Tauer Perfumes

18. srpna 2014 20:47
Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 20. zaří 2019 12:02

Korsičanka

Osobně mám ráda obojí, čokoládu i sladké vůně. Ale tuhle novou Tauerovu vůni si zatím neumím představit, ani podle popisů Tak se těším, až vyzkouším na vlastní kůži

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 20. zaří 2019 12:10

daniela Objednáš vzorek?:) Já asi přivezu, ale už se podělím jinde

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 20. zaří 2019 12:12

Korsičanka Ještě uvidím, nespěchá to - mám dost jiného zkušebního materiálu doma

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 20. zaří 2019 14:06
Reakce na daniela:

Korsičanka Obrázek na flakónu mi připomíná obaly švýcarských čokolád... tak možná sladká odměna nakonec, po vysokohorské túře

​Ta přelepka na flakónu se mi nelíbí, je to taková retro grafika, která mi připomíná spíš reklamu na tužkové baterie někdy z 80. let. Jestli si vůni pořídím (a mám opravdu cukání), tak ji budu v zásuvce otáčet tím obrázkem vzad.

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 20. zaří 2019 14:40
Reakce na Korsičanka:

andry Zesládla? To je zase zneklidňující zpráva:(

​Tak ona Causse Mejean, i když potom tonkově zesládne, furt je jednoznačně unisexově nahraně, takže bych nadále zůstala v klidu. To bys musela milovat spíš Jicky než Jersey.

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 20. zaří 2019 14:42
Reakce na Fleur:

....tak ji budu v zásuvce otáčet tím obrázkem vzad.

​To kdyby věděl Andy

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 20. zaří 2019 15:02

wendulka Tu Causse Mejean neznám, takže to neposoudím. A Jersey upřímně nesnáším, naštěstí L´Air des Alpes Suisses je fakt dost suchá vůně.

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 20. zaří 2019 15:04

daniela No, opravdu by to bylo hezčí v čisté podobě stejně jako L´Eau. Andymu to nebudeme říkat .

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 20. zaří 2019 15:06

Fleur Jasné

Jen jsem si představila, jak ho asi hodně baví všechno kolem parfémů, na Insta dává fotky i z balení balíků, chystání k rozvozu, lepení nálepek... Možná bys při nákupu mohla požádat, že to chceš bez té nálepky

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 20. zaří 2019 16:39

daniela To bych si teda nelajsla

wendulka Causse Mejean taky neznám, ale Jicky mohu též - jen v parfému

Fleur A nechápu, jak se někomu může nelíbit Jersey

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 20. zaří 2019 16:50
Reakce na Korsičanka:

Fleur A nechápu, jak se někomu může nelíbit Jersey

​Plha se hlásí!

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 20. zaří 2019 16:56

wendulka Taková nádherná levandule, Plho!

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 20. zaří 2019 16:58

Korsičanka Kafrová.

Offline andry
Avatar
2697 příspěvků moje polička 20. zaří 2019 16:58

Korsičanka mne se Jersey taky nelibi, resp. na mne nevoni. Libi se mi ta idea levandule a vanilky.

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 22. zaří 2019 18:12

Tak ve finále nebudu inhalovat alpský vzduch, přece jenom je to na kavárenskou povalečku moc bylinné svěžesti:

L´Air des Alpes Suisses: Zdá se, že k těmto alpským vrcholkům bude každý stoupat vlastní cestou. Já na ní vyrazila s příslibem horské procházky, při níž nebudu trpět závratí, ale užiju si čerstvý vzduch a kvetoucí alpské louky.
Vyrážím od parkoviště, cesta je štěrková a minerální suchý tón zvířeného prachu se začne prohřívat, jak sílící slunce rozpaluje okolní jehličnany vonící pryskyřicí. Jdu už půl hodiny, ale slibované louky s orchidejemi nikde. Poznenáhla začne les řídnout, vzduch je chladnější a v zeleném podrostu podél pěšiny se objevují byliny. Bezděčně rozemnu pár lístků mezi prsty a pak už mě ta vůně, citrusově štiplavá jako meduňka a hořká jako šalvěj, provází po zbytek cesty. Les úplně zmizí, stoupám úzkou prašnou cestou, otevírají se výhledy na kopce porostlé sytě zelenou trávou a v dálce na modré vrcholky s bílou ledovcovou špičkou. Je tu krásně. Svěží vzduch chladí, ale chvílemi je zase nesnesitelné vedro, začínám být unavená. Kdosi mi nabízí bonbón na doplnění energie, nemohl mít horší nápad, jsou to švýcarské bylinné bonbóny Ricola. Mám už po krk jehličí, horských bystřin, bylin, chci domů!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45963 příspěvků moje polička 23. zaří 2019 21:53

na L´Air des Alpes Suisses jsem byla vážně zvědavá a zpočátku mě opravdu nadchlaúvod byl vzdušný, přitom hutný, vůně rychle zesládla a zdála se fakt úžasná - vůně bylinných mentolových bonbonů, mátových a sladce medových, bohatě vonících lučním kvítím a čerstvými bylinkami -  vzpomínka na hašlerky... zajímavá, příjemná, živá vůně... a trvá a trvá.. nesnesitelně dlouho beze změny. když konečně změna přišla, sladké hašlerky se proměnily v bylinné pastilky dr. Theisse proti kašli - nesladké, suché seno ze stonků a listů máty, šalvěje a různých dalších bylin. léčebný účinek zaručen, ovšem chuť nevalná:-(

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 23. zaří 2019 22:06

viktorka_od splavu Chuť dle mne valná, jen na jaro/léto, jakoby Heeley smíchal svoji Menthe Fraîche s citrusovkou. Doporučuji i pro rozjuchané pány!

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 23. zaří 2019 22:09

viktorka_od splavu Zajímavé, jak se s Fleur shodnete v těch bonbónech, tak to jsem příští měsíc zvědavá, co potom vypadne ze mě

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45963 příspěvků moje polička 23. zaří 2019 22:15

wendulka já byla ale fakt první dvě hodiny nadšená - akorát najednou jsem si uvědomila, že zůstává pořád stejná a už je to otrava.. až konečně před hodinou se změnila a teď už by mohla být dejme tomu pro ty pány - pro mě bohužel fakt ne

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 23. zaří 2019 22:18

wendulka Sím, já taky mentolové bonbóny!