Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 31. ledna 2018 09:39

Potrefenáhusa No ja im dávam furt Orijen ale je to teda dosť pálka pri dvoch psoch. Furt zvažujem ten Barf, ale nechce sa mi s tým teraz pred sťahovaním veľmi špekulovať. Čo si vybrala namiesto Essential? 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33659 příspěvků moje polička 31. ledna 2018 09:48

paktofonika zatím nevím, ten Orijen se mi zatím jevilo jako nejlepší krmení, co jsme měli, akorát čas od času je problém, že ho vůbec nikde nemaj. Goliáš je krmenej Orijenem roky, teď jsem koupila Acanu (myslím to má stejnýho výrobce) a přijdou mi ty granule uplně stejný (herdek, ale přijde mi Goliáš trochu hubenější než bejval, že by to bylo tím, krmím furt stejně).

Já bych barfem krmila, jenže nemáme mrazák a bez mrazáku mi to přijde ne úplně snadno proveditelný, tak snad jednou s mrazákem.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 31. ledna 2018 09:56

Potrefenáhusa Ja práve s Orijen vôbec nemám problém. Kúpim ho aj u nás vo Zverimexe, ak nemajú tak väčšinou do druhého dňa dodajú. Bavila som sa s jednou známou , vravela že Acana sa vyrába v tej istej fabrike ako Orijen ale že je tam iné zloženie trochu(teraz Orijen znovu inovoval) a že používajú kvalitnejšie zložky. Amy má Regional red a Percy Puppy small či ako. No som spokojná, neprdia, odpad je ukážkový. No môžem si tak sťažovať akurát na cenu. Chudnutie som nepozorovala. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33659 příspěvků moje polička 31. ledna 2018 10:01

paktofonika Orijen je fakt podle mě výborný krmení, když chce člověk krmit granulema, ale jednu dobu ho skokově zdražili (ještě za Čendy) a u nás ho spousta obchodů přestala brát. Já ho kupuju buď na spokojeným psu nebo na zoohitu a bejvá právě občas problém, i s tím kočičím, mámy kočky to žerou taky, takže ho objednávám docela často.

JJ, ta Acana by měla být asi o něco horší, ale takhle napohled a podle vůně mi ty granule přijdou úplně stejný.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33659 příspěvků moje polička 31. ledna 2018 10:02

paktofonika Hubenější po tý Acaně jsem myslela, ony ty kočičí orijen jsou pro kočky i koťata dohromady, tak budou asi trochu tučnější.

Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 31. ledna 2018 10:06

paktofonika Chyby dělá každej, navíc ten obrázek od PH je fakt výmluvnej, akorát si nejsem jistá, jestli je v tom posledním výkopu žebřík :-). S teorií jsme na tom taky dobře, myslela jsem si trochu namyšleně, že i ta praxe není tak špatná, posledních pár let jsem venčila s rukama v kapsách, tak jsme si říkala, že na to snad dokážu navázat.

A Cid mě vrátil zpátky na značky, přitom je fakt zlatej a do cvičení hrr, motivuje se dobře na hračky i na žrádlo, ale má neskutečně energie, do všeho chce vlítnout po hlavě a hned, takže venku to chce fakt 100% pozornost a hodně rychlý reakce. A samozřejmě hlídat i Terka, protože i když by sámk psímu psovi nezdrhnul, tak když by tam vzal pali Cid, tak ho v tom samozřejmě nenechá. Občas bych je roztrhla oba :-D.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33659 příspěvků moje polička 31. ledna 2018 10:09

Goliášek ráno proniknul do ložnice, kam normálně nesmí a hnedka tam objevil všechny kočičí příjemnosti (otevřenou šatní skříň a ovci :-)

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 31. ledna 2018 10:46

Potrefenáhusa Orijen predávajú po novom aj v Sušienkove tak skús sa pozrieť aj tam, neviem ako je to s cenou ale čo som tak pozerala všade je to približne rovnako. A zakázané ovocie najviac chuti, určite si to Goliáš náramne užil :-)

Offline dzizisketa
Avatar
7436 příspěvků moje polička 31. ledna 2018 10:47

Potrefenáhusa 

Jak kouká ze šatníku

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33659 příspěvků moje polička 31. ledna 2018 11:19

paktofonika Sušienkovo je pro nás opravdu dobrej tip, akorát ty original maj vyprodaný

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33659 příspěvků moje polička 31. ledna 2018 11:20

dzizisketa mě fascinuje ta rychlost, s jakou kočky uměj ten luxus objevit :-)

Online viktorka_od splavu
Avatar
46034 příspěvků moje polička 31. ledna 2018 11:27
Reakce na Potrefenáhusa:

​jaktože sem o tomdle nevěděl?

Offline JanieB
Avatar
532 příspěvků moje polička 31. ledna 2018 11:28

Já se taky chci v příštím životě narodit jako pes u nás nebo jako kočka u mých rodičů;-)
Tak jsme měli další trénink s "labutěnkou" :-) Viník už není tak šílený a kousavý a naučil se ještě pac a další věci, snad to s ním půjde...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33659 příspěvků moje polička 31. ledna 2018 11:33

JanieB určitě půjde!

Offline Janulik03
Avatar
16654 příspěvků moje polička 31. ledna 2018 11:43

JanieB krása. Určite to pojde a Labutienka je tiež nádherná. 

Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 31. ledna 2018 11:47

JanieB Určitě jo, oni jsou dost učenliví. Labutěnka je co zač? Myslela jsem, že je to nějaký prcek, ale na těch posledních fotkách moc nevypadá.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 31. ledna 2018 11:50

Zina Nebude to Samoyed?

Offline JanieB
Avatar
532 příspěvků moje polička 31. ledna 2018 11:56

Zina Vypadá to jako samojed ;-) myslím, že je to ono. Ty dva spolu pozorovat je sranda. Labutěnka (Poppy) furt poskakuje a provokuje Viníčka, ten stojí a čeká, co bude. Pak na něj Labutěnka skočí a celého ho zakryje, Viníček se zabýčí a furt nic nedělá, protože je mu příjemné, jak ho Labutěnka hřeje :D Po chvilce se teda rozběhnou, Viníček do Labutěnky jednou tlapkou strčí, ten se hned převalí na záda nebo si zakopne o vlastní hlavu nebo packu, no je to sranda. A jo, jsou učenliví moc! To se mi líbí, dělají oba pokroky.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33659 příspěvků moje polička 31. ledna 2018 12:07

JanieB na štěňata, co si hrajoou, se dá dívat hodiny a hodiny a nejlepší je, že pak úplně odpadnou :-))

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 31. ledna 2018 12:10

Potrefenáhusa Najhoršie je že to trvá tak krátko.