Frédéric Malle

11. srpna 2014 02:08
Offline slniecko admin
Avatar
17564 příspěvků moje polička 21. června 2017 23:02

Ja som dnes objavila Ameriku a síce, že FM ponúkajú tie malé refilly do cestovného balenia aj po jednom ks. Cena teda nie je ktovieako priateľská a navrch to poštovné, ale aj tak.

Z čoho mi vyplýva, že keby niekto objednával, tak sa rada vtierknem . Zatiaľ asi len obalom, ale aj tak.

Cervanek
Avatar
07. července 2017 11:56

Vendulko, Tvůj The Night mají i v menším balení 1x 10 ml i 3x10 ml,

Ale stejně v 50 ml flakónku je nejhezčí The Night 

Nevěděla jsem, kam s tímto příspěvkem - na tento nákup se ale zatím nechystám.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 13. července 2017 12:17
Reakce na Cervanek:

Přesunula jsem do vlákna Frederic Malle.

Jj. vím o tom, že kromě toho tělového másla za šílenou cenu vyrobili už i cestovní balení. Ale mně se stejně jako tobě zrovna u té The Night taky nejvíc líbí ta padesátka.

Cervanek
Avatar
13. července 2017 14:39
Reakce na wendulka:

Mě by se také líbila

a díky za přesun

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 12. října 2017 23:46

A máme tu další novou orientální růži od Dominique Ropiona

https://www.parfumanie.cz/novinky/prislib-frederica-malleho:a133.htm

Offline blackviolet
Avatar
3320 příspěvků moje polička 13. října 2017 10:09
Reakce na wendulka:

Tak na tu se už hodně těším, to spojení orientální + růže + Dominique Ropion .

Offline mitford sister
Avatar
1379 příspěvků moje polička 13. října 2017 11:14

těšííím! btw nemá tady někdo načuchanou vůni (pánskou) Eucris (Geo F. Trumper)? tuhle jsem někam přišla v portrait of a lady a kamarád mi tvrdil, že POAL a Eucriss voní téměř totožně. zatím jsem ani nezkoumala, co v tom je,složení bude asi hodně jiné, ale kdyby výsledný dojem byl podobný na portrait,tak si to koupím a budu se tím polejvat od hlavy až k patě

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 30. října 2017 19:15
Reakce na domenica:

Vzhledem k tomu, že jsi asi jediná, kdo tu v poslední době objednává z oficiálního e-shopu značky pravidelněji směřuji svůj dotaz přímo na Tebe. Jaké máš, prosím, zkušenosti s rychlostí expedice objednávky v poslední době?

Naposled jsem objednávala v roce 2013 dvakrát po sobě a pokaždé expedovali bleskově hned následující pracovní den.

Tentokrát jsem objednala už minulý týden ve čtvrtek odpoledne, takže jsem tak trochu očekávala stejně vysoký standard jako tehdy, jenže v pátek nic a dnes zase nic a to už mi začíná být malinko divné(zboží je uváděno skladem).

Pravda, tehdy byly obě objednávky cenově vyšší s poštovným zdarma, tentokrát nižší s placeným poštovným, ale to by snad nemělo hrát roli.

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 30. října 2017 19:18
Reakce na wendulka:

No, ono je možné, že na to měla vliv i ta kalamita větrná...

Dnes mi měl přijít balíček, sice z Čech, ale paní na poště říkala, že se dnes vůbec nedoručovalo...

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 30. října 2017 19:25
Reakce na Miru:

Mně nejde o doručování. To vím, že DHL doručuje většinou do druhého pracovního dne a pokud nastane nějaká kalamita nebo balíček nestihne letadlo z jiného důvodu, tak se to o jeden den prodlouží. To oni i píšou na svých stránkách, že doručení může trvat 2 až 6 pracovních dnů v závislosti na dopravci.

Jde mi o rychlost expedice, čistě jen zprocesování objednávky jako takové, jestli tam to funguje pořád stejně.

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 30. října 2017 22:41
Reakce na wendulka:

Je fakt, že v posledním zhruba půlroce došlo k jistým změnám. A z původní parádní lhůtý cca 1 pracovní den jsou to spíš dva až tři dny.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 30. října 2017 22:56
Reakce na domenica:

Fíha, tak to je změna. Počkám tedy ještě do zítřejšího podvečera (to bude třetí pracovní den) a pak bych se teprve přeptala.

Díky za info.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 31. října 2017 17:33
Reakce na domenica:

Tak jsi měla pravdu. Ozvali se až dnes. Ale to není jediná změna. Už žádné doručení DHL, ale normální collissimo od La Poste, takže doručení nejspíš až začátkem příštího týdne. Tak nic no.

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 31. října 2017 17:37
Reakce na wendulka:

Vendulko, co bude obsahem balíčku, pokud to není tajné?( Můžeme se těšit na recenzi Promise? )

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 31. října 2017 17:48
Reakce na Martula:

Nevím, jak Wendy, ale pár dam si objednalo na arome medvíďata (zjistila jsem až teď) , která k Monice už míří Tak nám tu třeba o SLIBU taky něco písnou? 

Cervanek
Avatar
31. října 2017 17:53
Reakce na wendulka:

Pozor, ve Francii jsou tento týden svátky, včera např. se vůbec nepracovalo (tak mi říkali Francouzi z Bordeaux minulý týden, co jsem s nimi strávila úžasné 3 týdny) a teď nevím, jak to mají s Dušičkama, které jsou 1. nebo 2. 11. - takže se může leccos zpozdit

Svátky na Dušičky jsou i v Německu, přes které to též fičí - jasně vlaky pojedou, ale kamióny?  A pak ta různá scannovací centra?

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 31. října 2017 18:41
Reakce na Martula:

Hádáš správně.

Bohužel jsem netušila, že objednávka pod 200 euro a tím pádem placené poštovné zároveň znamená ne doručení DHL, ale La Poste, přestože jsme objednávaly asi stejně, takže u domenicy a dam z arome bude rychleji.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 31. října 2017 18:45
Reakce na Cervanek:

Jj, vím, že zítra mají Svátek Všech svatých, proto je mi jasné, že když jsem to odskákala s La Poste, že se to ještě o to víc protáhne.

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 31. října 2017 18:54
Reakce na wendulka:

Tak francouzské DHL, Frédéric Malle a Gueralin zatím normálně pracují (svátek a volno mají zítra, čtvrtek a pátek asi jak kde, jak kod). Zásilka s Promise byla převzata DHL včera, zadrhla se na překladišti v Lipsku, tradičně , a doručována bude zítra. 

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 31. října 2017 19:00
Reakce na Korsičanka:

Nevím, jak Wendy, ale pár dam si objednalo na arome medvíďata (zjistila jsem až teď) , která k Monice už míří Tak nám tu třeba o SLIBU taky něco písnou? 

Kromě toho, že míří... jsem ji zkoušela minulou středu v Paříži přímo u zdoje. Jenomže od návratu jsem se nezastavila... stejně tam to bylo narychlo, plus tisíc dojmu všude okolo, takže neregulérní.  Pořádné zkoušení bude až zítra. První dojmy... samozřejmě, že je pěkná.  Jen potřebuju vyzkoušet, jestli pak sklouzne do arabských vod až příliš, na můj vkus, nebo tak akorát.