Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline notna
Avatar
6514 příspěvků moje polička 24. května 2020 22:00

Potrefenáhusa Ano, zrovna tvoje fotky mě dovádí k šílenství, jak jsem neschopná fotografka :-) 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46030 příspěvků moje polička 24. května 2020 22:08
Reakce na notna:

Potrefenáhusa Ano, zrovna tvoje fotky mě dovádí k šílenství, jak jsem neschopná fotografka :-) 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33645 příspěvků moje polička 24. května 2020 22:10
Offline MP Marge
Avatar
5705 příspěvků moje polička 24. května 2020 22:58
Reakce na notna:

Potrefenáhusa Ano, zrovna tvoje fotky mě dovádí k šílenství, jak jsem neschopná fotografka :-) 

​To nebude tebou! Ja nemam problem vyfotit Chica, ale s Bellou mi to vubec nejde - je jak rtut. 

Online Zina
Avatar
5846 příspěvků moje polička 24. května 2020 23:02

MP Marge Vypadá, že už je zabydlená . Tak držím palce, ať to společně všichni zvládnete!

Offline 4n4
Avatar
245 příspěvků moje polička 24. května 2020 23:03

Všichni jsou tu tak krásní a já se teď moc těším, že se už nebudu kochat jen u fotek.

Máme zamluvené koťátko, zrzavou kočičku. Děti a já jsme natěšení, manžel už méně. Nějaké rady, co pořídit? U nás doma jsme kočky vždycky měli, ale už si toho moc nevybavuju. Matně teda vzpomínám, že jsem se s kotětem moc nevyspala, ale to manželovi říkat nebudu (Jinak kočička bude venkovní. )

A má někdo zkušenost s vozením kočičky s sebou na víkendy a prázdniny na chalupu? Byla by tam také venku.

Offline notna
Avatar
6514 příspěvků moje polička 24. května 2020 23:04

MP Marge Dík, jsi milá. 

Offline MP Marge
Avatar
5705 příspěvků moje polička 25. května 2020 01:50
Reakce na Zina:

MP Marge Vypadá, že už je zabydlená . Tak držím palce, ať to společně všichni zvládnete!

V utery mame schuzku s kamaradkou kamaradky, pry velkou milovnici psu, ktera o Bellu projevila zajem. Ale mozna, ze to ztroskota na tom, ze uz jednoho psa maji a Bella se ho bude bat. Fenka je pry ucinene dobrotisko, ale je oproti Belle hrozne velka.

Jen tak nekomu bych ji nedala! Musi to byt nekdo, koho znam osobne, anebo na doporuceni nekoho, komu verim. 

Mne to trha srdce, ale ted to je fakt takovy blby obdobi. Ty penize, to je jedna vec, ale taky to, ze ja vubec nevim, jak ji preucit na ten zachod! Vis, ze ja na ten duslednej trenink moc nejsem

No a stehuj se nekam se dvema psy, kdyz problem je i jeden! Tady hodne majitelu psy a kocky vubec nepovoluje, a pokud jo, tak casto jedine se zvysenim najmu a vyssi kauci. 

Ale pokud nenajdeme nekoho, z koho bych mela dobrej pocit, tak to samozrejme nejak udelame. Zkusila uz, chudinka, tolik, ze do utulku, kde by musela byt buhvijak dlouho sama v kotci, ji proste nedame!!!

Offline MP Marge
Avatar
5705 příspěvků moje polička 25. května 2020 01:51
Reakce na 4n4:

Všichni jsou tu tak krásní a já se teď moc těším, že se už nebudu kochat jen u fotek.

Máme zamluvené koťátko, zrzavou kočičku. Děti a já jsme natěšení, manžel už méně. Nějaké rady, co pořídit? U nás doma jsme kočky vždycky měli, ale už si toho moc nevybavuju. Matně teda vzpomínám, že jsem se s kotětem moc nevyspala, ale to manželovi říkat nebudu (Jinak kočička bude venkovní. )

A má někdo zkušenost s vozením kočičky s sebou na víkendy a prázdniny na chalupu? Byla by tam také venku.

​Osobne ne, ale bracha s manzelkou to uspesne praktikuji uz leta. Mivali ctyri kocky, ted uz jsou jen dve. 

Offline MP Marge
Avatar
5705 příspěvků moje polička 25. května 2020 01:54

4n4 Jeste bych mela upresnit, ze to, ze kocky uz jsou jen dve, nemelo nic spolecneho s chalupou

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33645 příspěvků moje polička 25. května 2020 04:00

MP Marge S tím utulkem bych si navrch i zjistila, co se děje se psem, kteryho si nikdo do určitý doby nevezme, americký útulky v tomhle nemaj úplně dobrou povest...

Offline MP Marge
Avatar
5705 příspěvků moje polička 25. května 2020 04:06

Potrefenáhusa No to rozhodne! My ale mame stesti - v DeKalbu je Tails, coz je no-kill shelter, kterej ma velice dobrou povest. Byvala kolegyne tam pracuje na castecny uvazek, tak mam inside info. Ale stejne - porad je to utulek; spolecnost mit porad nebude!  A ona je tak malinka

Offline Liesel
Avatar
1435 příspěvků moje polička 25. května 2020 07:48

moonlight Naše kočka - vloni vnucené kotě (nemohla jsem ji nechat brečet na ulici), nestihla jsem ji dat vykastrovat, tak máme 3 kocourky.

Offline Liesel
Avatar
1435 příspěvků moje polička 25. května 2020 07:53

4n4 Já chtěla původně taky jen jeden kousek (kocoura), ale pak jsem si řekla, že by mu bylo smutno a tak jsem si vzala bráchu se segrou. Bylo to fajn, jak byli pořád spolu a vubec neplakali. Venku jsme je chvili zavírali do ohrádky a pak už je nechali. Jen kocoura od února nemáme, ale zato vloni další vnucené kotě a letos koťata, už mám zájemce a asi si jedno necháme. Tři kočky ideální počet.

Offline Magráta
Avatar
7765 příspěvků moje polička 25. května 2020 08:24

Liesel nebo 4

Offline Liesel
Avatar
1435 příspěvků moje polička 25. května 2020 08:52

MagrátaJednu chvíli nám po zahradě lítalo 10 kousků, to bylo fakt moc. Když jsem chtěla vědět, kde je babička, tak stačilo sledovat ocásky...

Offline martek01
Avatar
1438 příspěvků moje polička 25. května 2020 09:36

pondělní dávka roztomilosti

Offline Bowle
Avatar
568 příspěvků moje polička 25. května 2020 09:46

martek01 medvídci

Online Zina
Avatar
5846 příspěvků moje polička 25. května 2020 09:55

MP Marge No já ti rozumím, a právě proto, že vím, že ta tvoje situace není úplně lehká, jsem se úplně nezařadila do týmu "tu si musíte v každým případě nechat". Ono fakt uživení je fakt to nejmenší, u malýho psa notabene, teoreticky může mít člověk štěstí a jezdit jenom na očkování, i když by s touhle situací rozhodně neměl dopředu počítat, ale i v tom případě je třeba, aby byl zachovanej nějakej aspoň relativní komfort všech zúčastněných, v první řadě tvůj, pak přítelův a Chica, když tohle nebude, tak se bude dost těžko vytvářet dobrý prostředí pro deprivovaný přírůstky.

Útulek chápu, tak bych nedala, u nás ještě fungují dočasný péče, nic takovýho u vás není?

Offline Magráta
Avatar
7765 příspěvků moje polička 25. května 2020 10:27

martek01 kdy to čekáte? :-)