Guerlain

09. srpna 2014 00:04
Online cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 18. února 2018 09:53

A ještě jednou

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 18. února 2018 10:34

...nečtu to tu poctivě...

Dá se někde ta vůně vyzkoušet, pořídit.?..

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 18. února 2018 10:57

Miru 

Je to vůně, která bude teprve uvedena (oficiální datum uvedení je květen, reálně to může být dříve).

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 18. února 2018 11:06

domenica 

Děkuji.!

No, těším se moc na pivoňkový Mon Guerlain a teď ještě tohle...

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 18. února 2018 11:20
Reakce na cinkja:

A ještě jednou

​Jsem zvědavá. Pokud jde o flakón, měla jsem ráda ten původní, jemný, něžný, s vyzněním parfému dokonale korespondující... možná, že toto provedení - třeba v 50 ml velikosti, bude v reálu vypadat líp než na fotkách.

Neočekávám přílišnou podobu s původní verzí, která mimochodem až tak moc těm pudrům podobná nebyla (to spíš bytový parfém). Tady bude nejspíš mnohem víc svěžesti, ovocnosti. Kamarád, který již zkoušel, referuje o poměrně dlouhém jablečném čekání na fialkovou vůni.

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 18. února 2018 12:06

Ja by som na flakón počkala ako bude vyzerať v reále. Na vôňu som zvedavá, pôvodná ma nejako nevzala, hoci púdrové ja môžem, tak som zvedavá na reedíciu.

Offline Fleur blogger
Avatar
6071 příspěvků moje polička 18. února 2018 12:07

domenica Jablko, to opravdu nemám radost. Ale věřím Guerlainu .

Což mě vede k otázce - je vůbec nějaká vůně od Guerlainu, kde je dominantní jablko?

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 18. února 2018 14:48

Fleur já mám šťavnaté zelené jablko v začátku Baiser de Russie. Oficiálně nikde uvedeno neni, tak to může být můj osobní čichový klam.

Online Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 18. února 2018 15:11

Krehutka Fleur Mně tedy v Malleho  Promise to jablko taky nevadí

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 18. února 2018 15:17

Krehutka 

I podle mého nosu tam tóny zeleného šťavnatého jablka jsou. To, že ve složení jablko uvedené není, nic neznamená, výběr těch pár veřejně deklarovaných složek (z desítek) je marketingová záležitost. Zároveň to i přesto může být sdílený čichový klam. 

Ale zas příchod Météorites se zelenými jablky nahrává myšlence, že teď se prostě s jablky bude chvíli pracovat.

Fleur 

... a na jinou vůni si nemůže vzpomenout. Snad jen AA Pera Granita. Hrušky jablka...

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 18. února 2018 15:47

domenica 

teď se prostě s jablky bude chvíli pracovat

Jakože třeba i širší trend napříč parfémovými domy? Už jsme měli oud, sůl... a teď jablka? 

To bych teda neměla radost.

Offline Fleur blogger
Avatar
6071 příspěvků moje polička 18. února 2018 16:59

Krehutka Baiser de Russie jsem nezkoušela, ale jestli je vůně totožná s někdejší Moskvou, tak k té jsem nijak nepřilnula a počáteční ovocný začátek se mi moc nelíbil.

A jablečný tón v Jardin sur le toit mi vyloženě vadil, ačkoliv zbývající Ellenovy zahrady mám moc ráda.

No nic, Météorites budu chtít určitě vyzkoušet a budu doufat, že bergamot a případně galbanum ho trochu popostrčí, aby se rychle odkutálelo.

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 18. února 2018 17:07

Fleur 

Baiser de Russie jsem nezkoušela, ale jestli je vůně totožná s někdejší Moskvou, tak k té jsem nijak nepřilnula a počáteční ovocný začátek se mi moc nelíbil.

Baiser de Russie je své předchůdkyni dost věrná, ale drobnější rozdíly tu jsou. Zelená a šťavnatá svěžest v úvodu k nim patří a tam právě jemné stopy zeleného jablka cítím a je mi to příjemné. Odstín parfému ten vjem nejspíš i umocňují.

Offline tina
Avatar
5849 příspěvků moje polička 21. února 2018 17:48

Dneska poctivě testuji Lui.. a je krásná, ale škoda, že se drží tak moc u těla. Líbí se mi hlavně ten dojezd, musím se pořád očichávat. Každopádně mě mrzí, že nejde víc do prostoru, to mám ráda.

Online cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 22. února 2018 14:50

(zdroj FB Monsieur Guerlain)

Online Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 22. února 2018 17:41

cinkja Kdes ji objevila, Jaru??? V nabídce obchodu není

Online cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 22. února 2018 18:09

Fotografie se dnes objevila na FB MG (viz.zdroj). Každoroční limitovaná edice vůně Muguet, v prodeji vždy od 1.května. Limitovaná flakónem i počtem kusů (číslovaná edice). Cena této by měla být 430,- Eu.

Online cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 22. února 2018 18:14

Tady všechny hezky pohromadě

(zdroj také Monsieur Guerlain)

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 22. února 2018 18:15
Reakce na cinkja:

(zdroj FB Monsieur Guerlain)

​Krásný flakon i barva!  Vůni neznám.

Vím, že se u Muguet mění flakon. Mění se i složení samotné vůně?

Online Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 22. února 2018 18:20

Dalia To víš:) Právě si jednu připomínám a cítím v ní růže:)