Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Sweet Potato
Avatar
34797 příspěvků moje polička 17. zaří 2021 12:55

Bledule To je dojemné.

Offline moora
Avatar
7508 příspěvků moje polička 17. zaří 2021 13:07

Bledule to je krásnej obrázek

Hwi ale nununu kočička (obě!)

Renusatko maiňáka jsem dávala kastrovat v 11 měsících (ve smlouvě jsme měli do 1 roku)

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 17. zaří 2021 13:51

moora A už ti značkoval? Já asi nic jiného neřešem, nespěchám na to nijak. Veterinář řekl svůj názor, chovatelka svůj. Já jen nechci dopadnout jak moje známá, kdy kocour už značkovat nepřestal, i když je jen domácí a sám. 

Offline moora
Avatar
7508 příspěvků moje polička 17. zaří 2021 13:55

Renusatko ještě ne, ale těch 11 měsíců mi přišlo, že by už pomalu i mohl, tak jsem zas nijak víc nevyčkávala

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 17. zaří 2021 14:01

moora Tak to asi udělám stejně 10 - 11 a budu se modlit

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 17. zaří 2021 14:01

moora Tak to asi udělám stejně 10 - 11 a budu se modlit

Offline andulka01
Avatar
10646 příspěvků moje polička 17. zaří 2021 14:13

Renusatko Vy aspoň víte jak je kocourek starý, já u Zrzavce můžu jen hádat (a kontrolovat). Kočku otravuje zatím jen tím, že si chce hrát. Je u nás dva a půl měsíce, počítám, že v listopadu půjde pod kudlu nejpozději.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 17. zaří 2021 14:19

andulka01 To je taky pravda, ale zase ti do toho nikdo nekecá

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 17. zaří 2021 15:56

Bowle máš doma veľkého fešáka.

A čo sa týka mačičiek a kocúrikov, neviem sa na vaše fotky vynadívať. Škoda, že mám alergiu na mačaciu srsť, inak by som bola nimi obklopená. 
A schváli mi tu niekto rozhodnutie, kúpiť si ďalšiu taliansku chrtiu slečnu? Začínam sa touto myšlienkou zaoberať, chudák manžel, má to so mnou ťažké. Odhovorte ma!

Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 17. zaří 2021 16:29

milacka Já  to klidně "schválím", jestli je ta první chrtička už plně zvládnutá, důvěřujete jí a jestli o ostatní psy venku stojí. Jestli ještě neco potřebujete doladit, např. jestli je bázlivá, nemáte přivolání, nebo nevydrží doma sama, tak bych ještě počkala a ty myšky vychytala.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 17. zaří 2021 16:42

Zina myšky vychytávame, Niki má rada ľudí aj psov, obrovských sa samozrejme bojí. Ak by sme šli do kúpy kamošky, tak až v budúcom roku, keď bude mať Niki rok, rok aj pol, nech aj ona šteniatko vychováva. Aj tak sa na šteniatko z chovnej stanice dlho čaká.

Offline trioceros
Avatar
19 příspěvků moje polička 17. zaří 2021 17:52

Ke kastraci kocourů:všechny naše kocoury(5) jsme nechali kastrovat cca mezi 9-13měsíci,většinou potom, co začali zmačkovat. Po kastraci už nikdy neznačkovali...

Offline Samart
Avatar
135 příspěvků moje polička 17. zaří 2021 18:42

Renusatko já mám dva bytové kocoury. Kastrováni cca v 1 roce věku. Nikdy značkovat nezačali, ale více smrděla moč z wc. Nemyslím, že by obtěžoval kastrovanou kočičku. A kdyby ano, na kastraci se objednáš za dva dny. Dej mu čas vyrůst. Až začnou problémy, půjdete na to

Offline Samart
Avatar
135 příspěvků moje polička 17. zaří 2021 18:42

Renusatko já mám dva bytové kocoury. Kastrováni cca v 1 roce věku. Nikdy značkovat nezačali, ale více smrděla moč z wc. Nemyslím, že by obtěžoval kastrovanou kočičku. A kdyby ano, na kastraci se objednáš za dva dny. Dej mu čas vyrůst. Až začnou problémy, půjdete na to

Offline Samart
Avatar
135 příspěvků moje polička 17. zaří 2021 18:42

Renusatko já mám dva bytové kocoury. Kastrováni cca v 1 roce věku. Nikdy značkovat nezačali, ale více smrděla moč z wc. Nemyslím, že by obtěžoval kastrovanou kočičku. A kdyby ano, na kastraci se objednáš za dva dny. Dej mu čas vyrůst. Až začnou problémy, půjdete na to

Offline Samart
Avatar
135 příspěvků moje polička 17. zaří 2021 18:43

Pardon, píši ve vlaku. Omylem odesláno 3x

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 17. zaří 2021 20:08

Renusatko Mám kocoura a kočku, oba jsou kastrovaní hodně pozdě, kocour ve dvou letech, kočka nevíme,  jak byla stará, vypadala jako celkem mladá dospělá. Značkují oba, jsou teda venkovní, tak určitě mají velkou potřebu. Podle mě, když ho necháte kastrovat, až se začne projevovat, přestane s tím, nebude to u něj ještě tak silný zvyk. 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 17. zaří 2021 21:31

Díky všem. Já měla pořád jen kočky, tak jsem ráda, že tady se ví opravdu vše. 

Vesnické kočky babička tenkrát moc neřešila. Potom je nechávala kastrovat po prvních koťatech. Já jsem Bonnie nenechala a zpětně mi přijde, že jsem jí trápila, neustále mrouskala a nakonec dostala zánět dělohy a málem nám umřela. Kastrace a léčba mě potom stála 5 tisíc. Daki je vykastrovaná v těch 3 měsících. Vyrostla normálně, je velká a strašně hodná a klidná a já jsem vlastně i ráda, že to jako kotě zvladla mnohem lépe a ještě u chovatelky a já s tím neměla už žádnou starost. Tak v prvni chvíli mě naopak překvapilo, že z jiné stanice přijde kocour nekastrovanej. Počkám.do těch +-11 měsíců a pak ho nechám, jestli nám do té doby nezboří barák.

Offline clothilde
Avatar
1780 příspěvků moje polička 17. zaří 2021 22:33

Tohoto fesaka jsem potkala v pristavu mesta Stintino na Sardinii

Offline Hwi
Avatar
611 příspěvků moje polička 19. zaří 2021 10:49

jinx moora Magráta Díky :) Jmenuje se Alia, ale říkame jí taky "Ne!" a "Dolů!" :)