Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Online Sweet Potato
Avatar
34775 příspěvků moje polička 07. května 2017 11:54
Reakce na Dadoo:

 Dokud žere, dobrý. 

Offline Zina
Avatar
5845 příspěvků moje polička 07. května 2017 12:53
Reakce na Dadoo:

Jsem moc ráda, že to Dadoo zatím zvládá, jsem se bála zeptat. A na fotkách vypadá docela spokojeně, to je důležité.

Offline Zina
Avatar
5845 příspěvků moje polička 07. května 2017 12:54
Reakce na palahniukowa:

Ta fotka se ležící Zunkou je nádherná, to je přímo esence spokojeného psa :-).

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 07. května 2017 14:48
Reakce na pecka:

A v akom košíku si ju viezla? Amy nemá rada ak je horná časť úplne preč. Asi sa cíti neisto, bojí sa že vypadne. Aj keď pripútaná je(taška má v sebe popruh na pripnutie psa) Oveľa radšej má ak má aj tú striešku a pozerá sa smerom na riaditká. Takže možno sa jej nepáčil ten tvoj košík :D 

Ľudia na nás pozerali ako na bláznov, že si vezieme psa a ešte aj s motýlikom. :D Teraz jej má prísť aj postroj, myslím že bude na ten bike vhodnejší ako obojok. 

A to už neviem či som sa nezbláznila, ale plánujem jej kúpiť slnečné okuliare na bike. Minulý rok keď sme jazdili, dosť jej slzili oči tak možno to s okuliarmi bude lepšie. Som blázon ja viem. :D

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 07. května 2017 14:50
Reakce na Dadoo:

Dadoo vyzerá šťastne :) A pokiaľ ešte žere tak je fajn. Prajem Vám aby ste spolu strávili čo najviac pekných chvíľ. 

Online dzizisketa
Avatar
7427 příspěvků moje polička 07. května 2017 17:15
Reakce na paktofonika:

Přítel s kamarádem (půjčoval si moje kolo) si vyrazili na malou projížďku a Bonnie ještě deset minut po jejich odjezdu kňourala u dveří, že ji nevzali s sebou 

Offline pecka
Avatar
5969 příspěvků moje polička 07. května 2017 20:26
Reakce na paktofonika:

Viezla som ju v úplne otvorenom a sledovala priateľa,ktorú šiel na bicykli pred nami.Ono to možno chce len cvik,bolo to pre ňu úplne niečo nové.No na nás tiež pozerali ako na cvokov,čo sa bicyklujú so psom s copíkom 

Čo sa okuliarov týka,hlásim sa do klubu.Ja som sa tu na ne už pýtala z rovnakých dôvodov-slziace oči.Ked budeš mať nejaké novinky ohľadom nich,daj vedieť 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33609 příspěvků moje polička 07. května 2017 20:35
Reakce na pecka:

na lidi bych se vyprdla a brejle klidně pořídila, kdyby to mělo pomoct proti slzení očí. Lidi budou blbě koukat pořád, co já jsem si vyslechla ne vodě kvůli Rufíkově plovací vestě, že má vlastní karimatku a svůj ručník (ne asi, vezmu si ho špinavýho a mokrýho k sobě do spacáku...i když bych to klidně udělala, kdyby si to situace žádala, haha)

podle mě je to pro ně nekomfortní, když nejsou zvyklí, Rufík se i nerad nosí v náručí, už jsme to trochu vylepšili, ale stejně je pořád dost tuhej a trochu se klepe. Tašku jsem ještě nezkoušela, ale podle mě se to tréninkem zlepší. 

R. už je na tašku na řidítka moc velkej, leda by jsme si pořídili takovej ten vozíček za kolo, dělaj se i psí :-))

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33609 příspěvků moje polička 07. května 2017 20:45

Offline Zina
Avatar
5845 příspěvků moje polička 07. května 2017 20:55
Reakce na Potrefenáhusa:

Terk se taky nosí nerad, doteď to nebylo moc třeba, takže když jsme ho výjimečně někam zvedali, tak chytal běsa. Teď se nosí denně kvůli tomu, že jsme ve 3. patře bez výtahu a nechceme mu ještě přidávat schodama, a už si docela zvyknul. Ale pravda je, že proti Cidovi, kterýho to učíme od štěněte,  je to nebe a dudy. Cid je v náručí úplně klidnej a vláčnej, kdežto Terk je pořád trochu jak prkno :-).

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33609 příspěvků moje polička 07. května 2017 21:09
Reakce na Zina:

to zvedání je pro ně podle mě fakt dost těžký, R. jednou jedinkrát zavrčel na moji kamarádku, když ho naprosto bez varování zkusila zvednout do náruče. Fakt nevím, co ji to napadlo, přitom má sama dva pekelný zrzavý rufíkovitý vořechy, dovezený ze zahraničí z ulice, jeden je slepej na jedno voko, druhej má chromou nohu ... a k Rufíkovi se vrhla až moc nadšeně a hodně intenzivně, on R. na ten kontakt s cizíma lidma moc není, jak by se po mně válel od rána do večera, tak cizí lidi ho vůbec nezajímaj a spíš se jim snaží vyhnout.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 07. května 2017 21:19
Reakce na pecka:

No ja som po nich začala pozerať celkom nedávno. A celkom sa mi pozdávajú Doggles ILS. S dostupnosťou to bude asi horšie, ale sa mi zdá že ty máš v USA známu tak by ti ich tam mohla zohnať. Ja ich asi objednám z Amazon. No a majú vymenitelné sklá, uv ochranu, povrchovú úpravu proti mlženiu, sklá sú odolné. A vyzerajú, že sú dostatočne hlboké. A majú rôzne farby. 

Offline pecka
Avatar
5969 příspěvků moje polička 07. května 2017 21:39
Reakce na Potrefenáhusa:

Ja okolie neriešim...ja sa na tom skôr bavím  

Rufík je úžasný a tak si zaslúži mať svoju výbavu.A je veľmi fotogenický.O Goliáškovi platí to isté 

Offline pecka
Avatar
5969 příspěvků moje polička 07. května 2017 21:42
Reakce na paktofonika:

Tak tie musím pozrieť,ďakujem za tip.V USA mám priateľovu sestru, ktorá Lily zbožňuje,takže to nebude problém.Len aby sme vybrali dobrú veľkosť a potom ich Lily nosila.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 07. května 2017 22:16
Reakce na pecka:

Prípadne niečo štýlovejšie  Ale vážne, typov okuliarov je viac, možno by Lily vyhovovalo niečo jemnejšie a subtílnejšie. Alebo možno na skúšku kúpiť niečo lacnejšie či ich vôbec bude nosiť.  

Offline pecka
Avatar
5969 příspěvků moje polička 08. května 2017 06:44
Reakce na paktofonika:

Toto by som jej neurobila  veď by sa so mnou ani nerozprávala Lily je má od sladkého psíka ďaleko.Ona je minimalistka=len vlasy,obojok a vodítko (v prípade zimy a dažďa niečo navrch)  lol

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 08. května 2017 08:01
Reakce na pecka:

Tak to verim ze Lily na vkus, vsak sa hovori aky pan taky pes. Ja som len vcera na toto natrafila tak ze sa aspon zasmejeme 

Offline crazydaisy
Avatar
2666 příspěvků moje polička 08. května 2017 08:57
Reakce na Solathis:

Včera jsem vás viděla v tv i s Inkoustem a oběma vám to moc slušelo 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 08. května 2017 08:58
Reakce na Potrefenáhusa:

paktofonika  jo psi v kosiku na riditkach, popr. ve vozicku ke kolu, to je casty vyjev z amsterdamskych ulic a je to bozi. Popr. je ten vozik vetsi a se psem je tam jedno az tri deti  a jak rika husa, na lidi bych se fakt vykaslala, at si mysli, co chteji. 

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 08. května 2017 09:10
Reakce na crazydaisy:

:-D je, ja to prosvihla. Natacela jsem s horeckou a kaslem, natacelo se ve stredu a pak jsrm si sla pro antibiotika se zanetem dutin (nemocna jsem teda uz byla predtim). Kazdopadne dekujem, bylo to narocne, i kdyz prekvapive rychle, filmari si Inkousta pochvalovali). A ten obojek jsem mu tam vazne koupila, prvni, co neni delanej na zakazku a neni na nem napsany "stenatko"  :-D

Snad to bude v archivu :)