Chanel

22. srpna 2014 16:07
Online wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 05. července 2018 10:40

Renusatko A nebyly jste náhodou venku na zahrádce, když jsi je zkoušela? To totiž všechny vůně v kombinaci s vedrem mizí ještě rychleji. Jako je fakt, že ta výdrž není kdovíjak ohromující, ale taky je zkouším až teď, co je teplo a takhle bleskově mi teda nemizí (v místnosti, kde nos nic dalšího nerozptyluje).

Offline Renusatko
Avatar
11565 příspěvků moje polička 05. července 2018 10:43

wendulka To sice ano, ale všechny ostatní jsem cítila až do večera domů a i ty složky člověk rozklíčoval. Tohle bylo hodně rychlé. 

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 05. července 2018 10:44

wendulka A Červené Narciso se ti líbí, jo? U mě totální prohra To i ta černá byla lepší! Ale já fakt už nemůžu skoro žádný mainstream Ještě tak některé Chanely a skoro všechny Guerlainy

Offline Martula
Avatar
1745 příspěvků moje polička 05. července 2018 10:53
Reakce na Korsičanka:

wendulka A Červené Narciso se ti líbí, jo? U mě totální prohra To i ta černá byla lepší! Ale já fakt už nemůžu skoro žádný mainstream Ještě tak některé Chanely a skoro všechny Guerlainy

​No já bych červené Narciso klidně vynosila ( v případě nouze a přírodní katastrofy, kdyby se například všechny mé flakony rozbily ) MiJo, jsi zmlsaná!

Online wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 05. července 2018 10:53

Renusatko No to jo, protože to jsi asi měla vůně s průraznějšími složkami a o to víc ti pak nos přestane tyhle intimní vůně vnímat. Proto já nerada zkouším nové vůně na srazech přes léto na zahrádce na čerstvém vzduchu. Je to hrozně zkreslující.

Určitě bych pro ověření výdrže zkusila ještě jednou v klidu v místnosti.

Online wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 05. července 2018 10:57

Korsičanka To si piš, že si tu třicítku pořídím. Jako dám-li si na sebe Venise a červené Narciso, vyhrává i kvůli výdrži, intenzitě a ceně jednoznačně Narciso.

Jak píše Martula, ty jsi zmlsanější, než my dvě, ne?

Offline Martula
Avatar
1745 příspěvků moje polička 05. července 2018 10:59

Renusatko Venise je HODNĚ intimní. Po nádherném začátku se mi asi za půl hodiny úplně ztrácí. Na druhou stranu ale na šátku voní ještě na druhý den. Myslím, že pokud někdo nepoužívá čisté parfémy v počtu 8 stříků minimálně jako já (), tak si ji užije mnohem více. 

Pro mě je to vůně použitelná pouze jako usínací. Dát si ji navečer na spaní jako uklidňující, harmonizující a neobtěžující..

Offline Renusatko
Avatar
11565 příspěvků moje polička 05. července 2018 11:06

Martula To zmiňovala i Korsičanka, výdrž na oblečení. wendulka Jasně, to byla jen taková rychlá zkouška, co se naskytla. Třeba ji ještě někdy zopakuju, až bude příležitost a budu se zase divit. 

Online wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 05. července 2018 11:12

Renusatko Takhle ono to nebude kdovíjak dlouhé ani tak. Na mně dvě hodiny, což je ale pořád lepší než toaletka 28 La Pausa. To je opravdu jediný Chanel, který ze mně do půlhodiny zmizí, ať dělám, co dělám. Jediné, co u ní pomohlo prodloužit výdrž, je podkladový neparfémovaný krém od Chanelu. Jenže to mě nebaví muset se kvůli tomu krémovat.

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 05. července 2018 13:11

wendulka 

Jenže to mě nebaví muset se kvůli tomu krémovat.

A to mě by zas hóóódně bavilo - ale málokterá niche značka vyrábí tělovou kosmetiku k vůním

A zmlsaná jsem! Ale než vy dvě s Martula?To tedy V ŽADNEM PRIPADKU

Offline slniecko admin
Avatar
17522 příspěvků moje polička 05. července 2018 14:30

Korsičanka Amouage áno .

Ale vážne, kým som mala menší "rozsah", tak som si pár kvapiek ničoho obľúbeného zvykla rozmiešať s neutrálnym krémom. Ja som si kupovala neurálny základ od Nobilis Tilia, ale mysllím, že aj v DM som videla nejakú radu neutrálnych krémov, ku ktorým si môžeš dokúpiť ich vône a farby...tak z toho by som vzala len ten základ.

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 05. července 2018 14:42

slniecko Díky za nápad! Od Nobilis T. budu něco objednávat, tak přihodím:)

Já mám vyzkoušená tělová mléka od Byreda, F.Malleho a MFK a jsou báječná Taky ovšem báječně drahá.

O amouageových jsem uvažovala, ale zkusím radši ten tvůj objev

Offline slniecko admin
Avatar
17522 příspěvků moje polička 27. července 2018 12:43

Otázka na majiteľky čistého parfému no.5, ideálne, ak ho mali načuchaný aj skôr. Je rovnako vypitvaný, ako ostatné koncentrácie? Bola to mamina obľúbená vôňa v mladosti (teda vtedy asi nosila nejakú inú koncentráciu), a rozmýšľam, či jej ju kúpiť na narodeniny.

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 05. zaří 2018 20:27

Toaletky Paris-Deauville, Paris-Venise a Paris-Biarritz nyní také v Praze, v parfumérii Douglas, Na Příkopě. Cena 3.180Kč.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 05. zaří 2018 20:38

Vo vedľajšom vlakne som neuspela tak sa pýtam tu. Dá sa niekde v našich končinách zohnať Coco Chanel Extrait? 

Offline dynda
Avatar
7247 příspěvků moje polička 05. zaří 2018 21:46

paktofonika 

Prošla jsi všechny eshopy? Někdy se extraity objevují i tam, ale nabídka je dost nepravidelná. Co ten Douglas Na Příkopech?

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 05. zaří 2018 21:55

slniecko Já si ho prvně koupila ve Vídni v roce 1994 a byl příšerně silný. Vbrzku se mi podařilo 50 ml flakon upustit na dlaždice a roztříštit

Dnes jsem vlastníkem reformulovaného parfému 35ml a moc se mi líbí! Velmi dobře ho doplňuje tělové mléko, které samo o sobě voní přenádherně. Ale pamětnice té původní ( míněno poválečné) Pětky mi asi zapravdu nedají... 

Offline dynda
Avatar
7247 příspěvků moje polička 05. zaří 2018 21:58

slniecko 

Já ho mám ráda, ze všech variant pětky je nejlepší a silný je pořád. A miluju tu malou razítkovou lahvičku. Žádnou ze starších verzí neznám, ale nepřipouštím si, že byly lepší. Dárek by to byl dobrý.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 05. zaří 2018 22:12

dynda Pozerala som a Coco Chanel som nenašla. Našla som iba verziu Mademoiselle. V pražských parfumériách sa práve nevyznám a neviem kam ísť. Má to byť darček na Vianoce takže pre istotu už zisťujem vopred :D Našla som ho napríklad v Sephore ale vo Fr. 

Offline dynda
Avatar
7247 příspěvků moje polička 05. zaří 2018 22:17

paktofonika 

Někdy bývají i na jahodě. Kdybych se náhodou někam v Praze dostala, mrknu se.