Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline JanieB
Avatar
532 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 08:34

Dadoo Já jsem takhle vyrůstala s několika kočkama a úplně jsem je milovala, od miminka teď hrozně se těším, až malý bude s Vinínkem takový partáček jak housátko

Offline Dadoo
Avatar
11569 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 14:26

U nás prituhuje. 

Kocour na posteli si hrál s hračkou a Růža se přišla podívat blíž. Tak na ni zasycel a Růža se hned stáhla a utekla do kuchyně, chovat se za dcerou. 

A kocou naprosto důstojně odkracel za ní, až k ní, dal jí bombu do cenichu a zase se vrátil na postel!

Jako jestli mi bude mlátit Růženu..tak pude...

Offline Daridari
Avatar
1059 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 14:31

DadooSkôr by som tipovala, že sú to mačacie hry, neškodné. Pre plemeno Birma je charakteristická obrovská znášanlivosť s inými zvieratami, drápiky nikdy nevytiahnu, iba ak ide už o ich život. 

Pre toto som si Birmu  aj kúpila a noazaj sa mi to za tých skoro 10 rokov, čo ju mám, potvrdilo. 

Vychádza s papagájom, s hlodavcami sa naháňal po byte, nikdy by nezaútočil. Ostatné mačky tiež zbožňuje. Takže neboj, budú s Ružou parťáci. Tvoj najdúšik je ešte mačiatko podľa fotiek, musí sa vyblázniť, ale po kastrácii a v dospelosti uvidíš, aké kľudné a mierumilovné zvieratko budeš mať.

Už keď si Ťa vybral tak ho preč nedávaj

Offline Renusatko
Avatar
11565 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 14:32

Dadoo Naše kočka zfackovala minulej týden kocoura, že přišel mokrej z balkónu. Sama tam nechtěla, bylo tam mokro, padal sníh, tak dostal on, že tam šel.

Offline Dadoo
Avatar
11569 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 14:50

Daridari ne, já bych ho nedala jejen to bylo strašně vtipný, jak si za ní došel a jednu ji bouchnul.

Určitě se srovná ji, věřím tomu, ale Růža je strašně utrapena, není zvykla, aby na ni byl někdo ošklivý. A taky si na ni dovoluje takový vetřelec kočičí.

Offline Daridari
Avatar
1059 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 15:45

Dadoo Na to, že je kocúrik u Teba ešte dosť krátko, je to podľa mňa medzi nimi dobré. A časom to bude úplne fajn. Ešte keď Ti môžem poradiť, nedávaj ho kastrovať skôr ako okolo jedného roku. 

Hoci teda Ty nevieš jeho vek. Mne chovateľka vysvetlovala, že Birmy neskôr pohlavne dozrievajú a  nie je dobré ich skôr kastrovať, lebo by im to v budúcnosti mohlo spôsobovať problémy. 

Ja som dala môjho asi týždeň pred prvým rokom života. Ale už sme sa pár nocí vtedy nevyspali, mraučal celú noc. Hneď po kastrácii bol kľudný. 

Farby sa ustálili až okolo 4 roku, do vtedy bol svetlejší. Treba ho dosť často česať, lebo sa mu zamuchláva srsť, ale on to má tak rád, že ma každý deň aj niekoľkokrát otravuje, aby som ho česala

Offline Dadoo
Avatar
11569 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 20:43

Dnes nás opustil Žigoušek.. 

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 20:49

Dadoo Ale ne....

Offline Magráta
Avatar
7752 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 20:54

Dadoo ach ne

Offline Ignis
Avatar
1327 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 21:05
Offline Prosperina
Avatar
714 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 21:08

Dadoo Sice uz to byl podle Tvyho vypeaveni takovej dedecek, ale stejne...

Vzdycky je to moc brzo.

Offline Kokoska
Avatar
28004 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 21:13

Dadoo to je mi lito 

Online Catherinne
Avatar
9779 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 21:14
Offline Bledule
Avatar
4676 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 21:21

Dadoo 

To je mi líto.

Offline Dadoo
Avatar
11569 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 21:53

Děkuji všem za účast. 

Uz se chystal nějakou dobu, ale vždycky ještě zabojoval. Teď ale odešly ledviny. 

Byli s ním a zůstane na zahradě. 

Měl krásný dlouhý život, bylo mu 16 pryč. Byl to už opravdu dědoušek. 

Nedávno jsem s ním strávila večer, masirovala jsem mu zadicka a moc si to užíval.

Bude se nám stýskat, ale už jsou zase všichni spolu.

Online SunEclipse
Avatar
3088 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 22:10
Offline andulka01
Avatar
10538 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 22:34

Dadoo to je mi líto

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33446 příspěvků moje polička 01. prosince 2021 01:00

Dadoo 16 let je uctyhodnej věk, ale nikdy to není dost

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 01. prosince 2021 15:11

Dadoo to je mi líto , ale 16 let je krásný věk.

Náš Jack Russel odešel loni na podzim v pouhých 6ti letech. Vlastně ani nevíme příčinu. Vitální, hyperaktivní střela, pak ze dne na den oslepl, tělíčko měl tvrdé, okamžitě jsme jeli na veterinu, odběry krve. Doktorka to tipovala na otravu, ale nechápala to oslepnutí. Z krve zjištěno totální selhání ledvin, nulová imunita, špatné krvinky, prostě všechno úplně špatně. Nevěděla ani, jak by mu pomohla. Pár dní jsme to vydrželi, ale nešlo to. Žádné zázračné zlepšení se nekonalo, přestal žrát, takže jsme ho nechali uspat, aby se netrápil. Moc bolestivé to bylo. No a aby nám nebylo smutno, za  dva dny nato jsme jeli pro ty dva naše zrzky. Teda v plánu byl původně jen jeden :-)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33446 příspěvků moje polička 01. prosince 2021 15:55

vanilka to zní hrozne  kamaradka takhle kdysi prisla o malyho pejska, nakonec zřejmě olizal někde na parkovišti fridex nebo tak něco :-(