Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33594 příspěvků moje polička 16. listopadu 2019 11:03

Emerald No ze já takhle nahanela Ruficka hned 3.den kvůli špatně zabouchnutym vchodovým dveřím jsem tu asi psala? 
jestli ho rodiče v budoucnu v ložnici nechtěj, at ho tam rovnou neberou, ať si to rovnou nastavej tak, jak to chtej (praví teorie)

ty utulkaci ty úzkosti můžou mít, Rufik sam doma dost intenzivně vyl, trvalo to nastesti asi tejden, pak si zvyknul. Venku jsem ho dlouho nepoustela, pak jen na stopovacce, dokud jsem neměla jakžtakž jistý přivolání.

kdyztak muzu doporucit knihu restartujte svého psa o utulkovych psech, je teda dost americká, ale dost veci mi přišlo použitelných 

Offline Emerald
Avatar
2587 příspěvků moje polička 16. listopadu 2019 11:13

Potrefenáhusa Tak to jsem rada, ze v tom nejsme sami, a ze to taky dobre dopadlo. Ja si tuhle historku s Rufem nepamatuju. Tohle psisko teda zatim nesteka, nevyje, neknuci, je do tech dveri skrabal. A jak blbe tesni, tak ty dvere delaj randal, pri tom se bohuzel spat neda. 

Online Elm
Avatar
20 příspěvků moje polička 16. listopadu 2019 16:17
Reakce na Emerald:

Potrefenáhusa Tak to jsem rada, ze v tom nejsme sami, a ze to taky dobre dopadlo. Ja si tuhle historku s Rufem nepamatuju. Tohle psisko teda zatim nesteka, nevyje, neknuci, je do tech dveri skrabal. A jak blbe tesni, tak ty dvere delaj randal, pri tom se bohuzel spat neda. 

Emerald Rozhodně v tom nejste sami! Mě takhle utekl útulkový pes z práce během prvního týdne co jsme ji měli. Neměla jsem se psy zkušenost, tak mě nenapadlo, že když nezamknu, dokáže vyskočit na kliku a otevřít si sama. Takhle si otevřela dvoje dveře, třetí byly na fotobuňku, takže ji pustily. Doběhla k nám před dům a tam mě hledala. Uviděla ji sousedka, ktera si ještě nevšimla, že máme psa, tak na ni zavolala městskou policii. Já jsem pak lítala x hodin i přes noc a hledala psa. Vůbec mě nenapadlo zavolat na městskou policii a zeptat se.A přihlásit na město jsem ji ještě nestihla. Až druhý den ráno jsem úplně vyřízená zavolala do zdejšího útulku, kam ji přivezli policajti...Po téměř třech letech co ji máme, si nepřestávám říkat, že pořídit si psa - a ještě k tomu z útulku, bylo jedno z mých nejlepších životních rozhodnutí. 

Offline MP Marge
Avatar
5692 příspěvků moje polička 16. listopadu 2019 17:02
Reakce na Potrefenáhusa:

kdyztak muzu doporucit knihu restartujte svého psa o utulkovych psech, je teda dost americká, ale dost veci mi přišlo použitelných 

​Mam!!! Na tve doporuceni . Je fakt dobra...

Offline tv
Avatar
3527 příspěvků moje polička 16. listopadu 2019 17:17

Offline RoSa
Avatar
8144 příspěvků moje polička 16. listopadu 2019 17:19

Elm šikovná, že trefila domů!

naše sousedka na chalupě měla z útulku fenku, a ta jí cca co 14 dní zdrhla - a vždycky do trojskýho útulku! nejspíš měla pocit, že domov je tam .... asi pětkrát tam baba zaplatila nějakej poplatek, a pak už jim jí tam nechala, že si to nemůže dovolit z důchodu furt platit

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33594 příspěvků moje polička 17. listopadu 2019 22:33

Tý už se nezbavíme...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45972 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 06:06

Potrefenáhusa to je domestikace v primem prenosu tady

Offline Catherinne
Avatar
9815 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 15:22
Offline razorblade
Avatar
8141 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 22:33

Tak jsem se po dlouhem premysleni odhodlala a vstoupila v kontakt s pani z docasne pece, ktera hleda domov pro sedmiletou krizenku cerneho labradora (cena za nejlepsi tip putuje k Potrefenáhusa ) . Vykreslila ji v nejruzovejsich barvach, prej rada jezdi autem. Zitra si s pani zavolame, mozna bych mohla vykonat i navstevu Jsem napjata, jak to dopadne!

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 23:22

razorblade Strašně moc držím palce!!!

Offline Catherinne
Avatar
9815 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 23:41

razorblade skvělý

Offline Catherinne
Avatar
9815 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 23:48

Včera dopoledne...

Offline MP Marge
Avatar
5692 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 04:34

Catherinne

Pomaha

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33594 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 06:04

razorblade  Držim palce, ať dobre vyberes!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33594 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 06:50

Rano, vecer, bez ohledu na počasí to stojí u dveří a řve, ze chce ven

Offline Magráta
Avatar
7763 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 08:08

Catherinne hodná pomocnice :-)

Offline Magráta
Avatar
7763 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 08:09

razorblade ty budeš mít pejska? super

Offline tv
Avatar
3527 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 09:31

Potrefenáhusa Pamatuju si spravne, ze se Goliasek bal chodit ven? To jsi jeste zila jinde, ze? Docela solidni zmena.

Offline Sweet Potato
Avatar
34771 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 09:33

razorblade Držím palce, ať to dopadne, jak má.