Guerlain

09. srpna 2014 00:04
Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 17. října 2020 09:05

Martula Potvrzuji, že na látce trička drží mnohem déle. Zkusím vlasy:)

Offline Miru
Avatar
13803 příspěvků moje polička 17. října 2020 09:08

Martula 

...Boy Chanel.?..

Offline Martula
Avatar
1745 příspěvků moje polička 17. října 2020 09:11
Reakce na Miru:

Martula 

...Boy Chanel.?..

​To ne, v Boy mám hlavně levanduli. Řekla bych něco mezi 31 RC a 1957. Tedy můj dojem na začátku, než se vůně rozloží.

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 17. října 2020 10:08

Martula Já mám teď na vlasech chladnější kosatec - něco jako byla 28 La Pausa EDT.

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 17. října 2020 10:34

MartulaSouhlasím , na oblečení voní déle a z papírku voní už tři týdny. Takže mi nebude vadit, když se bude držet u těla. A máš pravdu i s tím chanelovským vyzněním.

Offline Miru
Avatar
13803 příspěvků moje polička 17. října 2020 12:23

Trochu jiná - mikro - recenze:

....tak jo, tak já to na sebe napráším.

A kde jinde, než u klasiky - Guerlain.

...a neb -

jsem mrtvá. 

Jsem mrtvá, protože bez parfému nežiju...

...ano, asi jsem hodně zlobila a karma funguje... 

Necítím totiž

nic.

ABSOLUTNĚ NIC.

Mohla bych doma uhořet, protože černý kuřecí prsa na čoudící pánvi jsem objevila náhodou

(když jsem se zvedla od parfumanie...).

Mohla bych se blaženě usmívat, i když půjdu vteřinu po svém synovi na toaletu...

Mohla bych pít krabicák, protože i kvalitní víno mám kyselý a nijaký.

Mohla bych si nos a vůbec všechno vypláchnout domestosem, vystříkat savem a stejně budu mít furt ten připitomělej výraz, jakože:"WTF, co furt máte?!"

Mohla bych chodit v jedněch hadrech tejden a divit se, proč mi lidi říkaj´, že bych se zas radši mohla vonět...

Takže se momentálně těším na každé nové ráno, jestli se to zlomí...

Jo, a reakce muže na Iris Torrefié - že prý, tím se nevoň, to je pro důchodce, ne.?

Já na to:"...Tobě  se to nelíbí?.. Vůbec.? Je to exclusivka..."

(jo, správně, jediný, co jsem cítila já, bylo éterické vlhko na mé kůži asi vteřinu po zmáčknutí rozprašovače)

"...hmm, až budeš psát o domově důchodců, tak by to šlo..."

Takže jsem zvědavá, až zas ožiju, jak budu vnímat Iris Torrefié Guerlain

já...

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 17. října 2020 13:05

Miru Třeba v Domově starobylých taky oba skončíte (nebo alespoň tvůj protějšek), ale u vás ho máte pěkný - aspoň zvenku

Tím ti neprotiřečím, co se týče vůně. Zkus do vlasů a na oblečení.

Offline Miru
Avatar
13803 příspěvků moje polička 17. října 2020 13:06

Korsičanka 

...tak to ne. O sebe se vždycky postarám. Nesnesla bych bydlet s někým cizím. Cizí pachy, zvyky... uááá...

Offline Miru
Avatar
13803 příspěvků moje polička 17. října 2020 13:07

Korsičanka 

...no, já necítím žádné věci, víš. Tak musím počkat...

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 17. října 2020 13:08

Miru že by virus?To bych ti teda nepřála

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 17. října 2020 13:11

Miru A někde jsou Domovy moc pěkné - třeba mužova maminka měla v novostavbě pokoj 5x7, velkou koupelnu i předsíň, výhled na malebné náměstí a dole cukrárnu. Výtah + péče samozřejmostí. Tento druh bydlení, kdyby se o mně neměl/nechtěl (ni)kdo postarat, bych si nechala líbit.

Omluva za OT.

Offline Miru
Avatar
13803 příspěvků moje polička 17. října 2020 13:12

Korsičanka 

Omlouvám se za OT!.

(zítra jdu na testy. Ale ten čich... Zmizel ze dne na den. I když - problémy, takové jako mini výpadky jsem měla už během prázdnin, ale přičítala jsem to teplu... A to mi tehdy nic jiného nebylo. Jen tedy už několik měsíců chronická únava, nevyspalost. Ale to zase dávám na vrub mé práci. Až teď... Já, která rozeznala kde co na sto metrů...)

Offline Miru
Avatar
13803 příspěvků moje polička 17. října 2020 13:13

Korsičanka 

...joo, to určitě věřím. A třeba se v některých DD bábinky i voní, třeba zrovna Guerlainem

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 17. října 2020 13:14

Miru Držím palce!!!

Edit: Přesun do příslušného vlákna.

Offline Miru
Avatar
13803 příspěvků moje polička 17. října 2020 13:14
Offline Fleur blogger
Avatar
6064 příspěvků moje polička 17. října 2020 13:49

Miru Držím palce, ať se čich co nejdříve hezky vrátí, ale jinak vlastně nevím, jestli ti radši nepřát, abys to prodělala v co nejmírnější podobě .

U Iris Torréfié je začátek výrazný, alespoň ten by ti uniknout neměl...

Offline Miru
Avatar
13803 příspěvků moje polička 17. října 2020 13:51

Fleur 

Offline whiskas
Avatar
19442 příspěvků moje polička 17. října 2020 14:07
Reakce na Renusatko:

zdensy Tak já tam mám opak. Kosatec nikde, ale káva s kardamomem, na kterou chodíme do jedné místní kavárny, se táhne celou vůní a vůbec nezmizí. Škoda, že teď není možnost porovnání u jiných. Zajímalo by mě to.

​Díky za recenzi, cítím ji stejně. Jen po pár hodinách cítím navíc oslazený čaj . A překvapilo mě, že z oblečení je cítit poměrně intenzivně i druhý den. A co mě zarazilo ještě více, partner, který vůně většinou nekomentuje, pronesl, ty tak nádnerně voníš ... 

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 18. října 2020 18:48

Iris Torréfié 

Zelená a korálově červená vůně.

Na začátku je plnokrevný kosatec s mrkvovým podtónem, který mu propůjčí zemitost aniž by připomínal samotnou mrkev. Je spíš jako korálově červená krémová rtěnka. Bergamot se svěžím kardamomem a jemná kůže je jako tmavě zelená semišová látka, do které je kosatec zavinutý. Krátce zavane vůně kávy jakoby vítr foukl do suchého prášku z pomletých kávových zrnek. A ze semiše vykoukne i jemné mýdlo z mošusových semínek. To nakonec i zůstane, pudrově kosatcové a bergamotově zelené.

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 18. října 2020 19:11

blackviolet Tys ho nádherně popsala Škoda, že na mém těle takhle nevydrží:( Ale ve vlasech dost dobrý