Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 02. prosince 2021 08:48
Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 02. prosince 2021 09:58

Manuka

Pro mě bylo nejtěžší udělat to rozhodnutí - tak TEĎ, dneska ho necháme uspat. Nebo až ZÍTRA? Co když se zlepší? Mám právo rozhodnout o tom, KDY mu ukončím život? Fakt je to na mně? Těžký, moc těžký. Fuj.

Offline Manuka
Avatar
402 příspěvků moje polička 02. prosince 2021 10:44

vanilka přesně!!! A taky jestli se nerozhoduju jen z vlastní pohodlnosti ale jestli je to nejlepší pro něho. No těžké to je......

Offline tina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 02. prosince 2021 10:46

Manuka mně takhle umřela v dlani andulka, smutný strašně

Offline Manuka
Avatar
402 příspěvků moje polička 02. prosince 2021 10:47
Offline Manuka
Avatar
402 příspěvků moje polička 02. prosince 2021 11:55

Potrefenáhusa vždycky když vidím Rufíčka tak si říkám že mu hlavně prospívá ta úžasná "smečka" ve které žije

Offline Zina
Avatar
5842 příspěvků moje polička 02. prosince 2021 12:35

Manuka Já si myslím, že Rufíkovi hlavně prospívá ta nasazená léčba, smečku by možná i občas oželel! :-D

Potrefenáhusa Vždycky říkám, že co si ti psi dají navzájem, to jim člověk dát nemůže, kdyby se na hlavu stavěl. To jsou prostě dva světy - pes-pes a pes-člověk a nejsou navzájem zastupitelný. Proč nebudete doplňovat, předpokládám kvůli tomu, že je to teď náročný?

Offline Magráta
Avatar
7763 příspěvků moje polička 02. prosince 2021 12:48
Reakce na vanilka:

Manuka

Pro mě bylo nejtěžší udělat to rozhodnutí - tak TEĎ, dneska ho necháme uspat. Nebo až ZÍTRA? Co když se zlepší? Mám právo rozhodnout o tom, KDY mu ukončím život? Fakt je to na mně? Těžký, moc těžký. Fuj.

​ano, přesně, to rozhodnutí o životě/smrti Minnieho pro mě taky bylo strašné... nakonec přijela veterinářka z jedné zdejší kliniky k nám domů, všechno mi vysvětlila, celou dobu jsem u něj byla a hladila ho a řvala u toho (Matýsek a Otík kolem lítali jak blázni, jakoby se nic nedělo)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33606 příspěvků moje polička 02. prosince 2021 13:44

Zina narocny to je a taky se skoro nevejdem do auta, s kočárem a ditetem a dvěma psama. Ubytování a dovoleny jsou teda teď celkem pase, ale se dvěma psama a ditetem už je i to cestování narocny a nikde nás moc nechtěli ani bez ditete. 


Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 02. prosince 2021 13:54

Zina Ještě pár argumentů a jdu hledat Tondovi kámoše!  Ale váhám!

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 02. prosince 2021 13:57

Magráta nám taky veterinářka přijela domů. Pak si ho tedy i odvezla

Offline Zina
Avatar
5842 příspěvků moje polička 02. prosince 2021 14:17

ionicera Já ti můžu nasypat i dost proti, jestli chceš, hlavně ty, proč to nechceš udělat sobě :-D

Pravda je, že některý svérazové a starší pejsci z toho nadšený nejsou, ale to si myslím, že už člověk tak nějak odhadne, když toho svýho psa zná.

Offline andulka01
Avatar
10603 příspěvků moje polička 02. prosince 2021 14:19

vanilka No co bych za to dala, kdyby veterinář přijel a já nemusela toho nebohýho kocoura vézt autem strašný to bylo, strašný. A taky to bylo jenom na mě, manžel odjel na týden na jachting s tím, že na něj určitě kocour počká. No nepočkal, no.

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 02. prosince 2021 14:22

andulka01 naše vet to dělá naprosto běžně, všem přijede domů. Ani si za to nic navíc neúčtuje. 

Offline Zina
Avatar
5842 příspěvků moje polička 02. prosince 2021 14:23

Potrefenáhusa S tím autem jsi mi připomněla, že kdy jsme dělali s Terkem zkoušky, tak jsme byli jedni z mála, co jsme měli klasický osobní auto, a to proto, že jsme měli jen jednoho psa a 0 dětí. Už lidi v kombinaci 1 pes a 1 dítě měli většinou něco většího. Já toho deerhounda  taky nevím, jestli nacpu se Cidem do kufru, a jestli OSPOD dá, tak jsme se stávajícím autem nahraný!

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 02. prosince 2021 14:45

Zina JJ. To je jeden důvod. Rozmazlený svéráz. A pak- kde nás ubytují se dvěma pejsky? A vidina procházky- já dva psy na stopovačce a kolega kochající se světem přes foťák , mě také odrazuje. Ale teď zabřezla jedna fena tollera, a u té bych tedy potomka brala všema deseti. A ještě se to narodí tak akorát- konec roku. A na jaře by byla sranda se štěnětem. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33606 příspěvků moje polička 02. prosince 2021 14:58

Zina budete kupovat autobus!!!

Offline Zina
Avatar
5842 příspěvků moje polička 02. prosince 2021 15:30

ionicera Já to vidím úplně v barvách - ty zamotaná ve dvou stopovačkách, u pamlskovníku ti jako bonus slintá Cidogodzila, a kolega s foťákem dává pokyny pod jakým úhlem a azitumem hodit šišku :-]]

Offline Zu
Avatar
2528 příspěvků moje polička 02. prosince 2021 19:47

Zina ježiš, to jsme vzali na jednu vycházku s dalmatinem foťák. Jako probíhalo to přesně dle popisu  vznikly celkem tři trochu schopný fotky a nakonec to dalmatin vzal přes elektrickej ohradník prozkoumat ovce, takže tam se ještě pro něj muselo lézt a podávat si ho přes tu elektriku

Offline baltik
Avatar
4421 příspěvků moje polička 02. prosince 2021 20:31

Mam takovy blby dotaz. Mame staffbulika, vcera mel 5 let a poslednich 14 dni je vecer tak unaveny (nebo ho neco boli), ze nedokaze vyskocit na pohovku a postel. Muze to byt nejaky problem, mam s nim jit na veterinu? Starim to jeste nemuze byt, ne?