Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline martek01
Avatar
1438 příspěvků moje polička 21. května 2020 09:13

denní dávka roztomilosti jsou to medvídci a rostou jak z vody

Offline Magráta
Avatar
7752 příspěvků moje polička 21. května 2020 09:15

martek01 jezus to sou ňuňánci

na té první fotce - ten jeden úplně vepředu :-))

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 21. května 2020 09:24
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33446 příspěvků moje polička 21. května 2020 09:32

Potrefenáhusa teprv na techhle fotkach je videt jak jsou ty grimle brutalni, tlapkam moc:-(

​viď, dekuju

trochu jsem ulila, ale to ty menší 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33446 příspěvků moje polička 21. května 2020 09:35

Trnka zdraví ostatní dekové fetišisty bram 

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 21. května 2020 10:20

martek01  

No tak ti jsou k sezrani :) Hlavne ten prvni zleva, jak mu couha jen prdelka z pod maminky. A maminka jak je pysna a spokojena :) 

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 21. května 2020 12:11

Potrefenáhusa u nás zrovna takhle. Zdravime též :))

Offline Zina
Avatar
5815 příspěvků moje polička 21. května 2020 12:15

MP Marge Já teda soucítím a nedivím se přítelovi ani tobě, já bych taky při týhle situaci došla domů se psem... Co dál, je na pováženou, já si totiž nemyslím, že dva a jeden pes jsou totéž, jsou to dvojí veterinární náklady, dvojitá starost, řešení smečkovýho chování... Navíc druhej pes dobře ukáže nedostatky u prvního, oni bohužel od sebe většinou to dobrý neokoukaj, spíš ty lumpárny, a ona navíc bude potřebovat dost péče.
Nezvážili jste možnost ji trochu dát do pucu, což už jste z větší míry udělali, a oslovit nějakej spolek na záchranu zvířat v nouzi, kterej by jí zkusil najít majitele, co bude mít na řešení těch jejích traumat čas a ideálně i s tím nějaký zkušenosti?

Offline 711990
Avatar
17036 příspěvků moje polička 21. května 2020 14:21

Ja se chlubim pribuznou corgi holcickou, uz brzo se na ni snad pojedem podivat!:)

Offline baltik
Avatar
4410 příspěvků moje polička 21. května 2020 14:22

711990 jezisi, ta je nadherna, zavidim

Offline MP Marge
Avatar
5642 příspěvků moje polička 21. května 2020 14:40
Reakce na Magráta:

MP Marge tak vidíš, Chico je nadšen, takže je to jasný

já si pamatuju, jak sem našla Matýska, a dávala sem na fb i na veřejné osvětlení fotky, jestli ho někdo nehledá, a pak sem se modlila, aby ho nikdo nehledal, protože už bych ho nedala :-) 

​ No jo, ale jak ji uzivime!? 

Offline MP Marge
Avatar
5642 příspěvků moje polička 21. května 2020 14:41
Reakce na baltik:

MP Marge ty jo, to jsou teda prihody... Napis, jak jste zvladli noc.

​Noc uplne v pohode. Sambo spal v obyvaku na gauci, protoze rano vstava brzy na tu brigadu, aby me nebudil, tak se tam s nim Bella uvelebila a prospala celou noc. 

Offline MP Marge
Avatar
5642 příspěvků moje polička 21. května 2020 14:45
Reakce na Dadoo:

MP Marge myslím, že zu chudinka už nikomu nedáš. Ono mít dva psy není zas až takový rozdíl. Naopak, já osobně vidím jen plusy. Že psů se časem stanou parťáci a budou mít jeden druhého.

A Bellinka potřebuje konečně láskyplné prostředí. Už jen jak rychle k tobě prilnula. 

​No ono my jsme o tom uz mluvili, ze az budou podminky, ze by se jeste jeden psik snesl, Chico by mel rad spolecnost - jenze se to nemohlo stat v horsi dobe! Ja jsem ted na tom spatne s penezma, nevim, kdy najdu v dobe morove novou praci, budeme se stehovat (to mas taky vydaje), a navic se dvema bude tezsi (a potencialne drazsi) najit novy byt

Offline MP Marge
Avatar
5642 příspěvků moje polička 21. května 2020 14:47

MP Marge abyste nakonec nemeli psi utulek:-))

​Ja uz samba nebudu samotneho nikam poustet

Offline MP Marge
Avatar
5642 příspěvků moje polička 21. května 2020 14:49
Reakce na Zina:

MP Marge Já teda soucítím a nedivím se přítelovi ani tobě, já bych taky při týhle situaci došla domů se psem... Co dál, je na pováženou, já si totiž nemyslím, že dva a jeden pes jsou totéž, jsou to dvojí veterinární náklady, dvojitá starost, řešení smečkovýho chování... Navíc druhej pes dobře ukáže nedostatky u prvního, oni bohužel od sebe většinou to dobrý neokoukaj, spíš ty lumpárny, a ona navíc bude potřebovat dost péče.
Nezvážili jste možnost ji trochu dát do pucu, což už jste z větší míry udělali, a oslovit nějakej spolek na záchranu zvířat v nouzi, kterej by jí zkusil najít majitele, co bude mít na řešení těch jejích traumat čas a ideálně i s tím nějaký zkušenosti?

​Zvazili. Ale nevim, jak moc mistni utulek ted funguje. Musim tam dnes zavolat.

Blby je, ze sambo tu myslenku tezko snasi. 

Offline Zina
Avatar
5815 příspěvků moje polička 21. května 2020 14:52

Moc držím palce, já sama nevím, jestli bych to uměla, když už bych to zvířátko měla doma!

Offline Magráta
Avatar
7752 příspěvků moje polička 21. května 2020 15:04

MP Marge já vím, že je to těžký... držím palce, ať to zvládnete

Offline MP Marge
Avatar
5642 příspěvků moje polička 21. května 2020 15:30

Zina Magráta Jako fakt vidim, ze by potrebovala nekoho, kdo toho o psech hodne vi. Sice uz nevypada, ze by se nas bala, lita tady jako sus, ale: Vubec se neumi vencit! Od souseda (od jineho, co zna predchozi majitele) jsme se vcera dozvedeli, ze vubec nechodila ven. Curala doma na podlozku, a kdyz se netrefila, tak ji zmlatili.

My ted doma zadne podlozky nemame, takze uz udelala louzicku v obyvaku na parketach. No, tezko ji to vycitat. Kdyz jsem ji dnes rano vzala ven, tak sice nadsene behala v posecene trave, ale ocividne vubec nechapala, ze se tam ma curat

A neumi ani chodit po schodech! 

Offline Magráta
Avatar
7752 příspěvků moje polička 21. května 2020 15:57

MP Marge to je smutný:-( mně je těch zvířat vždycky tak líto, já sem na zacházení s nimi (dětmi a starými lidmi) hrozně citlivá 

Offline MP Marge
Avatar
5642 příspěvků moje polička 21. května 2020 16:02

Magráta Ja taky. Lidi jsou nekdy - no, radsi nemluvit