Chanel

22. srpna 2014 16:07
Offline barbucha blogger
Avatar
30508 příspěvků moje polička 29. srpna 2017 22:12
Reakce na domenica:

No, tak to ten klip - kapku rebelskej -  s tvými dojmy příliš nekoresponduje  Tím nechci říct, že ti nevěřím, právě naopak  Podle mě je většina těch uměleckejch ztvárnění vysloveně vyhozený prachy a vzbuzuje očekávání, který nenaplní 

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 29. srpna 2017 22:15
Reakce na barbucha:

Vůbec, ale ani kapku nekoresponduje. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30508 příspěvků moje polička 29. srpna 2017 22:33
Reakce na domenica:

Klip vzbuzuje naděje v dost dobrej (doslova) vodvaz  Což snad ani k Chanelu nepasuje... no jo no, zase cílíme na mladou a neklidnou kupní sílu, co?  

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 29. srpna 2017 22:36
Reakce na barbucha:

Aspoň že z toho tentokrát netrnou zuby. 

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 30. srpna 2017 19:56
Reakce na domenica:

Vůbec, ale ani kapku nekoresponduje. 

To bych taky řekla. Je to romantika, která asi "pristane" tomu mládí. Ale stejně se na ni těším Myslím, že podobnou něžnost na polici  nemám. Snad MPN bych typově té něžnosti  trochu přiřadila.

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 30. srpna 2017 20:26
Reakce na domenica:

Aj ja ju dnes skusam. Skusam ju az tak, ze som aj zabudla, ze ju skusam . Je taka nijaka. Mna sklamala, bohuzial.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 30. srpna 2017 20:30
Reakce na Micuska:

Až tak??? Mně připomínala zprvu nějakou mainstreamoku, jen nevím, kterou?

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 30. srpna 2017 20:30
Reakce na Micuska:

Chápu. Jak jsem psala, příjemné, nekonfliktní, uhlazené... a především zapomenutelné. Škoda - ten flakón, ten název...

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 30. srpna 2017 20:33

Aj som trochu tusila, ze to takto dopadne, ked som nazivo videla nove kabelky pod tym istym naznom. Su otrasne.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 30. srpna 2017 20:37
Reakce na Micuska:

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 31. srpna 2017 07:55

Gabrielle vůbec nezatracuji. Minulý týden se ke mně dostal 5ml odstřik a vůně mi byla příjemná natolik, že v sobotu při zahraniční cestě jsem si koupila flakon. Ale ještě ten den jsem ho věnovala 18-leté dceři.. té totiž nakonec sedí mnohem lépe.

V Gabrielle cítím stopu Une Fleur a taky stopu Coco Mademoiselle. Je jemná, elegantní, líbivá. Nic mi v ní nevadí.

Všeho je tak akorát. Ano, je dost lineární. Ale ten krásný flakon a taky možnost mít na poličce něco, co nikoho nebude obtěžovat - bylo to silnější než já a flakon jsem koupila. A prakticky okamžitě mi došlo, by mě Gabrielle asi po čase nudila.

Dostala ji dcera. Na ní Gabrielle přímo září a ohromně jí sluší. Z toho jsem usoudila, že tato vůně potřebuje esenci mládí, aby se plně vyvinula. A tu já už prostě nemám

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 31. srpna 2017 10:25
Reakce na barbucha:

Klip vzbuzuje naděje v dost dobrej (doslova) vodvaz  Což snad ani k Chanelu nepasuje... no jo no, zase cílíme na mladou a neklidnou kupní sílu, co?  

Zase ale pořád lepší než reklama na Kenzo World.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 31. srpna 2017 10:27
Reakce na Martula:

No ale jak ji popisuješ, přesně taková vůně by mohla získat na oblibě.

Offline Jitka77
Avatar
1124 příspěvků moje polička 31. srpna 2017 10:48

Modelka se mi líbí moc, reklama jako celek už tak ne. Parfém na mně pořád jde do kysela. Zřejmě mojí osobní esenci mládí prošla záruční lhůta 

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 31. srpna 2017 11:20
Reakce na Jitka77:

Modelka se mi líbí moc, reklama jako celek už tak ne. Parfém na mně pořád jde do kysela. Zřejmě mojí osobní esenci mládí prošla záruční lhůta 

Nápodobně

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 31. srpna 2017 11:24
Reakce na wendulka:

No ale jak ji popisuješ, přesně taková vůně by mohla získat na oblibě.

To si přesně myslím. Že to může být hit.

(a já budu dál používat své "podivné" vůně, které nejsou až tak oblíbené širokými masami uživatelek )

Offline Jitka77
Avatar
1124 příspěvků moje polička 31. srpna 2017 11:29
Reakce na Martula:

Zato jsem letos podle všeho dozrála do Coco EdP. To není špatná bilance

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 31. srpna 2017 11:34
Reakce na Jitka77:

Tak to gratuluji Coco bych si moc přála nosit, fascinuje mě už spoustu let, ale vždycky to vydržím tak 2-3 dny a začne mi něco vadit. V EdT i EdP, EdT mi z toho vychází trochu líp.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 31. srpna 2017 11:43
Reakce na Martula:

To si přesně myslím. Že to může být hit.

(a já budu dál používat své "podivné" vůně, které nejsou až tak oblíbené širokými masami uživatelek )

Moje řeč, taky půjdu dál proti proudu.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 31. srpna 2017 11:49
Reakce na Jitka77:

Modelka se mi líbí moc, reklama jako celek už tak ne. Parfém na mně pořád jde do kysela. Zřejmě mojí osobní esenci mládí prošla záruční lhůta 

Poslední věta mě nahlas rozesmála. Za sebe však musím říci, že takovou slušnou vůni potřebuji někdy do práce, a záruční lhůta trvá