Vilhelm Parfumerie

13. srpna 2017 21:17
Offline prďola
Avatar
3717 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 23:29

wendulka no ale dík, sakra...!  zrovna se nad vzorkem Byredo 1996 přesvedčuju, že jí ve full bottle nepotřebuju, tak teda budu zkoušet ještě další 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 19. zaří 2018 23:59

prďola Vítej v klubu.

Offline prďola
Avatar
3717 příspěvků moje polička 20. zaří 2018 00:05

wendulka  ještě bych moc potřebovala, aby ta moje reálná polička byla stejně nafukovací jako je ta virtuální 

Online blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 23. zaří 2019 23:15

Moon Carnival 

Tuberózová vůně z ranku těch něžných, krémových a světlezelených, bez ostrých zelených mentolových hran a jiných živočišných podtónů. Zato s bergamotem a jarní jásavou frézií, se sladce kyselkavou marakujou a čerstvě rozkvetlou gardénií. Krémovost je lehce sladká, tonková a mýdlově pižmová. Vůně na vítání jara.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 18. dubna 2020 21:04

blackviolet 

Naprosto souhlasím. Moon Carnival je veselá tuberóza, osvěžená bergamotem a frézií a proslazená marakujou, orchidejí a tonkou, do níž po rozvonění vpluje gardénie. Měkkostí pižmového základu s marshmallow mi trochu typově připomněla takovou tuberózovou variaci na LPRN2. Líbí se mi tam ten zapracovaný vetiver, který zakouřeností a slaností tlumí tu obvykle protivnou marakujovou sladkost.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 16. prosince 2020 08:50

Mango Skin

Zralé mango se objeví pouze na pár minut po nástřiku a pak zmizí jak pára nad hrncem. Potom se už skrze šťavnaté sladké ostružiny s kandovanými fialkami, lotosem a sladce pačuliovým základem s vanilkou přihlásí důvěrně známá vůně Euphorie. Mango Skin oproti ní navíc obsahuje špetku drceného černého pepře, kosatcový pudr a jasmín s tóny čínských gum, což ji pro mě osobně činí zajímavější.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 26. června 2021 22:54

Chicago High

Má být poctou opulentním večírkům z 20. let, o jakých psal Francis Scott Fitzgerald v románu Velký Gatsby. Teče tu proudem citrusově nakyslé šampaňské, pro pány se tu najdou doutníky s tím nejvybranějším tabákem, křesla a pohovky jsou potažené vysoce kvalitní kůží a v krbu tu příjemně ambrově praská. Jenže to by jediným dezertem celé party nesměla být tuna kandovaného ananasu, máčeného v medu.