Tom Ford

11. srpna 2014 17:43
Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 10. dubna 2020 17:25
Reakce na Miru:

Ale ani mě to nepřekvapuje. Protože když jsem nedávno zkoušela v Douglas tu Noir de Noir a myslela jsem si, že mám blbou chemii a až jerry mě uklidnila, že nemám, že vůni reformulovali a udělali z ní "nicvodu" oproti původní...

​Cože?

To ani nevím. No hezký teda. Tak to si pak půjdu schválně taky ověřit, co s ní provedli.

Online Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 10. dubna 2020 17:28

wendulka 

...tak jsem zvědavá, na Tvé dojmy...

Já měla prostě Noir de Noir zafixovanou jako hustotu, do které se nořím, pomalu, protože je to jak tér..., a i když gurmánská, tak ne jednoduchá...

A to, co jsem si stříkla na ruku, byla neškodná mainstream vůně..., s prd výdrží

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 10. dubna 2020 18:14

wendulka To jsem tušilaUž Soleil Neige jsem cítila jen chvíli a o Lavender Extrême ani nemluvě

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45971 příspěvků moje polička 10. dubna 2020 20:25

Miru úplně se mi po Noir de Noir zastesklo, musela jsem se jít navonět (bohužel jen na tričko odstřik, který mám, rozhodně není řídká vodička ale co až ho spotřebuju:-((

Online Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 10. dubna 2020 20:34

viktorka_od splavu 

...joo..., když jsem začínala zkoušet Toma Forda, bylo to zjevení, slast, emoce, dostávalo se to člověku pod kůži...

Teď.? Všechno je takové opatrné, neškodné... Hm, chjo...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45971 příspěvků moje polička 10. dubna 2020 20:46

Miru mně se FF ani Lost Cherry nijak zvlášť nelíbily, ale řídké mi nepřišly. jinak mě zklamala jen Rive d'Ambre, to je fakt vodička o výdrži 20 minut:-((  Ale chápu, že třeba Métallique pro tebe není

Online Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 10. dubna 2020 21:20

viktorka_od splavu 

Lost CHerry je moc pěkná!. Sice v kontextu původní Private Blend líbivá, ale dobrá dost. Ovšem výdrž na mně cca dvě hoďky max. Za ty prachy - děs.

Metallique - pořád o ní přemýšlím. Já ji totiž zkoušela jen ze vzorku. To se mi líbila. Ale chodit v ní celý den, to je vůně, co se musí zkusit navoněním se a být s ní...

Láká mě. Ale naslepo asi nerisknu. Snad až zas otevřou parfumerky, tak se zhusta zleju a budu se nasávat...

(tak to je i s vůněmi Comme des Garcons. Ony se zdají "divné", ale když je člověk má na sobě, jsou velmi bohaté, mění se, a přitom uklidňují... Jenže, opět, na mně mizerná intenzita a směšná výdrž)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45971 příspěvků moje polička 10. dubna 2020 21:26

Miru navíc je dost proměnlivá. při prvním nástřiku v parfumerii bych se skoro vsadila, že je to Cuir Beluga:-) a teď tam tu podobnost někdy cítím a někdy vůbec

Online Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 10. dubna 2020 21:28

viktorka_od splavu 

...jo, je dobrá. Povedená. Zvláštní. Dá se pokaždé pozorovat, jak se mění s chemií těla během měsíce...

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 10. dubna 2020 21:41

viktorka_od splavu Métallique je vanilková. A pěkná. Ale na Cuir Belugu nemá

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45971 příspěvků moje polička 10. dubna 2020 21:42

Korsičanka nemá, ale napoprvé to byla fakt neuvěřitelná podoba.

Offline holka hnědooká
Avatar
617 příspěvků moje polička 11. dubna 2020 13:25
Reakce na Miru:

​...tak to je děs.!.

Ale ani mě to nepřekvapuje. Protože když jsem nedávno zkoušela v Douglas tu Noir de Noir a myslela jsem si, že mám blbou chemii a až jerry mě uklidnila, že nemám, že vůni reformulovali a udělali z ní "nicvodu" oproti původní...

​Cooooo???? Sakra, to si svůj flakon NdN budu náležitě hýčkat...

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 15. dubna 2020 11:05
Reakce na wendulka:

Velvet Gardenia

Gardénie má dneska velkej večer. Oblékla si dlouhé černé sametové šaty s velkou krinolínou, ozdobené konvalinkou. Obula střevíčky z labdanové kůže. Do vlasů si zapletla kvítky zeleného jasmínu. Chystá se totiž na ples na zámku s parketem osvětleným pouze dobovými svícny se svíčkami z včelího vosku a sloužícími, kteří na podnosech nabízí hostům lahodnou medovinu a švestkový likér. Dveře se otevírají a vpouští dovnitř lehký kadidlový opar. Hosté s napětím očekávají, až gardénie konečně vstoupí, nikdo ani nedutá. Jenže ona to není gardénie, ona je to gotická tuberóza.

(www.matrimonyprep.com)

​aaaaach

Offline Lu
Avatar
161 příspěvků moje polička 15. dubna 2020 18:52
Reakce na Miru:

​...tak to je děs.!.

Ale ani mě to nepřekvapuje. Protože když jsem nedávno zkoušela v Douglas tu Noir de Noir a myslela jsem si, že mám blbou chemii a až jerry mě uklidnila, že nemám, že vůni reformulovali a udělali z ní "nicvodu" oproti původní...

​Já jsem zase byla zklamaná z reedice Black Violet. Ta je rozhodně reformulovaná.... mám doma ještě zbytek původní. Chtěla jsem si koupit nový flakon a naštěstí předtím vyzkoušela v Douglasu - nepoznávala jsem tu vůni, řídká, nudná...nechápu.

Online Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 15. dubna 2020 18:53

Lu 

...tak to je děs, nehorázný..!

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 15. dubna 2020 19:25

Lu Že? Já ji nakonec posunula dál - co jí říkáš, slniecko ?

Offline slniecko admin
Avatar
17560 příspěvků moje polička 16. dubna 2020 14:19

Korsičanka mne sa tá nová páči, ale je fakt, že starú som mala dosť dávno. Ak by sa mi podarilo nájsť vzorku starej (vždy odkladám, takže niekde je...niekde...) tak porovnám.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 16. dubna 2020 14:22

slniecko To najdeš, neboj...jako ty zápisky :)

Offline slniecko admin
Avatar
17560 příspěvků moje polička 16. dubna 2020 18:17

Korsičanka no hej, len...v tom Jeruzaleme som bola v decemvbri...je apríl...

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 16. dubna 2020 18:21

slniecko Nic se nemá uspěchat