Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 23. února 2020 00:03

viktorka_od splavu 

Chuďátko, ať je to brzy dobrý, moc foukám na dálku.

Offline Vilemina
Avatar
2264 příspěvků moje polička 23. února 2020 07:16

Potrefenáhusa ale hlídat ji chtějí, jen je občas náročnější logistikapáč dcery pracujou. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34797 příspěvků moje polička 23. února 2020 10:02

Zina 

Tak jdu potkánkům shánět bezpečné seniorské bydlení. V noci nás všechny vzbudil strašný jekot, černý truhlíček zase zůstal viset za zadní nožku. Ležel teda částečně na zádech, nevisel úplně. Nevím, co by bylo, kdybychom nebyli doma. Muž se ho snažil vyprostit, nedařilo se mu, akorát to odnesl prokousnutým prstem. Až ve dvou jsme to zvládli. Myšák pajdá, ale náladu má dobrou.

(Sakryš, jak mi k tomu přijdeme, ke všem starostem se ještě bát o myše? )

palahniukowa Ráda tě vidím! Pustila jsem si video ze psí školky, Zunka vypadá blaženě.

Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 23. února 2020 12:21

Sweet Potato Ono je to asi podobný u všech zvířat (nejen), je to radost za starost. Hlavně že jste byli doma. Mohla by se hoditn nějaká králičí klec, jsou nízký a mají větší rozteč, takže je menší šance, že tam uvízne tlapka. Něco jako tohle

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 23. února 2020 13:50

Josef všem děkuje za komplimenty akorát teda jdu si tak trochu postěžovat a možná pokud by někdo měl zkušenost, tak pro radu. Při bonitaci bylo zjištěno, že má Josef malý kulky. Ehm, má to v papírech, nemusí to být problém, ale může. No a jelikož feny čsv háraj jednou za uherskej rok, tak jsou jejich majitelé dost opatrný při výběru plemeníka. Takže Josef všechny uhrane vzhledem, ale pak daj přednost někomu s normálníma varlatama. Josefovi moc nenahrává, že měl fenu, ale nic z toho. No, takže jsme přes víkend udělali rozhodnutí. Půjdem na vyšetření spermatu. Pokud to dopadne dobře, budem mít potvrzení a pokud blbě jsme osvobozený od ježdění na výstavy a rande s nevěstama. No trochu mě jímá hrůza z toho jak si Josef nechá odebrat vzorek...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33662 příspěvků moje polička 23. února 2020 14:17

ice Jak to delaj? Asi ho přispěj? 
jinak držím palce, takovej krasnej a toto! 

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 23. února 2020 14:25

to je právě otázka jak to dělaj. Já mám nějaký informace, ale pořád doufám, že se jedná o vtip

Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 23. února 2020 14:40

ice My je asi chceme vědět :-)). 

Offline Sweet Potato
Avatar
34797 příspěvků moje polička 23. února 2020 14:50

Zina Taky už jsem zahájila průzkum, králičí klec asi bude to pravé. Tak snad ji nekoupím jen na chvilku.

Ještě jsi psala, že nějakou měkčí podestýlku? Ve výbavě měli takovou tu klasickou pilinodrť, strašný čurbes z toho byl. Zatím jsem jim kupovala takové válečky, peletky. Teď jsem koupila balík čehosi, co budou asi ty nasekané plínky, o kterých tu onehdy někdo psal. Ještě jsem to nevyzkoušela. 
Co bys doporučila?

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 23. února 2020 15:34

Zina podle vseho to vypada na rucni praci veterinare. A rovnou jsem doma uppzornila, ze u toho aktu nechci byt pritomna.

Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 23. února 2020 15:38

ice Muž říkal, že kdysi chodil na cvičák, a tam doporučovali ruční práci majitele před zkouškama :-D.

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 23. února 2020 16:36

Zina nene  nám bylo nejdřív řečeno, že máme jít k vetovi s hárající fenou. Aby to asi bylo rychlejší. Ale pardon, úplně se nám nehrnou na tu akci zájemkyně. Ale prý to jde i bez fenky no

Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 23. února 2020 16:44

Sweet Potato Já bych zkusila Asan, dělá se z buničiny, což je asi to, co máš. V době, kdy nebyla, jsem stříhala kusy bavlněných triček apod., myšákům se to docela líbilo. Ona se ta měkká podestýlja bude hodit i jako prevence otlaků na tlapkách, který víc hrozí, když už se potkan tolik nehýbe.

Offline Sweet Potato
Avatar
34797 příspěvků moje polička 23. února 2020 16:55

Zina Děkuju. Trička jim stříhám pořád, dobře se jim v tom chumlá.

Online razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 23. února 2020 18:14

ice Eeee... vzdycky jsem chtela psa, ale asi uz chci fenu (a vzdycky jsem zavidela veterinarum zajimavou praci... a uz nezavidim)

Offline SunEclipse
Avatar
3105 příspěvků moje polička 23. února 2020 18:22

no mladí bujní psi to kolikrát zvládnou i sami, polštář nebo plyšák to jistí

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 23. února 2020 18:28

Pry mam byt doma a furt kamsi nechodit!!! 

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 23. února 2020 18:37

SunEclipse to náš pes vůbec nedělá. Spolu s jeho mírnou povahou máme trochu obavy, jestli není nějak hormonálně indisponovanej. Ale zase co s háravou fenkou věděl v minutě

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 23. února 2020 19:39

Moje každodenní vítačka

Kočičí palanda

Online stes
Avatar
7331 příspěvků moje polička 23. února 2020 19:45

Dadoo ty jsou tak krásný