Guerlain

09. srpna 2014 00:04
Offline luciole
Avatar
1090 příspěvků moje polička 11. března 2017 13:25
Reakce na domenica:

Ano, přesně. Všechny limitky Souffle jsou krásné. Kdyby v nich byl klasický Shalimar, tak neváhám ani vteřinu... 

Offline blackviolet
Avatar
3320 příspěvků moje polička 11. března 2017 15:40
Reakce na Fleur:

Un Dimanche à la Campagne

Ranní procházka v zahradě. Slunce se probouzí, bylinky se líně protahují po krátké letní noci a jejich dech je ještě chladně svěží a zelený. Bergamot a levandule, rozmarýn a meduňka s pár zelenými čajovými lístky se těší na další slunečný den. Sladký pomerančový květ láká první pilné včelky. V teplém dopoledni se pak vytrácí svěží zeleň a přidá se krémové pižmo.

Na mně výdrž asi pět hodin. V teple to asi bude míň.

Offline blackviolet
Avatar
3320 příspěvků moje polička 11. března 2017 15:48

L'Homme Ideal dostane letos verzi Sport.

Pánská řada Les Parisiens bude mít novinku Frenchie.

V Absolus d'Orient bude konečně oudovka - Oud Essentiel (tmavě zelený flakón).

všechny zprávy bez záruky 

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 11. března 2017 15:57
Reakce na blackviolet:

Tyhle vypadají dost zaručeně.  

Teď jsou na řadě pánové tedy...  (V Absolus d´Orient jsem čekala něco s kůží víc než s oudem, ale nevadí, uvidíme).

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 11. března 2017 16:09
Reakce na domenica:

Aha... 

No nic, já Souffle kdysi zavrhla, že zrovna tuhle verzi Shalimaru nepotřebuju, ale teď jsem si řekla, že jeden flakon bych mohla unosit. Ale když nebude tenhle, tak nebude vůně, protože tolik o ni nestojím a zrovna tenhle konkrétní flakon je fakt nádherný. Ten loňský mě moc nebere, ten letošní vypadá dobře, ale na tenhle taky nemá. To jsem prováhala.

Offline Fleur blogger
Avatar
6081 příspěvků moje polička 11. března 2017 16:16
Reakce na blackviolet:

Děkuji! Bylinková kolínská, to je typ vůně, který musí být vždycky po ruce v parfémové zásuvce. A tvůj popis je lákavý...

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 11. března 2017 17:55
Reakce na domenica:

Mně se jenom nelíbí, že klasický Shalimar zůstává teď stranou... ale pak si vždycky řeknu, že to je jedno. Hlavně, že se vyrábí... 

Mně se to také nelíbí .

S výrobou klasického Shalimaru máš určitě pravdu. V případě limitek by je však u Guerlainu mohlo ještě osvítit a nabídnout obě verze - klasiku i Souffle. Za jedny náklady a pěkně by vyhověli všem, určitě by neprodělali .

Nová limitka je moc hezká, budu muset na Souffle vymyslet nějaké optimální využití .

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 11. března 2017 19:02
Reakce na luciole:

Ano, přesně. Všechny limitky Souffle jsou krásné. Kdyby v nich byl klasický Shalimar, tak neváhám ani vteřinu... 

Já bych v těchto limitovaných flakonech ani nemusela mít klasický Shalimar, stačil by mi i Shalimar Cologne.

Ale Souffle bohužel taky nedávám. A na pořizování vůně čistě jen kvůli flakonu, to zase takový typ sběratele nejsem. Musím mít alespoň trochu pozitivní vztah k tomu, co je uvnitř.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 11. března 2017 19:05
Reakce na blackviolet:

"V Absolus d'Orient bude konečně oudovka"

Ale vždyť už tam je, hned ta první, akorát nemá oud v názvu.Každopádně jsem zvědavá, jak ho v tomhle případě pojmou.

Offline luciole
Avatar
1090 příspěvků moje polička 11. března 2017 19:28
Reakce na wendulka:

Ano, Shalimar Cologne by byl taky fajn, klidně i dnes už zrušené Shalimar Parfum Initial, Eau de Shalimar, ale zrovna Souffle... 

Offline Fleur blogger
Avatar
6081 příspěvků moje polička 11. března 2017 20:23
Reakce na luciole:

Já se blížím ke dnu flakónu Shalimar Souffle a už je mi jasné, že další nepořídím, byť se mi ty limitované verze velmi líbí. Ovšem okolí vůni chválí, což se mi s klasickým Shalimarem přihodí málokdy.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 12. března 2017 00:12

A před pár minutami už jsem zkrácenou verzi zaregistrovala poprvé na Nova Cinema. Pravda, není to ještě hlavní vysílací čas, ale takhle brzo po celosvětové premiéře, to měla v případě českých televizí takhle brzo naposled fakt snad jen ta LVEB.

Offline Chantal
Avatar
258 příspěvků moje polička 12. března 2017 07:09
Reakce na luciole:

Teda, paví flakon je fakt úžasný!

Souffle se mi líbí. Ne sice tolik jako Eau de Shalimar, Shalimar Cologne nebo božská klasika Shalimar především v koncentraci extrait, ale nosí se mi hezky, pěkně se rozleží a je na mě takový tělový. Jedna z mála častěji chválených vůní, takže za mě ať už kvůli obsahu nebo flakonku, všechny limitky bych na poličce viděla jednou ráda.

Offline blackviolet
Avatar
3320 příspěvků moje polička 12. března 2017 11:15
Reakce na wendulka:

No je, ale byla prezentována jako santalovka . A v orientální kolekci přece nemůže chybět vůně, která má ten oud i v názvu.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 12. března 2017 12:37
Reakce na blackviolet:

Já vím, no

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 14. března 2017 10:55

Tra la lá, tra la lá, jsem veselá tuberóza, hledej, šmudlo! 

Recenze: http://guerlinade.cz/2017/03/13/guerlain-joyeuse-tubereuse-recenze/

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 14. března 2017 11:01
Reakce na domenica:

Jé, to vyzerá ako niečo pre mňa!

Offline barbucha blogger
Avatar
30552 příspěvků moje polička 14. března 2017 13:02
Reakce na Fleur:

Já se blížím ke dnu flakónu Shalimar Souffle a už je mi jasné, že další nepořídím, byť se mi ty limitované verze velmi líbí. Ovšem okolí vůni chválí, což se mi s klasickým Shalimarem přihodí málokdy.

Přesně proto jsem občas uvažovala, že si Souffle pořídím, ale pak jsem si řekla, že mi můžou bejt nějaký komplimenty ukradený 

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 14. března 2017 13:09
Reakce na barbucha:

To se mi se Souffle stává také dost často, že je chválená. U klasiky podstatně méně, ta je řazena spíše do  kategorie "zvláštní", "divná". Což už je ukradený zase mně .

Offline barbucha blogger
Avatar
30552 příspěvků moje polička 14. března 2017 13:13
Reakce na cinkja:

No právě. Já už jsem si na ty komentáře klasiky v podstatě zvykla