Tom Ford

11. srpna 2014 17:43
Offline ModestMourek blogger
Avatar
1062 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 16:21

Italian Cypress je zpět, ovšem zařazen ve zlaté řadě.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 17:55

ModestMourek A přijdou takové další - prodávající mladík v Douglasu mluvil o cca 7 myslím - jakoby znovuzrozené, ale v nových flakonech/nové řadě, tj. za více peněz

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 20:09

Korsičanka Už je v prodeji všech 8. Stejná cena jako za Lost Cherry koukám. No Amber Absolute a Black Violet budiž, ty jsou fakt výjimečný, ale těch zbývajících šest, no to ani omylem.

Kromě nich se ale ještě vrací dva musky Jasmine Musk a Pure Musk. U těch naštěstí nechali cenu stejnou jako u White Suede.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 20:33

wendulka Aha, tak uvidíme, jak se to cenově vybarví v našich e-shopech

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 20:39

wendulka kde? Bbblack Violet.....kde?????

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 20:50

Už som našla, zatiaľ len 50tka za astronomickú cenu, ale...no, idem založiť prasiatko.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 20:51

slniecko Kde???Ať nemusím pátrat.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 20:56

slniecko Dík Takže stejná cena jako FF u nás v Douglasu

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 21:06

Korsičanka no, to bude rovnaké, jedine, že by nejaký e-shop, ale vzhľadom na o že ide o novinky, resp. znovunovinky, tak to ružovo nevidím.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 21:36

slniecko Já bohužel taky ne:(

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 18. února 2019 13:58

Lost Cherry se dá popsat stručně: Kyselé třešně, marcipán, tabák, alkohol a střelný prach.

Anebo se dá napsat něco delšího: Mám ráda třešňové vůně a několik jich mám na poličce. Působí na mě pozitivně a podle zpracování buď jako lehké a uklidňující (jarní, až veselé vůně) nebo jako těžší a temnější (noční, vyvolávající pocit přitažlivosti). Lost Cherry je FORD, takže patří do druhé skupiny, ale úplně jinak. Vyvolává ve mně pocit ženskosti, přitažlivosti, ne teď, ale TENKRÁT. S vůní jako by ožil pocit let minulých (je jedno, jak dávno to bylo - před rokem, před dvaceti nebo sto lety), je to vůně nočních návratů domů. Třešně, tabák a alkohol. Vůně griotky nebo marcipánu a kvalitního chlastu. Ale nevím, jestli chci vůni nosit. Nevím, jestli si to TENKRÁT chci připomínat. Mládí a nevinnost, od které je ke zkušenosti jen malý krok. Tenkrát... Přijede pouť. Stánky a marcipánové třešně. Marcipánové růže. Vždycky se mi líbili muži s knírem... A taky přijedou vojáci. Ti přece potřebujou utěšit a uklidnit. Ale teď... už nechci být toho součástí. Už ne... zase stát a dívat se svrchu na celou scenérii, kdy se nad polem vznáší bílá mlha a voní střelný prach. Na některých místech je ta mlha rudá... zvedá se a odkrývá těla vojáčků... ještě včera byli tak mladí... a živí. Byla to zábava... adrenalin... ale teď jen pach střelného prachu... ne, už nechci... Prober se! Je Silvestr! A že byl letos povedený... vlastně už loni. Rachejtle a ohňostroje ještě voní ve vzduchu. I ta výborná griotka, ale bylo jí nějak moc. Zase další kocovina. Odteď budu chytřejší - už žádný alkohol - a až bude jaro, vytáhnu raději nějakou veselou jednoduchou třešňovou vůni.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 18. února 2019 14:06

daniela Kde jsi vzala ten střelný prach? Na mně je to jen a jen vůně nevinnosti, kterou chce někdo opít amarettem Ale že by mohla pocházet z dob dávno minulých ...to zas ano...s domácí pálenkou s hořkými mandlemi

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45986 příspěvků moje polička 18. února 2019 14:12

daniela teda to je uzasny!

ja tresne ve vunich nemusim, ale zas v ni skoro zadny necitim:-))

mam poznamenano:

tahle třešeň se mi opravdu ztratila. v pačuliovém pelíšku z měkkoučké hlíny

uplně na začátku je to náplň bonboniery višní v čokoládě - višně v alkoholu. pak se přidá i ta čokoláda, potom santal, hodně santalu, až tolik, že na mě dělá dojem suché, sladké hlíny, hliněných kuliček co se šprtají do důlku

a hořké mandle. spousta mandlových slupek, suchých a hořkých

dávno ztracená nevinnost...

Offline Biely kvet
Avatar
4023 příspěvků moje polička 18. února 2019 14:14

daniela  Nemám ju vyskúšanú a ani ju skúšať nebudem, ale recenzia ma bavila....podľa nej som ale usúdila, že ju nebudem potrebovať. 

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 18. února 2019 14:18

daniela výborná recenze

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 18. února 2019 14:28

Korsičanka viktorka_od splavu Biely kvet alibi Děkuju!

Střelný prach tam cítím, anebo jsou to ty silvestrovské rachejtle  

Vůně se mi líbí, je hodně třešňová, ale strávila jsem s ní tři dny a nedělá mi dobře na žaludek (a na hlavu - mám z ní kocovinu nebo nějaké delirium  . Možná to dělají ty mandle, vzpomínám si, jak jsem kdysi zkoušela Louve od Lutense (tolik vychvalovanou) a v prvních vteřinách jsem běžela k umyvadlu, skoro jsem hodila šavli... 

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 18. února 2019 14:38

daniela No, ona asi na 3 dny nošení po sobě opravdu nebude, taky jsem už druhý den měla chuť na jinou. Což třeba s takovou Fucking Fabulous nebo dokonce s Nudiflorem nemám

Je to zajímavé, člověk by napoprvé řekl, že je úplně neškodná...

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 18. února 2019 14:42

Dala by se Lost Cherry nejak srovnat s Black Perfecto? (ehm, samozrejme se zaverem, ze kdyz mam jednu, v zadnem pripade nepotrebuji druhou )

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 18. února 2019 14:53

Krehutka pravdu, či nádej ?