Guerlain

09. srpna 2014 00:04
Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 18. dubna 2017 12:14
Reakce na whiskas:

Není zač. Domenica měla pravdu, že na letní sprchování bude fajn. Já ji určitě ještě znovu zkusím v pořádném teple. To na mě citrusy s růžemi obvykle zapůsobí nejlépe. To už se snad objeví i v našich řetězcích. 

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 18. dubna 2017 21:43
Reakce na slniecko:

Ach, ach, ach....pávy ja mám tááák rada, ale...nosila by som to ?

Určitě nosila. Teda u mě to je srdcovka! Cologne je sice víc podle mého gusta, ale i tahle verze je moc moc milá.

Když počkáš, až sleze cena, určitě si páva poříď. 

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 18. dubna 2017 22:01
Reakce na Mitzi:

Asi neodolám

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 18. dubna 2017 22:02

snad ho naskladní eShopy, pak se sežene velmi rozumně!

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 23. dubna 2017 14:46

Ach jo!

U té první vlny změny flakónů to dávalo smysl - Nahéma, Chamade, Vol de Nuit a Jicky měly tu podobu edp/edt flakónů jakoby provizorní, nevyřešenou (i když se mi líbíly i tak).

Tady to ale vyloženě bolí! 

(Instagram: apathique_et_reveur)

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 23. dubna 2017 15:18
Reakce na domenica:

A sakra! To jako napořád?

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 23. dubna 2017 15:29
Reakce na domenica:

Néééé!

A guerlainovská pestrost jde díky nenazřanosti LMVH pomalu do kopru.

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 23. dubna 2017 16:02
Reakce na Fleur:

Bohužel, na mimořádnou edici vůní v - pro ně - neobvyklém flakónu to moc nevypadá. A obávám se, že není cesty zpět. Uchráněni těchto změn by tak zůstávaly nadále už jen Mitsouko, L´Heure Bleue a Shalimar (ve všech koncentracích).

A také nádherné flakóny pro čisté parfémy u Vol de Nuit a Chamade.

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 23. dubna 2017 16:35
Reakce na domenica:

Trend stejných flakónů odlišených pouze etiketou či barevným detailem mi obecně nevadí. V tomto případě je to ale škoda - flakóny mnohdy vysloveně odrážely i charakter vůně (Idylle jako stylizovaná kapka, drzá Insolence se zaobleným asymetrickým tvarem...). Tak hlavně, aby alespoň ty vůně zůstaly!

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 23. dubna 2017 21:06
Reakce na domenica:

nieeeee!!!!

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 23. dubna 2017 23:57
Reakce na Fleur:

"Tak hlavně, aby alespoň ty vůně zůstaly!"

Tuhle větu si v poslední době opakujeme docela často.

Mně jednotný styl flakonů obecně taky nevadí, pokud je se značkou spojený už od začátku.

Třeba zrovna smyslně rudý flakon Samsary, na které Jean Paul Guerlain tak dřel. Když si představím, že teď bude jen v té 100 ml včelce, mám chuť vzteky řvát. To k ní prostě nepatří.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 00:25
Reakce na wendulka:

"Tak hlavně, aby alespoň ty vůně zůstaly!"

Tuhle větu si v poslední době opakujeme docela často.

Mně jednotný styl flakonů obecně taky nevadí, pokud je se značkou spojený už od začátku.

Třeba zrovna smyslně rudý flakon Samsary, na které Jean Paul Guerlain tak dřel. Když si představím, že teď bude jen v té 100 ml včelce, mám chuť vzteky řvát. To k ní prostě nepatří.

presne!!!

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 14:55

Ty nové flakóny se mi líbí, ale starých je škoda (osobně mám nejraději Samsaru a její rudý flakón, vlastně i Insolenci) - nejlepší by bylo, kdyby je vyráběli v obou variantách  

A škoda, že u těch nových flakónů je asi čiré sklo a barevná tekutina, kéž by to bylo naopak, aby prázdný flakón nevypadal tak "vypotřebovaně"

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 20:22
Reakce na domenica:

"Uchráněni těchto změn by tak zůstávaly nadále už jen Mitsouko, L´Heure Bleue a Shalimar (ve všech koncentracích)."

A to ještě jen proto, že Mitsouko a LHB mají flakón stejný  a Shalimar by v jiným balení asi nešel tak na odbyt, což naprosto chápu  Je to teda bída... celá ta unifikace.

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 20:38
Reakce na barbucha:

A to ještě jen proto, že Mitsouko a LHB mají flakón stejný 

A možná úplně hlavně proto, že ho mají Malé černé 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 21:03
Reakce na domenica:

A Shalimar hlavně proto, že ho má Shalimar Soufflé.

Jo, přesně to jsem si taky říkala.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 21:11
Reakce na domenica:

No jo vlastně 

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 21:16

Jsem se zařekla, že teď nebudu dlouho kupovat nic voňavýho, že musím doplácat zbytky. Ale na základě zdejší diskuze (a recenze od domenica) jsem šla zkusit Mon Guerlain. Tušila jsem, že to bude přesně něco pro můj mainstreamovej nosánek.

Potřebuju ho v létě k popíjení vína, co se protáhne dlouho do noci. Bude mi dokonale suplovat Angela, jehož odstřik už mi stejně dochází. To bude kocovinek, už se těším :)

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 21:39
Reakce na domenica:

Tak Samsaru obrecim. No a ta Insolence...já jsem si tolik přála, ať mi změní ten flakon, mně se nikdy nelíbil, ale když to vidím, tak to nějak nefunguje.  

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 21:54

Samsaru cítím taky jako největší ztrátu. Ale líto je každýho jedno z těch pěti flakónů. Bohužel, zmizí úplně, protože i jako čisté parfémy - v těch z nejkrásnějších verzích balení - končí. Buď definitivně nebo se budou stěhovat do třicítky flakónu quadrilobé.

A jako bych to viděla. Značka nejdřív hodně ušetří - přeci jenom, vyrábět pět různých tvarů, z různých materiálů a v různých velkostech je něco jiného než jeden tvar v jediné velikosti. A nezapomeňme na obaly.  Tam se taky "zahojí". Velmi brzy ale, podle mě, poklesne prodej těchto parfémů (možná až na Insolenci, ta vypadá opravdu nádherně). Jsem o tom naprosto přesvědčená, bohužel. Odpadnou ti zákazníci, které okouzlí flakón a odpadnou ti, kteří by si rádi pořídili třicítku nebo padesátku. Takže co bude následovat?