Guerlain

09. srpna 2014 00:04
Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 19. zaří 2021 23:35

domenica 

Konečně zase jednou něco pro mě!!!

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 27. zaří 2021 16:11

Santal Pao Rosa

Růže rafinovaně ukrytá.

Hledání odstartovalo mávnutí santalově mléčnou hůlkou, která ukazuje do středu labyrintu spleteného z fíkovníků, kardamovníků a nejpomenovatelných pichlavých keřů s olámanými větvičkami, z nichž prýští míza. S každým krokem do zeleného bludiště větve tloustnou a míza se mění ve svěže a pronikavě vonící pryskyřici. Někde tady musí být. Růže. Ve tmě. 

Naslepo jsem vzala větší množství Rose Chérie, protože podle složení to měla být vůně přesně pro mě. Nebyla...

Obávala jsem se Santal Pao Rosa, protože santal umí být kokosově protivný, fík dokáže vykouzlit iluzi zpoceného těla a oud může mít těžkotonážní efekt. Nakonec se z téhle růže, která mi pořád uniká, vyklubala pro mě mnohem přijatelnější vůně. Kdyby ji zařadili do orientální kolekce, tak si ji snad i pořídím...

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 27. zaří 2021 17:38

Fleur 

...a proč by jsi si ji pořídila jen jako zařazenou do exclusivní kolekce, proč ne hned.?

Jinak - já osobně s ní mám problém jako s Iris Torréfie - sedí skrčená na bobku/na kůži, a vydrží tak max hoďku...

To Rose Chérie vydrží hodin mnoho. A taky reaguje na chemii těla i během jednoho dne - někdy je sytě(hlavně broskvově ovocná), jindy pak krémově chladivě pudrová...

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 27. zaří 2021 21:59

Miru Já jsem měla na mysli, že pokud by byla součástí té orientální (tedy nikoliv exkluzivní) edice, byla by finančně dostupnější. Jinak mi totiž cena nepřipadá tak úplně adekvátní tomu, co se za ni nabízí, to už dám raději přednost jiné favoritce.

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 28. zaří 2021 05:11

Fleur ...ahaa...

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 01. října 2021 03:04

Guerlain

Rose Chérie

Nj, je tam. L'Instant Magic. Respektíve tie také zvláštne mandle z neho. A áno, z veľkej diaľky to tak trochu pripomína aj French Kiss, ale človek sa na to musí sústrediť. Oveľa viac mi pripomína Insolence EdT, keby ju nariedili ružovou vodou. Ako je to roztomilé. Neviem ešte presne, čo s tým budem robiť, asi ma to počká na jar, vtedy som schopná aj takýchto infantilností, lebo nad týmto prevráti oči asi aj moja tínedžerka. Ale roztomilé to je. To bez debaty.

Santal Pao Rosa

Santal "zdrsnený" trochou oudu a korenistými tónmi, mimoriadne pripomínajúci (v dobrom) Santalum od Profumum Roma. Ruža nič, ale že vôbec. Budem asi musieť spraviť ďalší pokus. Inak sa mi vôňa páči, je to v podstate tak trochu civilizovanejšia variácia na Santal Royal.

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 01. října 2021 17:34

domenica 

už jsem to psala do jiného vlákna, ale patří to sem. Co se stalo s Oeillet Pourpre / Lui ??

Na fotce na webu ještě je, ale nikde ani zmínečka. Jako by se vypařila?

Naštěstí jsem si stihla koupit nedávno flakón jak Lui tak i Le Plus Beau Jour de Ma Vie, aniž bych tušila, co se chystá.

Sice jsem zachytila nové flakóny a nové názvy o mnoho dřív než se kdekoli objevily první zmínky (na vinted.fr), ale vůbec mě nenapadlo, že se převlékne tolik vůní do nového kabátku a proběhne TAKOVÁ (r)evoluce

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 01. října 2021 18:18

Fleur Já musím říct, že se mi celkem líbí ty dvě růže kombinovat. Ale Rose Chérie stačí jen malinko. Mnohem víc mě zaujala Santal Pao Rosa, kterou jsem objednala, potom jsem se dívala na složení a říkala jsem si, že to asi byla chyba. A ono ne. 

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 01. října 2021 18:20

Mitzi 

Revoluce, doslova.

Ale co ale je skvělé, ty vůně co zůstaly, jsou netknuté, nepozměněné. A flakóny jsou ve skutečnosti (v ruce) hezčí než na fotkách.

Pokud jde o Oeillet et Pourpre, ona je jen zpožděná a její čas teprve přijde (řijen/listopad).

O osudu některých momentálně zmizelých vůní (Les Parisiennes, Les Elixirs Charnels) se stále rozhoduje. 

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 01. října 2021 18:24

domenica a v Miláně asi ještě nebudou, co myslíš? Budu tam příští týden na veletrhu, určitě chci jít na čichanou do Rinascente, ale posledně jsem se tam zasekla u Diora a vůbec jsem ke Guerlainu nedošla, tak nemám tušení, jestli tam taky mají veškerou produkci jako Dior nebo jen mainstream (nebo něco mezi). 

A jsem ohromně zvědavá, kdy se objeví miniaturky. Z toho jsem málem omdlela, když jsem viděla, že miniatura EXISTUJE!!! Byť jsem teda viděla zatím jen jednu a nebyla k mání...

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 01. října 2021 18:33

A teda nevím, jestli jsem jediná, ale mně se nový flakón líbí na fotkách asi tak o 100% víc než všechny předchozí včelky a hranoly. V reálu bude určitě mnohem krásnější. Jsem z toho vzhledu unešená, protože zbožňuju flakón Carre i flakón ve kterém je Vega (2005) a tohle je kombinace toho krásnějšího z obou. Za mě tedy veliké spokojené "aaach"

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 01. října 2021 18:40

Tehdy začátkem léta jsem vyšmejdila tenhle flakón a ten taky nikde ještě není...

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 02. října 2021 18:30
Reakce na Mitzi:

domenica a v Miláně asi ještě nebudou, co myslíš? Budu tam příští týden na veletrhu, určitě chci jít na čichanou do Rinascente, ale posledně jsem se tam zasekla u Diora a vůbec jsem ke Guerlainu nedošla, tak nemám tušení, jestli tam taky mají veškerou produkci jako Dior nebo jen mainstream (nebo něco mezi). 

A jsem ohromně zvědavá, kdy se objeví miniaturky. Z toho jsem málem omdlela, když jsem viděla, že miniatura EXISTUJE!!! Byť jsem teda viděla zatím jen jednu a nebyla k mání...

​Milano závidím. A ani nevím, jak to je teď v Rinascente u Guerlaina. Před lety kompletní sortiment, včetně všech exkluzivek, neměli. Jak je to teď nevím. Pokud ale exkluzivky mají, nové flakóny budou mít už celkem určitě.

No a miniaturky... velká novinka a milé překvapení. A jsou tak "cute" !!  Krásně propracované, fascinuje mě už jen to jejich víčko, které je se šroubovacím závitem a vždycky se dotočí tak, že "pečeť" je tam, kde má být. :-)

V oběhu už jsou a asi po nich bude u sběratelů sháňka. Jednotlivě jsou samozřejmě neprodejné, a zároveň se připravuje sada osmi miniaturek (za asi 295 €).

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 02. října 2021 18:31
Reakce na Mitzi:

A teda nevím, jestli jsem jediná, ale mně se nový flakón líbí na fotkách asi tak o 100% víc než všechny předchozí včelky a hranoly. V reálu bude určitě mnohem krásnější. Jsem z toho vzhledu unešená, protože zbožňuju flakón Carre i flakón ve kterém je Vega (2005) a tohle je kombinace toho krásnějšího z obou. Za mě tedy veliké spokojené "aaach"

​Přesně, taky mám radost, tohle se hodně povedlo!

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 02. října 2021 18:37
Reakce na Mitzi:

Tehdy začátkem léta jsem vyšmejdila tenhle flakón a ten taky nikde ještě není...

​Jj, ten jsem v té době taky zachytila... to byl nějaký "únik" informací :-)  Nevím, jestli ta vůně bude uvedena později (třeba jako reedice vůně Eau de Verveine) nebo jestli to byla slepá ulička. 

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 02. října 2021 22:49
Reakce na domenica:
No a miniaturky... velká novinka a milé překvapení. A jsou tak "cute" !!  Krásně propracované, fascinuje mě už jen to jejich víčko, které je se šroubovacím závitem a vždycky se dotočí tak, že "pečeť" je tam, kde má být. :-)

V oběhu už jsou a asi po nich bude u sběratelů sháňka. Jednotlivě jsou samozřejmě neprodejné, a zároveň se připravuje sada osmi miniaturek (za asi 295 €).

​Teď vydali krásné sady miniaturek u Diora i u Armaniho, tak je Guerlain samosebou musí dohnat. ;) Já jsem ráda. Loni jsem si pořídila nové Amouage, tak letos třeba konečně Guerlain :-)

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 02. října 2021 22:52
Reakce na domenica:

​Jj, ten jsem v té době taky zachytila... to byl nějaký "únik" informací :-)  Nevím, jestli ta vůně bude uvedena později (třeba jako reedice vůně Eau de Verveine) nebo jestli to byla slepá ulička. 

​podle mě to byla jasná levota, ukradení z výroby nebo nějaké testovací balení... zírala jsem na to původně s nedůvěrou, ale pak jsem si vygooglila všecky patentované nové názvy a bylo mi jasné, že jde o budoucí přírůstky. 

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 05. října 2021 08:29

Letos bude i adventní kalendář.

Plní miniaturek vůní, svíček, mýdel...

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 05. října 2021 09:40

domenica Teda! Ten vypadá fantasticky

Offline supanda
Avatar
80 příspěvků moje polička 05. října 2021 09:53

Kolik ta krása bude stát? To by mi mohl někdo koupit. Já jsme sice už připravená - mám adventní kalendář od Clarins, ale toto by mi tu zimu fakt prosvětlilo.