Tom Ford

11. srpna 2014 17:43
Offline viktorka_od splavu
Avatar
45958 příspěvků moje polička 27. června 2018 20:46

Dalia mě když něco zaujme, tak se tam ještě vrátím a hojně se tím zliju - tak i zrovna poznám, jestli mi nepůjde na nervy:-) zrovna ta soleil blanc edp si úplně nejsem jistá

a dnes jsem taky byla a nic nového tam neměli (douglas, marionaud a sephora) ale vyzkoušela jsem insolenci toaletku, jak jste mi radily že by mohla být "snesitelnější" než edp. no není, je strašně umělá:-( teď už, po nějakých čtyřech hodinách, by to i šlo, ale zezačátku spolana neratovice hadra

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45958 příspěvků moje polička 27. června 2018 20:49
Reakce na wendulka:

viktorka_od splavu Shanghai Lily jsem měla právě proto, že se mi tam líbilo to koření. Jenže pak na mně ty bílý kytky v ní začaly vylézat nějak moc, tak jsme se musely rozloučit.

​mně se teda zdálo, že zůstává kořeněná jen fakt ve vedru, ale ještě ve vzorku něco je, tak to musím zopáknout:-) no ale ani tak bych si ji nepořídila... vonět novým kořením zas uplně nechci:P

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 27. června 2018 21:02

viktorka_od splavu No, úplně zlít se raději nechci, protože jednak jsem už z domova něčím navoněná a za druhé nevím, jak by se na mě dívali spolucestující v buse cestou domů. Přece jenom je to delší jízda.  A tady ve své domovině bohužel nemám kde vyzkoušet.

Offline slniecko admin
Avatar
17558 příspěvků moje polička 11. července 2018 18:17

Skúšali ste niekto tie telové spreje od Forda? Ja mám na leto na telové spreje slabosť a taký soleil blanc, alebo mandarinku, hmmmm...

https://www.tomford.com/beauty/fragrance/private-blend/#prefn1=productType&prefv1=BODY%20SPRAY

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 11. července 2018 18:33

slniecko Zkušenost nemám, ale vypadají náramně! 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45958 příspěvků moje polička 26. července 2018 21:56

Café Rose

slovutní gentlemani, černá káva mletá čerstvě z vybraných zrnek s vůní čokolády se podává v salonku. na kožených pohovkách a křeslech, lakovaných karetních stolcích a s vybranými doutníčky, zlatavým koňakem, za zataženými sametovými závěsy barvy bordeauxského vína.. debata o cenách zlata na burze zaslouží příjemné prostředí.. buřinky prosím odkládejte zde. a pozor, pro ty kteří se zdrží déle - o půlnoci přijde Kiki a její společnice. víte přece, jak má Kiki ráda růže... dnes v noci budete moci zasypat její bělostné tělo okvětními lístky z připravených kytic. diskrétnost zaručena. přeji vám úspěšný večer a zavírám těžké dubové dveře, v žádném případě nebudete rušeni. 

hanebná růže:-)

Offline Korsičanka
Avatar
12830 příspěvků moje polička 26. července 2018 22:07

viktorka_od splavu I ty jedna!

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 26. července 2018 22:08

viktorka_od splavu já ji znám, líbilas e mi, ale nenosila jsem ji. Po přečtení tvojí recenze bych jí koupila tak litr. Musím si na tebe dávat pozor

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45958 příspěvků moje polička 26. července 2018 22:15

Renusatko  já teda doufala že to konečně bude růže pro mě.. ale zas nic. "moc růže":-)

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 26. července 2018 22:16

viktorka_od splavu No téda! Café Rose a taková prostopášnice?  Já ji vnímám nadmíru elegantně a s jistou porcí smyslnosti, ale jako hanebnou ne. Každopádně jedno z nejhezčích zpracování růže, které jsem poznala.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45958 příspěvků moje polička 26. července 2018 22:19

Dalia já tam mám prostě ty gentlemany na "obchodním" jednání:-) káva, doutníček, koňak.. a pak bác prostopášnice co se válí v růžích

Offline Korsičanka
Avatar
12830 příspěvků moje polička 26. července 2018 22:22

viktorka_od splavu Jestli spíš S TEBOU necloumají hříšné myšlenky 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 26. července 2018 22:23

viktorka_od splavu Však mě se to Tvé ztvárnění líbí.  A netrpělivě čekám, co řekneš na Lou Lou a Rouge Avignon. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45958 příspěvků moje polička 26. července 2018 22:31

Dalia nestiham:-) loulou je drsnacka ale musim dukladneji, RA jsem jeste neotevrela. kazdopadne moc diky!:*

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45958 příspěvků moje polička 26. července 2018 22:32

Korsičanka to kazdopadne

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 26. července 2018 23:05

přátelé, byla jsem v brně, na doporučení viktorka_od splavu jsem chtěla zkusit soleil blanc...schválně kvůli tomu přes rozkopané brno valím do vaňkovky. a...neměli tester....

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45958 příspěvků moje polička 27. července 2018 09:55

Jiná Realita  asi tam byl takovej nával že jsme ho vypotřebovaly:-O

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 27. července 2018 13:40

viktorka_od splavu Jiná Realita Právě, proč si spotřebovávat ten svůj doma, když se můžeme vonět ve Vaňkovce

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 27. července 2018 19:24

Renusatko  i vy jedny!

Offline Korsičanka
Avatar
12830 příspěvků moje polička 28. července 2018 10:37
Reakce na Renusatko:

viktorka_od splavu Jiná Realita Právě, proč si spotřebovávat ten svůj doma, když se můžeme vonět ve Vaňkovce

​A co takhle altruismus, princezno???