Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 18. února 2020 09:38

Vcera jezdil Josef mhd a dnes pry nikam nejde.

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 18. února 2020 09:43

ice jezisi, ten nastvanej pohled!!

Offline tv
Avatar
3535 příspěvků moje polička 18. února 2020 09:45
Reakce na Liesel:

tv , dostihy a sázky?

​ano :). ovsem totalne jsem to projela, hod prede mnou byly na Geniuse vsazeny ctyri dostihy a ja na to samozrejme hned slapla..malem jsem se rozbrecela.

Offline tv
Avatar
3535 příspěvků moje polička 18. února 2020 09:46

ice

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33649 příspěvků moje polička 18. února 2020 09:57

ice Taky malinkej!!!

Offline Magráta
Avatar
7765 příspěvků moje polička 18. února 2020 10:02

ice takhle ho trápit ... 

Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 18. února 2020 10:05

ice To mi připomíná radu (podle mě dobrou), že když chce člověk utavit psa, tak s ním nemá běhat 4 hodiny po lese, ale vzít ho na půlhodinovou jízdu tramvají s přestupem :-).

Offline stes
Avatar
7328 příspěvků moje polička 18. února 2020 10:10

ice ježiš ten je nádhernej :-)

Offline Biely kvet
Avatar
4025 příspěvků moje polička 18. února 2020 10:12

ice Ten je krásny! Dávaj častejšie fotky, tá nádherná srsť!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33649 příspěvků moje polička 18. února 2020 10:14

Zina Ty jo, s malým psem, co už není tak malej, aby se dal nosit, byly ty cesty MHD fakt celkem strasny, vzdycky mu někdo šlápnul minimalne na chlupy na ocase, i když jsem upozornovala, pozor, je za vama pes, větší pes snad budí víc respektu a nelezou k němu lidi i v poloprazdnym metru tak natesno 

Online moora
Avatar
7507 příspěvků moje polička 18. února 2020 10:16

ice nejkrásnější sloník ze všech sloníků

(P.S. vidím dobře okousaný dveře? )

Offline stes
Avatar
7328 příspěvků moje polička 18. února 2020 10:18

Kokoska to mi připomnělo, když jsme jednou měli džungarskýho, tak si dovedl narvat do každý tváře piškot. Vzhledem k tomu, že byl miniaturní, tak byl v tu chvíli širší než delší. Vlastně jsem nikdy nic moc nefotila, až s mobilem, takže nemám žádný fotky na památku, ani bývalých psů a koček...no teď je mi to líto

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 18. února 2020 10:27

moora jo, úplně se bojíme pozvat pána na opravu, ptž když nám je dělal, tak řikal: ,,To byste nevěřili co dokážou lidi s těma krásnýma dveřma udělat. Oni si pořídí děti! A dokonce psa! To byste kouklai jak to pak dopadá!" No koukali jsme...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33649 příspěvků moje polička 18. února 2020 10:29

ice Kocicky myslím můžou směle konkurovat, ale zas maj tu páru menší 

Online moora
Avatar
7507 příspěvků moje polička 18. února 2020 10:29

ice lol

mně okusuje dveře hned několik sloníků (resp. jeden okousal a několik dalších je drápe, zatím s opravou vyčkávám, zbytečný)

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 18. února 2020 10:34

moora no my taky vyčkáváme a pravděpodobně to uděláme až při stěhování, který časem plánujem. Já myslim, že by to prostě párkrát zkusil, jestli není otevřeno a ty jeho drápy dělaj fakt strašný věci...

Offline Zu
Avatar
2529 příspěvků moje polička 18. února 2020 10:37

Potrefenáhusa to mi připomnělo, co se mi poslední dobou děje, lidi se asi zbláznili? denně potkávám skupinky lidí, co musí jít vedle sebe na chodníku a protijdoucího úplně přehlíží a čekají, že vskočí do silnice pod auto (v centru, úzký chodník i silnice). A dál od centra, jdu se psem a jde rodina roztažená přes celý chodník, já zastavuju psa, nechávám ho sednout a stojím nad ním dokud do mě ty lidi fakt nevrazí? Já si připadám poslední měsíce neviditelná

Offline Biely kvet
Avatar
4025 příspěvků moje polička 18. února 2020 10:41

Zu To buď v kľude, nie si sama. U nás sa deje to isté. Starší sa vyhýbajú mladším aj deťom, dokonca som sa na chodníku už vyhýbala aj chalanovi na bicykli, aby mohol pohodlne prejsť.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33649 příspěvků moje polička 18. února 2020 10:42

Zu To je bohužel běžný, jen s tím psem si člověk ještě víc všimne, jak ho to víc omezuje.do mne včera na přechodu malém vrazila bába, co tlačila kolo, vůbec ji nevadilo, ze je v protisměru, uhnout jsem ji musela já, jely dvě vedle sebe, a to k sobě ani nepatřily 

Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 18. února 2020 11:08

Potrefenáhusa Já vím, jsme měli jezevčíka,  ještě trochu neurotickýho. Ale velkej taky žádná výhra, taky už nás řidič odmítl vzít - místa tam bylo dost, prostě na nás jen zamával, že my ne. Taky má právo odmítnout přepravu psa, když už tam jeden je, nebo dva psy, když je drží dva lidi, i když patří k sobě, tak je bezpečnější, když při příjezdu tramvaje (v buse se mi to nestalo), obě ty vodítka drží jeden člověk. 

Jinak ale jsem samo nemyslela, aby člověk jel se psem cíleně jezdit ve špičce, ale spíš vybral čas, kdy je volnějc, že ta přemíra vjemů unaví o dost rychlejc než dlouhá tůra.