Chanel

22. srpna 2014 16:07
Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 11. ledna 2018 23:07

milacka Ahoj Dari, co to máš zas za vůni? V 1907 děláš vlny při rozhodování a pak vyjedeš s něčím, co nikdo nevlastní!To by takhle nešlo 

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 12. ledna 2018 09:13

Korsičanka Ahoj MiJo, večer ti napíšem SZ

Nádherná olejová ruža a pačuli. 

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 12. ledna 2018 10:58

milacka Těším se

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 06. února 2018 19:00

Prosím,

jak vnímáte koncentrace u vůně

Coco Chanel?,

resp. jaký je rozdíl mezi EdP a EdT?.

Děkuji...

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 06. února 2018 20:57

Miru EdP mám radši. Je uhlazenější, hřejivější, pačuli s tonkou jsou v ní jako tmavý samet. U toaletky mi připadá, že výraznější je její květinová část. Ale to jsou jenom dojmy z opakovaných zkoušení, toaletku jsem nikdy nenosila.

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 11. února 2018 00:13

Chanel Coco Mademoiselle Intense

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 11. února 2018 07:41

cinkja 

...taky už jsem ji zahlédla a těším se moc.!!

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 25. února 2018 09:28

Coromandel (Eau de Parfum)

Jestli mám z některé z parfémových vod opravdu radost, je to Coromandel. Hořké zelené nerali nahradil líbivější svěží hořký pomeranč s masitou dužinou. Ale co je mnohem podstatnější po plesnivějícím a zaprášeném sklepu není ani památky a parfémové vodě tak už konečně ty slibované lakované čínské dřevěné skládací paravány věřím a to i včetně toaletního stolku podobně jako v Mon Parfum Chéri par Camille, na němž kromě poháru našlehané vanilkové pěny s hoblinkami bílé čokolády stojí i váza s růží, což je něco, o čemž jsem si u toaletky mohla nechat leda zdát.

Gardenia (Eau de Parfum)

Je jednou z mála z parfémových vod, která se po reformulaci naštěstí příliš zásadně nezměnila a netratila tak nic ze své vzdušnosti. Stále obsahuje žvýkačkovou ovocnou tuberózou s osvěžujícím pomerančovým květem, lehoulince nazelenalým, ale přesto krotkým jasmínem. No na rozdíl od toaletní vody už v ní nacházím už i jednu malou gardénii na nadýchaném pižmově vanilkovém polštářku.

Online domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 26. února 2018 22:12

Coco Mademoiselle edp Intense. Reklamní spot... a mně se samozřejmě nejvíc líbí ty poslední záběry. Sympatičtí mladíci na pařížských balkónech, jo, to chceš! 

Spot: https://www.youtube.com/watch?v=vkKROkzYdXs&sns=fb

Offline ankou
Avatar
227 příspěvků moje polička 27. února 2018 08:38

Peknej chlapek Ale kdyz ja tu Knightley tak nemuzu videt, jak se snazi tvarit a furt ceni zuby! 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 27. února 2018 10:13

domenica Pěkný spot, Keira se mi v něm líbí. 

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 27. února 2018 20:47

domenica Moni, ty se nezdáš

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 27. února 2018 23:00

domenica Tak už i Chanel od tebe opisuje?

Offline Sweet Potato
Avatar
34797 příspěvků moje polička 28. února 2018 11:31

domenica To je moc pěkné. Jen kdyby ten závěrečný slogan zazněl francouzsky, takhle mne to strašně zatahalo za uši.

Offline cudzinka
Avatar
86 příspěvků moje polička 04. března 2018 16:24

videne dnes

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 04. března 2018 18:26

cudzinka Jé, to by se určitě líbilo Mitzi. Něco podobného má ve sbírce od Diora.

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 29. dubna 2018 19:18

Nová La Pausa EdP: Průzračnost svěžích citrusů se začne pomalu zakalovat zelenou mízou, nahořklým kosatcem, nepatrně ztěžkne dřevy a nakonec vyschne na jemný pudrový poprašek. Připadá mi to jako přehlídka několika vůní od Chanelu: na začátku je to jasná Cristalle Eau Verte, která uvolní místo No 19, po ní nastoupí No 19 Poudré a po  celou dobu za nimi průběžně vykukuje původní La Pausa. Výdrž a sillage jsem čekala větší.

Cervanek
Avatar
10. května 2018 20:15

obr. Zdroj: Chanel

Gardénia (Eau de Parfum)

Zelená, jiskřivá, mladistvá vůně. Je v ní opravdu gardénie s vůní zelených lístečků, které ji dodávají šrmnc. Je lehce krémová a jen jemně nasládlá. Složení uvádí kokosový ořech, tento zde však necítím, to spíš trochu vanilky. Vůně je s typickým chladivým Chanel ocáskem. Nádherná a velmi povedená v koncentraci eau de parfum, dobře nositelná od jara do zimy. Milovala ji samotná Gabrielle Chanel. Jasné stopy této krásky nacházím i v Pleasure Gardenia 79 od Kriglera, která byla pro Gabrielle Chanel inspirací. Jedna z mých signature a životabudič zároveň.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 10. května 2018 21:41

Cervanek pekná recenzia, ale vzhľadom na to, že Pleasure Gardenia vznikla v roku 1879, tak pre ňu ťažko mohol byť inšpiráciou akýkoľvek parfém od firmy, ktorej zakladateľka sa len narodila až o 4 roky neskôr.

Cervanek
Avatar
10. května 2018 22:40

slniecko fakt? tak to jdu spravit - Coco se tedy inspirovala u Kriglera.

Nic to nemění na faktu, že Gardenii od Chanelu vnímám jako vůni mladistvého ducha.

Díky však za upozornění a rozšíření si vědění