Chanel

22. srpna 2014 16:07
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46018 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 21:16

Renusatko no super, děkuju za nabídku! já ji dám ještě očichat manželovi, slíbila jsem mu že si nepořídím nic co mu nevoní:-) (a naštěstí je toho docela dost, uff) a ozvu. a neboj nezapomněla jsem že ti dlužím vzorečky:-)

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 21:18

viktorka_od splavu 

Jak píše Renusatko, Coromandel je jiný Chanel. A z mého pohledu ne malinko, ale hodně. Miluju tu vůni (obě koncentrace). Strašně mě baví jako takový úlet, vybočení z těch úhledných, spořádaných, aldehydových, spíše chladnějších chanelovských kompozic (mnohé z nich mám i tak - nebo právě proto - ráda, podotýkám). Podobným vybočením v nejlepším slova smyslu je pro mě 31 Rue Cambon.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46018 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 21:22

domenica tak teď jste mě obě zas trochu uklidnily:-)

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 08:16

Mám stížnost . Je možné, že tak silný parfém, za jaký považuji Chanel 5, na mně prostě nedrží? Opravdu jej za chvíli (cca po hodině) necítím, jako by se z kůže "vypařil". Mám doma jetě Allure a ten cítím velmi dlouho a z oblečení i druhý den. Měla jsem na vyzkoušení Coromandel a také držel, jen ta 5 ze mě mizí. 

Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 08:41

whiskas To jsem slysela uz od hodne lidi. Na me drzi, ale ja ji k zivotu nepotrebuju. Zatim :)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46018 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 08:43

whiskas a necitis ji ty nebo ani okoli?

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 08:49

Lamicka Díky, tak tedy nejsem jediná "divná" ... Ale vrtá mi to hlavou. Např. Hermés Un Jardin Sur Le Nil na mně voní docela dlouho, přestože je to jen taková letní "polévačka".  

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 08:54

viktorka_od splavu Reakce okolí jsem moc nezkoumala, tedy až na ten první pokus během Vánoc. Tam byl okamžitý ohlas a pozitivní, ale to bylo po prvním navonění, tedy čerstvý dojem, kdy jsem ji cítila i já. Ale také nevoněla příliš dlouho. Včera jsem ji zkoušela večer (před spaním ) a ráno ani ťuk. Další pokus dnes ráno a už je skoro po ní. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 09:02

Např. Baccarat Rouge cítím celý den a na oblečení také drží jako přibitý . A stejně tak i Hermes 24 Faubourg. Opravdu netuším, kde je chyba. 

Offline Renusatko
Avatar
11579 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 09:51

whiskas Tak musím napsat, že to mám podobně se Sorriso. Přitom vzorek perfektní, ze šály voněl několik dní, z vlasů do rána. Pořád jsem ho na sobě cítila...z flakonu po hodině nic. Jsem z toho celkem překvapená

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 10:02

Renusatko Zklamání zamrzí. Dokonce už jsem zkoumala i výrobní kód , samozřejmě vše v pořádku, tak je asi opravdu chyba na mé straně. 

Offline Fleur blogger
Avatar
6074 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 18:18
Reakce na Renusatko:

whiskas Tak musím napsat, že to mám podobně se Sorriso. Přitom vzorek perfektní, ze šály voněl několik dní, z vlasů do rána. Pořád jsem ho na sobě cítila...z flakonu po hodině nic. Jsem z toho celkem překvapená

​Já bych řekla, že to je pouze pocit související s tím, že při nošení vůně ze vzorku se na ni více soustředíme, je pro nás ještě nová, nezvyklá, takže ji více vnímáme. Samozřejmě se mi to také mnohokrát přihodilo!

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 07. ledna 2018 14:43

La Pausa (Eau de Parfum)

Bohužel musím potvrdit to, co zmiňuje domenica u sebe na blogu. S odstraněním 28 přišel kosatec i o svou jásavost, kterou nahradila bergamotová svěžest. Je stále zemitý, lehoulince mrkvový a je doplněný zelenými výhonky a intenzivnější, no už to není ta slaďoučká vařená mrkvička, rozpadající se na jazyku, ale vlivem balzamické ambry lehce hořkne.

Za jiných okolností bych tuto polohu ambry uvítala, jenže tady úplně nahradila druhou pro mě zásadní podobu kosatce původní 28 La Pausy: máslovou. Kosatec si dál jede svou lineární melodii, jen se zahalí do průsvitného obláčku bílého pižma. Na druhou stranu pokud uvážím, co na mně provádí nová 31 Rue Cambon v koncentraci eau de parfum, potom La Pausa jednoznačně vyhrává.

Offline slniecko admin
Avatar
17564 příspěvků moje polička 07. ledna 2018 18:27

wendulka staré poznámky, alebo je vnímanie vôní po operácii v poriadku ?

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 07. ledna 2018 18:32

slniecko Odzkoušeno ještě před operací. Vnímání je už ale po operaci taky v pořádku. Dnes jsem prvně navoněná, jen jsem tu růži ještě nestihla zakliknout.

Offline Korsičanka
Avatar
12832 příspěvků moje polička 07. ledna 2018 18:47

wendulka Takovou bombu ty do nemocnice? U nás nejde elektřina - piš sem něco, ať mám co dělat. Na děti už není věk

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 07. ledna 2018 18:53

Korsičanka No však mám taky jen jeden strik a cítím ho po té operaci dost intenzivně. Tak nevím, buď je to dvoudenní pauzou ve voneni se anebo už účinkuje změna hormonů . Uvidím v nadcházejících dnech, kde je pravda. 

Offline Korsičanka
Avatar
12832 příspěvků moje polička 07. ledna 2018 18:56

wendulka To by bylo super, kdyby se ti ještě zkvalitnil čich Mohla bys dělat NOSA u nějaké niche firmy a zajišťovat nám dodávky

Offline slniecko admin
Avatar
17564 příspěvků moje polička 07. ledna 2018 19:02

wendulka super, tak držím palce!!!

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 09. ledna 2018 15:29

Jdu prudit s dotazem i sem - pardon.

Kamarádka si na bazarovém webu našla Chanel No.5 35 ml a teď řeší ... . V prodeji je flakon, který vypadá jako klasická Pětka, jen je malý, ale např. na Notinu je velikost 35 ml ve flakonu s černým víčkem. Existují snad obě verze? 

Děkuji.