Guerlain

09. srpna 2014 00:04
Offline Emi
Avatar
1038 příspěvků moje polička 02. dubna 2018 10:35

viktorka_od splavu Jinak Oriental Brulant na mně na podzim a v zimě držela lépe než teď. A z Instant Magic mi v zimě strašně vylézaly mandle a plast a teď se najednou spojila v úžasnou konejšivou vůni.

Offline Emi
Avatar
1038 příspěvků moje polička 02. dubna 2018 10:38

viktorka_od splavu A teď si představ, že jsem měla velikost asi na 8 ml skoro plnou a snažila se ji zavřít, aniž bych to všechno vylila. 

Mon Nom Est Rouge je úžasná  Dala jsem odstřik i Sweet Potato a taky se jí myslím líbila.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45990 příspěvků moje polička 02. dubna 2018 12:13

Emi no, už budu pořizovat jen osvědčené, tohle bylo narychlo a i vialky jsou naprd, malinkaté hrdlo do kterého jsem se nemohla strefit:-(

Instant Magic je pro mě docela zklamání, taková zelená blednička, skoro jsem měla podezření že zkouším uplně něco jinýho - vrátím se k němu teda ještě až se víc oteplí:-)

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 02. dubna 2018 13:33
Reakce na Emi:

viktorka_od splavu Jinak Oriental Brulant na mně na podzim a v zimě držela lépe než teď. A z Instant Magic mi v zimě strašně vylézaly mandle a plast a teď se najednou spojila v úžasnou konejšivou vůni.

​Magicu teplo svědčí! 

Mně se tedy líbí celoročně, ale v teple je skutečně lepší. 

Offline Emi
Avatar
1038 příspěvků moje polička 02. dubna 2018 20:10

viktorka_od splavu Jojo, ještě mu dej šanci. Mně se už moc líbí a jestli se to bude s přibývajícím teplem ještě zlepšovat, jak píše Dalia, tak to bude nádhera.

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 12. dubna 2018 03:45

Čo je toto:

Alebo, aby som bola presnejšia - čo je v tomto?

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 21. dubna 2018 10:37
Reakce na domenica:

​Ten flakónek vyfotil jeden zákazník bruselského butiku. Dostal jej k nákupu vůně v barevním včeličkovém flakónu. Monsieur G fotku s dovolením převzal. Zdá se, že tento plnitelný 30 ml flakónek je/bude nyní přidávan jako dárek k barevnému včeličkovému flakónu, tedy v buticích Parfumeur Guerlain, tj. na místech, kde jsou fontány. Ale asi jen pokud budou zrovna k dispozici, ne automaticky. V Paříži například v tuto chvíli nejsou.

​Tak nakonec ten flakonek přece jen je součástí věrnostního programu a vystřídal tak ten loňský 20 ml. To asi byla jen dočasná akce, kdy je k těm barevným včelkám dávali, než jim došly zásoby toho loňského. Což je tedy jednou stranou malinko nešikovné pro zákazníky, kteří nejsou jeho členy a vůni v barevné včelce si tak musí přelít do něčeho jiného, ale druhou stranou je to skvělé pro zákazníky, kteří jsou členy, ale nemají možnost se dostavit do butiků s fontánami osobně.

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 21. dubna 2018 10:43
Reakce na cinkja:

(zdroj FB Monsieur Guerlain)

​Tahle fotka vypadala hodně nadějně, ale musím říct, že jak jsem měla možnost si flakon naživo teď prohlédnout v La Maison, tak se mi ale vůbec nelíbí. Ty umělohmotný kytky to zbytečně kazí. Tady jak je to nasvícené, tak nejsou tak vidět.

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 21. dubna 2018 11:43
Reakce na wendulka:

​Tak nakonec ten flakonek přece jen je součástí věrnostního programu a vystřídal tak ten loňský 20 ml. To asi byla jen dočasná akce, kdy je k těm barevným včelkám dávali, než jim došly zásoby toho loňského. Což je tedy jednou stranou malinko nešikovné pro zákazníky, kteří nejsou jeho členy a vůni v barevné včelce si tak musí přelít do něčeho jiného, ale druhou stranou je to skvělé pro zákazníky, kteří jsou členy, ale nemají možnost se dostavit do butiků s fontánami osobně.

Zvyklosti (a flakónky :-) ) se mění za pochodu. Už několik týdnů je to tak, že 30 ml plnitelný flakónek přidávájí k bareveným včelkám včelkám a jen pokud ho zrovna nemají, nahradí ho tím 20 ml. Zároveň je v tom zákaznickém programu.

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 21. dubna 2018 12:03

domenica Hm, já ho tedy k Shalimaru od slečny nedostala. Tak jedině, že by ho dávali jen, pokud si v barevné včelce koupíš exkluzivku?

Ale tak nelámala jsem si tím hlavu, protože stejně jsem pak uvědomila, že jsem zapomněla koupit ještě jednu drobnost, tak jsem se tam vrátila ještě jednou a poprosila flakonek z programu a madame mi přinesla tu včelku. Pak mě napadlo následně kouknout v mobilu na stránky Guerlain a vyskočila na mě fotka už té včelky, i když u ní bylo chybně uvedeno objem 15 ml. No fakt. Podivné ale je, že teď, když jsem si teď už z domova otevřela nabídku znovu, ukazuje se mi fotka ještě toho původního starého 15 ml.

Že by ta aktuálnost byla závislá na místě, odkud se zrovna připojuješ?

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 21. dubna 2018 12:09

Ta včelka je na netu už někdy od března a hned právě při mé návštěvě v březnu (a i teď minulý týden) jsem upozorňovala na chybně uvedený údaj o 15 ml, když je to ve skutečnosti 30 ml. 

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 21. dubna 2018 12:57

domenica Tak už vím v čem je zakopaný pes. Doma mě to háže na anglickou verzi guerlain, kde je ještě nabídka z roku 2013. V Paříži mě to nasměrovalo rovnou na francouzské stránky.

Trochu mě teď mrzí, že jsem ten loňský 20 ml propásla - do sbírky by se býval hodil.

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 21. dubna 2018 23:43
Reakce na wendulka:

​Tahle fotka vypadala hodně nadějně, ale musím říct, že jak jsem měla možnost si flakon naživo teď prohlédnout v La Maison, tak se mi ale vůbec nelíbí. Ty umělohmotný kytky to zbytečně kazí. Tady jak je to nasvícené, tak nejsou tak vidět.

​I tak bych ten flakón nehodila do koše, kdyby mi ho někdo nutil.  Kytky jsou přiznaně umělé, stejně jako u Bouquetu de la Mariée, jsem zvyklá a beru to. Kombinace bílé s chladivě zeleným odstínem parfému se mi moc líbí. Já jsem ale v klidu, Muguet jsem nikdy nezačala sbírat a možná, že za to může můj starý dobrý flakónek Aqua Allegoria Lilia Bella, který stál zlomeček současné vůně Muguetu a vůně voněla prakticky stejně. 

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 21. dubna 2018 23:50
Reakce na slniecko:

Čo je toto:

Alebo, aby som bola presnejšia - čo je v tomto?

​Vůbec nevím, tipla bych si na Jasminoru nebo Teazzurru...  

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 21. dubna 2018 23:55

A další novinky jsou za rohem. Oficiální pařížské datum uvedení pro vůně:

Météorites

Shalimar Souffle Lumiere

L´Homme Idéal Intense

je 1. května.

Météorites budu mít možnost vyzkoušet už příští týden, tak jsem zvědavá. Původní Météorites mám nejen v živé paměti, ale i v pár kapkách v původním flakónu. Zelené, svěží a jen lehce zapudrované fialky. Teď se tam v oficiálním složení objevuje také jablko... uvidíme. 

Offline Yvraine
Avatar
293 příspěvků moje polička 22. dubna 2018 00:15
Reakce na domenica:

Shalimar Souffle Lumiere

​Tak na ten jsem zvědavá... 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 22. dubna 2018 09:23

Yvraine Tak to já také! 

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 22. dubna 2018 13:31

domenica Díky za zprávu!  Jsem zvědavá, zda mě tyto fialky nedostanou Zatím se to žádným nepovedlo, a přitom je v živé podobě tak miluju

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 22. dubna 2018 15:40

domenica 

Je také ještě ve hře Musc Noble? Na tu se těším nejvíce.

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 22. dubna 2018 18:45
Reakce na domenica:

​Vůbec nevím, tipla bych si na Jasminoru nebo Teazzurru...  

​Tak nakoniec je to len obrázok vyrobený nejakým nadšencom, neexistuje.