Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33598 příspěvků moje polička 22. ledna 2020 08:15

notna Jo a jestli nemáte, tak doorucuju susicku, oblečení aspoň 5 minut bez chlupů je taky super

Offline RoSa
Avatar
8147 příspěvků moje polička 22. ledna 2020 08:24

Krehutka Ronýsek (RR) takhle cestuje běžně po světě, ani nemusí zvednout zadek z gauče

notna vyčesávat, no... nejlepší je takový to jakoby žiletkový hrablo, furminátor;

z oblečení a čalounění (auto  ) tim válečkem a nebo mokrym hadrem/houbičkou to taky jde... plus tou mokrou rukou, jak píše Potrefenáhusa ... zkoušela jsem to vytahat i modelínou, ale to byl blbej tip...

jo a ještě jsem koupila speciální psí nástavec na vysavač, ale on se toho bojí

Offline notna
Avatar
6503 příspěvků moje polička 22. ledna 2020 08:27

Potrefenáhusa Díky. Sušičku nemáme. A tohle je asi trest za to, že jsem jí opovrhovala :-) Ty chlupy jsou v oblečení hodně zapíchnuté. Poradi si s tím?

Offline notna
Avatar
6503 příspěvků moje polička 22. ledna 2020 08:31

RoSa Tím nástavcem na vysavac myslíš rotační kartáč ? Tip na Vysavač, který to všechno vysaje, jsem si právě slibovala od této debaty :-)

Offline RoSa
Avatar
8147 příspěvků moje polička 22. ledna 2020 08:35

notna ne, je to nástavec na vysávání psa ... v případě zájmu vyhledám a přenechám, i s krabicí!

Offline notna
Avatar
6503 příspěvků moje polička 22. ledna 2020 08:52

RoSa Děkuji, ale náš pes se při zvuku vysavače odebere vždy na druhý konec domu. 

Offline RoSa
Avatar
8147 příspěvků moje polička 22. ledna 2020 08:53

notna no právě! to samý u nás...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45986 příspěvků moje polička 22. ledna 2020 08:56

notna myslim ze bez te susicky se fakt neobejdes, velebim denne. a ted i novej vysavac, pohovky apod, fakt stoji za ty prachy https://www.dyson.cz/vysavace/akumulatorove/dyson-v8/features

Offline notna
Avatar
6503 příspěvků moje polička 22. ledna 2020 09:05

Na takový typ vysavače jsem se už dívala. Ale byl to Philips. Do té sušičky se mi tak nechce, ale asi mě chlupy donutí. Protože o sušičkách nemám přehled, asi se zeptám blbě... Je mezi nimi nějaký rozdíl v tom, zda některá je vhodnější právě na to odchlupeni? Nebo zvládají všechny stejně?

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33598 příspěvků moje polička 22. ledna 2020 09:18

notna myslim, že sušička to odchlupí asi každá stejně. jinak my nemáme zapichovací jehličky, ale jemnou, aktuálně oranžovou, vatu.....

(standardní obsah filtru v sušičce)

Offline Samantha
Avatar
1660 příspěvků moje polička 22. ledna 2020 09:22

Koukám, že se ti naši miláčci pěkně prodraží

Offline notna
Avatar
6503 příspěvků moje polička 22. ledna 2020 09:24

Potrefenáhusa To je síla :-) Ale hezký posbírané bez práce. Já se včera mordovala hodinu s černým prádlem a stejně jsem pořád nacházela další a další zapíchnuté chlupy.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33598 příspěvků moje polička 22. ledna 2020 09:27

notna tak ještě roombu :-))

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45986 příspěvků moje polička 22. ledna 2020 09:50

notna snaha usetrit se v tomto pripade nevyplati. meli jsme dva do lonska, jeden z nich philips a vubec se to neda srovnat. jako pokud si ho vyslovene nemuzes dovolit, neda se nic delat, ale jestli jo nevahala bych

Offline notna
Avatar
6503 příspěvků moje polička 22. ledna 2020 10:01

Potrefenáhusa Za tu usetrim. Máme staré dřevěné podlahy, které i přes renovaci nejsou rovné, a ona se na nich zasekava.

Offline notna
Avatar
6503 příspěvků moje polička 22. ledna 2020 10:11

viktorka_od splavu Na Philips jsem se dívala z toho důvodu, že s jejich vysavači mám dobrou zkušenost. Dyson ale neznám, podívám se, v čem je rozdíl.

Offline Zina
Avatar
5842 příspěvků moje polička 22. ledna 2020 10:51

Sušička je fakt dobrá, já ji používám hlavně na ložní, tam se pouhý vyprání nějak minulo účinkem. Nejhorší mi taky přijdou ty krátký ostrý chlupy, z koberce to nešlo dostat nijak, nejlepší účinek mělo drhnutí mokrým hadrem, pachatel naštěstí nebyl můj.

A kvůli chlupu zapíchnutýmu v noze mi jednou "řezali" chodidlo, než to doktorka rozřízla, nebylo vůbec vidět, co to je, ale já na tu nohu nemohla došlápnout.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33598 příspěvků moje polička 22. ledna 2020 11:05

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33598 příspěvků moje polička 22. ledna 2020 11:08

Tady ten s náma taky ještě bydlí 

Offline Zu
Avatar
2527 příspěvků moje polička 22. ledna 2020 11:22

Díky všem za zkušenosti s teplem, dovolenou atd. Zatím jsme to odložili, uvidíme :)

Jinak k zasmání, psice nesmí na gauč. A každý večer, kdy už člověk pomalu padá vysílením, tak ňafá, u toho rozhazuje míčky a místo, abychom si sedli/lehli, tak se furt věnujeme. No a včera a předevčírem mi nebylo moc dobře, lehla jsem na gauč a když po 22. stále štěkala, tak jsem si jí vzala na klín, ona sebou okamžitě sekla na bok a začala chrápat! Já jí ještě ohledávala, jestli se jí něco nestalo, protože to fakt byla vteřina a ne, spokojeně se na mě vyvalovala

Takže není přehnaně aktivní, ale možná chce jen na ten gauč, potažmo se na někoho nalepit