Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 11:19

711990 nezaslouzi. Je trhlej, ale zlatej

Offline Zina
Avatar
5842 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 11:23

Jos Retrívři jsou žraví obecně, asi až na tollera, někde jsem četla, že to byl při šlechtění záměr, protože jsou pak líp motivovatelní k práci, ze stejného důvodu jsou prý přehnaně sexuálně aktivní. Nevím, co je na tom pravdy, ale žraví jsou až běda a labradoři i v rámci retrívrů jednoznačně vedou.

Moji psi vyprázdní misky rychlejc než tchýnin landseer, navíc ten si třeba pamlsky ve formě kostí zahrabává a vůbec to nežere, to u nás fakt nehrozí, přitom landseer váží skoro jednou tolik než flati.

Jo, a jak jste napsala mladej pán na dietě, tak jsem myslela, že mluvíte o synovi, jak barbucha píše milostpán a mladej pán, tak mi nedošlo, že je řeč o psovi :-).

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 11. prosince 2019 12:12

Zina Pardon . Jinak tu ehm sexualni aktivitu potvrzuju, mame uz 4.generaci a jak jsou ted po dvou...no rekneme, ze se zabavi sami . Doufam, ze to nenauci fundlaka.

Offline Zina
Avatar
5842 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 12:59

ice No fakt mu ty rohy moc nejdou, ale jinak krásnej. Já jsem v neděli potkala v metru vlčí dvojici, a i když mi bije srdce pro retrívry, tak musím uznat, že na ty čévéčka je krásnej pohled.

Offline MP Marge
Avatar
5692 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 14:41
Reakce na Jos:

MP Marge Hele nam docela pomohlo nasazeni pustu...mlady pan ma tak 65kilo,ale je schopny si k misce s kachnimi krky jen cuchnout, vycitave se na me podivat a pak odkracet stredem. Kdyz jeden den nedostane, tak pak mam treba deset dni pokoj

​U nas si mlady pan pust nasazuje sam!!!! Nekdy se proste rozhodne, ze nebude celej den jist - myslim, ze jednou dal i tri dny pustu, pritom jidlo dostaval to, co uz mu predtim chutnalo - vubec jsem to nechapala. Ale v posledni dobe se to ustalilo, tak prave se bojim prejit na ten BARF, abych mu ty stravovaci navyky zase nerozhodila... On nechce ani pamlsky, proto taky nic neumi - neni v podstate cim motivovat

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33606 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 14:43

MP Marge Rufík miluje bábovku, možná na to jdeš ze špatný strany!

Offline MP Marge
Avatar
5692 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 14:50

Potrefenáhusa I tu jsem zkousela (tedy jeji mistni obdobu). Jako drobecky ze zeme vyluxoval, to jo... On je fakt strasne tvrdohlavej, treba vzdycky zebral o parek (sambo mel obdobi, kdy je casto jedl), tak si rikam, no dobre, nakrajime parek a pouzijeme jako odmenu. U stolu se mohl pretrhnout, jak zebral, ale v minute, kdy zjistil, ze za to ma neco udelat, tak se na me podival takovym pohrdavym pohledem, jako abych si to strcila nekam, a sel si po svym. Hroznej pes!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33606 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 14:57

MP Marge hele a taky je dobrý, aby na to jednak neviděli a taky to mít namíchaný, nastřídaný, aby nevěděli, co je čeká a bylo to trochu překvápko 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33606 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 14:58

radovan 

Offline Zina
Avatar
5842 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 15:07

Potrefenáhusa koukám na ten kožich, a fakt můžete vyrazit do Grónska

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 15:12

Potrefenáhusa radovan

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33606 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 15:14

Zina tuleň hadra

Offline Zina
Avatar
5842 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 15:29

MP Marge Hodně psů je nežravců, naštěstí se dá motivovat i jinak - hrou, hlasem, a hlavně pozorností. Akorát je k tomu třeba si dotyčnýho výtržníka trochu shodit z toho piedestalu - jak je krásnej, úžasně chlupatej, roztomilej, jak má roztomilý očička, rozpláclej nosejček atd. Oni když jsou psi předmětem tohohle v podstatě soustavnýho obdivu, tak pak moc nejsou ochotný něco pro toho pána dělat, nebo teda některý jsou a některý ne, a ty druhý je dobrý naučit, že pozornost je něco, co je už samo o sobě odměna.

Možná to není váš případ, ale jak jsi psala o tom pohrdavým pohledu a odchodu, tak jsme tak nějak pocítila potřebu to sem napsat :-).

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 15:58

Je na čase vyměnit odpadkový koš, ten náš bufet má teď jako novou zábavu hledat zbytky. Všechno vytahá, aniž by koš shodil a nebo nechal otevřený víko. Tady má na hlavně ještě zbytek mouky, jak tam strkal hlavu.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33606 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 15:59
Reakce na Zina:

jak je krásnej, úžasně chlupatej, roztomilej, jak má roztomilý očičko

​no ale!!!!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33606 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 16:00

nellielovett chudáček, vypadá pěkně zdrchaně 

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 16:23

Potrefenáhusa se stydí. Normálně přijde vítat, hned jak slyší klíče v zámku, no včera ne. Ale nadaný nedostal, jeho ublížený výraz mi to nedovolil.

Offline Zina
Avatar
5842 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 16:23

Potrefenáhusa hele, víš, že je tam v originále plurál, viď? :-)

Offline MP Marge
Avatar
5692 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 16:32
Reakce na Potrefenáhusa:

MP Marge hele a taky je dobrý, aby na to jednak neviděli a taky to mít namíchaný, nastřídaný, aby nevěděli, co je čeká a bylo to trochu překvápko 

​Aha, tak to jsem nezkousela, to jeste vyzkousime! Taky jsem si rikala, co by rikal na ty susenky, co zviratkum doma peces...

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 20:10

tak jsem vydrhla podlahu v celém baráku. zjevila se kočička. já jsem z kočičky vždycky rozněžnělá, tak zvu kočičku do domu, ona proběhne celým přízemím...a já spatřím podivné černé šlápoty...kočička má normálně konce nohou sněhové bílé a jinak je uhlově černá. žel, nyní je uhlově černá celá a já mám uhlově černou podlahu. grrr.