Frédéric Malle

11. srpna 2014 02:08
Offline supanda
Avatar
80 příspěvků moje polička 09. března 2018 13:29

Také pro mne není, ale to nebyla ani Promise. Nevadí, jsem v situaci, kdy mám skoro radost, když se mi něco až tak nelíbí a nebudu to tedy potřebovat. Papírek mi voněl celou cestu ve vlaku a ještě teď se statečně drží, dobře udělaná vůně.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 09. března 2018 13:55

wendulka Povedená, jo? A kdo mi ji rozmlouval???

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 09. března 2018 14:07

Korsičanka No povedených vůní je spousta, takové má Frederic Malle všechny. Nevím jak ty, ale já teda přezrálej ananas radši jenom jím. Možná kdyby byl míň zralej a víc osvěžoval....

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 09. března 2018 14:09

wendulka Neumím si ho moc představit - někdo psal Aventus Ale pánskej se mi dost líbí - teda na chlapovi

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 09. března 2018 14:22

Korsičanka Ne, Aventus právě že vůbec. Tam je ten ananas nezralý a ledově vychlazený. Tady je sice taky vychlazený, i když trochu méně, ale hlavně extrémně přezrálý, což je v kombinaci s bylinnou svěžestí levandule a zeleností pačuli pro mě problém. Ubrat na zralosti / sladkosti a bylo by to cajk.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 09. března 2018 14:35

wendulka Já ananas k jídlu dost ráda Ale čokoládu taky ráda a ve vůních mi ne vždy sedne...

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 09. března 2018 22:50

Pěkná, silná, dobře udělaná vůně. Zdá se, že předpokladem k její oblíbenosti bude láska k ananasu ve vůni. Pokud jde o mě, úplně to nevidím. Ale pobavilo mě dnes to barevné ladění...nebo že by před butikem FM měla vyhrazené parkování jen červená autíčka?

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 14. března 2018 10:54

Music For a While

Zatímco Superstitious má evokovat šustění dámských šatů, Music For a While má prý vyjadřovat schopnost hudby přenést nás na místo, kde je život krásnější. No jak se to vezme. Aby vás tam totiž vzala, je potřeba mít u této vůně opravdu vřelý vztah k levanduli a ananasu, a to konkrétně k výrazně aromatické kafrové levanduli.

Vyžádá si veškerou pozornost, jakmile vstoupí do místnosti. Vystaví se na odiv osvěžujícím kapkám bergamotové a mandarinkové šťávy. Vrhne se do chladivé náruče přezrálého sladkého ananasu. Šustí přitom sukní svých zelených taftových šatů z pačuli, ale na rozdíl od Superstitious má díky labdanu navíc i kožené rukavičky a tančí spolu celý večer.

Offline andry
Avatar
2697 příspěvků moje polička 14. března 2018 17:17

wendulka takže je divná a větrová? 

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 14. března 2018 18:02

andry Větrová ano. Divná ne. Jen to není typ vůně pro mě. Mám vzít zítra vzorek s sebou? Půlka tam ještě určitě zůstala, i když už je to ten nový typ s menším objemem.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 14. března 2018 18:24

wendulka Jó, jen jim ho do Brníčka vezmi, ať se vyjádří taky ostatní. Ne že bych na tebe nedala, ale levanduli s ananasem si stále neumím představit Asi koupím kompot a stříknu do něj Penhaligon`s

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 14. března 2018 19:17

Korsičanka No tak teď doufám, že to nečte někdo z Brníčka a nebude mě tam zítra čekat, zlato.

Zajímavý nápad. Jenže ten ananas v Music For a While není kompotovej. Je to čerstvý přezrálý ananas, když se oloupe. Tak jedině si koupit ten a postříkat si ho ne Penhaligon´s, ale Superstitious.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 14. března 2018 19:26

wendulka Až seženu přezrálej, provedu Zatím mají ananasy samé nezralé

Brníčko teda dobrý To mě nenapadlo

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 14. března 2018 19:28

Korsičanka Ty jsi číslo!

No já schválně koukla a jak to na mě vyskočilo, tak jsem neodolala.

Offline andry
Avatar
2697 příspěvků moje polička 14. března 2018 22:13

wendulka ano prosím 

Offline andry
Avatar
2697 příspěvků moje polička 15. března 2018 23:16
Reakce na Korsičanka:

wendulka Jó, jen jim ho do Brníčka vezmi, ať se vyjádří taky ostatní. Ne že bych na tebe nedala, ale levanduli s ananasem si stále neumím představit Asi koupím kompot a stříknu do něj Penhaligon`s

​ostatní by rádi dodali, že toto se na některých ostatních fakt nepovedlo 

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 16. března 2018 10:55

andry Já pořád přemýšlím, jak se nezpronevěřit realitě a zároveň to napsat diplomaticky .

Ananas ve vůních nemám ráda (i v ananasovém džusu vždycky cítím divný ostrý podtón) a spojení s levandulí, která je pronikavá a zároveň nasládlá, to jen umocnilo. Pro mě to bylo hodně zlé už jen při přivonění k rozprašovači.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 16. března 2018 16:14

Fleur andry Děkuji vám oběma za reakce:)  Oddychla jsem si, že jsem vůni při první nabídce od FM neodklikla naslepo

Ale věřím vám stejně tak na 95% - vlastní kůže je vlastní kůže  

Offline andry
Avatar
2697 příspěvků moje polička 16. března 2018 17:05

Korsičanka no tak FM na slepo by byla odvaha :))

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 16. března 2018 17:31

andry Poslední 2 vůně mě omámily, takže jsem si říkala, že ta extáze bude určitě pokračovat:) A myslím, že bych k různým příležitostem FM vůně unosila všechny (i když si mnohé nekoupím... ale darované?)