6.-7. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46024 příspěvků moje polička 18. prosince 2018 21:26

Fleur ano, měla jsem přesně stejný dojem - jen ho neumím tak dokonale popsat:-) začátek Pětky je pro mě nehezký, u té červené se mi opravdu líbil. v jednu chvíli se mi zdály totožné, ale pak se vydala Rudá tou hladce květinovou cestou, zatímco klasika štiplavou mýdlovou. a měla jsem z toho pocit jako by byla ta klasická "stará" tak trochu vyčpěle pokažená a ta červená prostě čerstvá a dobrá.. jenže já jsem zaujatá protože Pětku ráda nemám.

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 18. prosince 2018 22:36

Třeba takto mohl vonět No.5 před reformulací, vybaví si to někdo? 

Já jsem z červeného nadšená, líbí se mi i L'Eau, drží dobře. Doufám, že za rok nebudeme blbnout z jiné barvy

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 18. prosince 2018 23:25

zdensy 

To se takhle nedá říct... reformulací byla spousta v průběhu mnoha let.... navíc i každá běžná šarže, bez velkých zásahů, je malinko jiná . Červená verze je povedená a její vyznění je - plus mínus - v rámci podoby Pětky posledních pěti let.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 19. prosince 2018 09:03
Reakce na domenica:

zdensy 

navíc i každá běžná šarže, bez velkých zásahů, je malinko jiná

​toho jsem si taky všimla.

červenou jsem pořád ještě nevyzkoušela a dost se bojím, že bych ji pak nutně potřebovala

Offline slniecko admin
Avatar
17564 příspěvků moje polička 19. prosince 2018 14:05

Červená verzia sa na mne nezvrhla do protivného ťažkotonážne aldehydového pracieho mydla, takže asi je v nej niečo inak, môže to byť pokojne len šaržou. Ako až na to, aby som ňou vymenila Liu to nie je, ale odrazu chápem, že niečo na tej päťke je.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 19. prosince 2018 14:09
Reakce na Fleur:

​Pro zajímavost jsem dnes vyzkoušela v Douglasu. Z červeného flakónu byla vůně podstatně hezčí: méně bergamotu a vysloveně krémově hebký jasmín. V klasickém flakónu byl začátek ostřejší, s mýdlovějšími aldehydy. Možná je to jenom stářím testeru, ale rozdíl tam opravdu byl.

​Vystihla si to úplne presne, červená päťka je ľúbeznejšia, hladká a mäkká od začiatku, všetky ostré ingrediencie sú akoby utlmené, aj keď to mydielko tam stále je.

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 19. prosince 2018 14:36

domenica , díky, já zkusím upřesnit otázku, jak asi voněla pětka v 80.letech, pominou-li se šarže. Uznávám, že vybavit si a srovnat je asi nemožné, když na jedné straně bude vzpomínka a na druhé současný vjem z červené

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 20. prosince 2018 20:01
Reakce na Fleur:

​Pro zajímavost jsem dnes vyzkoušela v Douglasu. Z červeného flakónu byla vůně podstatně hezčí: méně bergamotu a vysloveně krémově hebký jasmín. V klasickém flakónu byl začátek ostřejší, s mýdlovějšími aldehydy. Možná je to jenom stářím testeru, ale rozdíl tam opravdu byl.

​Stářím testeru to podle mě není. Budu-li vycházet čistě jen z dnešního srovnání z obou testerů v Sephoře, potom bych to popsala stejně s tím, že klasickou pětku edp vnímám jednoznačně intenzivněji a déle. A hned jsem na obě obdržela kompliment.

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 16:31

1957 CHANEL LES EXCLUSIFS

vstupuje po pár týdnech po newyorské premiéře na evropskou půdu. Složení napovídá jemnou vůni, tak snad nebude té jemnosti příliš. Každopádně jsem zvědavá.

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 20. ledna 2019 14:53

Chanel No.5 Red edition se už dá koupit za Kč v internetovém obchodě, Charisma a Marianet, cena asi o pět set vyšší

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 05. února 2019 22:51

1957 - recenze:

Recenze 1957

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 09. února 2019 22:03

domenica Chápu tedy správně, že 1957 je stejně fajn vůně jako trio z cestovatelské kolekce?

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 11. února 2019 11:28

Allure Sensuelle

Jeden den a jedna chvíle …

Jedno léto, dlouhý den, tisíce chvil a krásný sen. Sen, co voní růží s horkým jasmínem a taky vanilkou i chladným kostelem …

Hedvábná, šmrncovní, květinově dřevitá s kopečkem vanilkového krému.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 19. února 2019 16:14

Gabrielle ... nebudu nad ní lámat hůl, ale zatím jsem z ní dost rozpačitá. A zklamaná ... 

Offline Korsičanka
Avatar
12832 příspěvků moje polička 19. února 2019 17:48

Dalia To my všichni, zlato. Já ji koupila hned, jak se objevila u Chanelů - přes Rakousko dorazila - a šup už byla v inzerci

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 19. února 2019 18:13

Korsičanka Nemohu říct, že by nevoněla. Po rozležení je mi příjemná. Ale při její ceně a jménu značky jsem čekala něco osobitějšího. Kdybych ji dostala, tak bych ji unosila, ovšem na investici to v tuto chvíli nevidím.

Offline Korsičanka
Avatar
12832 příspěvků moje polička 19. února 2019 18:16

Dalia Neinvestuj do ní

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 19. února 2019 19:05

Korsičanka To zatím v plánu nemám.