Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33644 příspěvků moje polička 23. července 2019 06:40

jinx akorát kdyby, holomek, aspoň poslal smsku, ze přijde pozdějc!!!

Offline Biely kvet
Avatar
4025 příspěvků moje polička 23. července 2019 07:22
Reakce na Potrefenáhusa:

A starý fotky jsou legrace, já už bych na to malem zapomnela!

​Krásni sú...

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 23. července 2019 07:40

Potrefenáhusa ja vim, ja vim, to je jedina nevyhoda, ze ma clovek strach. Ty dve sice sedi doma na zadku, ale aspon se o ne nebojime. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 23. července 2019 07:41

Priserka

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 23. července 2019 08:54
Reakce na Zina:

RoSa To je pravda, ale mně nešlo až tak o tu nedevastaci, ale o omezení prostoru z psych. důvodů, dost psů se s tím vypořdá líp, když nemá "svěřenej" moc velkej prostor. Člověk má většinou tendenci jim nechat k dispozici celej dům, aby je jako neomezoval, ale na ně je to někdy moc a může stačit právě to zmenšení prostoru ke "zvládnutí".

​Přesně tak. Jakmile jsme Poppy nenechali k dispozici celej byt a zavřeli ji do ložnice, okamžitě přestala ničit.

Jinak ta tvoje stafordka je krasavice! Ale slyším poprvé, že můžou mít taky problémy s dejcháním v tomhle počasí - já myslela že jsou to super odolný psi! Na rozdíl od buldočků... ale ta naše blbka si nedá říct a jakmile je venku, začne lítat (co šňůra a moje tempo dovolí) jak zběsilá! Celou dobu v pohodě, ale pak ve výtahu vezu smrtelně chroptícího psa a rozdejchává to pak třeba hodinu doma - taky už jsem kolikrát měla strach!

Online nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 23. července 2019 09:17

jinx  uplne ji vidim, jak si to na tom gauci uziva...

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 23. července 2019 09:41

jinx 

Ty zuby, úplnej upír! A přitom taková hodná kočička, že jo!

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 23. července 2019 09:44

jinx Krásná příšerka!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33644 příspěvků moje polička 23. července 2019 09:46

jinx to čekání, kdy dovalej, je fakt hrozný....dneska taky, ráno nic, až pak skoro v 8 jsem otevřela vchodový dveře a vyrazil zpoza rohu a s hlasitým mňau mňau mňau mňau mňau pelášil po schodech dovnitř

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33644 příspěvků moje polička 23. července 2019 09:48

a zatímco je v létě Goliášek pořád venku (o víkendu chrápe celý dny pod borovicí), černá vtěrka je, jak může, nakýblovaná uvnitř furt, v neděli přišla v 8 ráno a o půlnoci jsme ji vyhazovali rozespalou s gauče...

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 23. července 2019 09:51

Jak se něco nechá otevřenýho... znáte to

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33644 příspěvků moje polička 23. července 2019 10:00

moonlight známe

nebo na zemi, když se něco nechá

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 23. července 2019 10:04

Potrefenáhusa Přesně Taška je hezká! Ale hlavně asi pohodlná

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 23. července 2019 10:33
Reakce na barbucha:

jinx 

Ty zuby, úplnej upír! A přitom taková hodná kočička, že jo!

​je to uplny milacek, posledni dobou se dost tuli :-))

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 23. července 2019 10:37

moonlight jj zname, hned se kona schuze! 

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 23. července 2019 10:42

jinx 

Zdání klame - hodila by se jako kočka hlídací, k ní by se nikdo neodvážil! (než by se začala tulit )

Byla by určitě úspěsnější než Poppy, která vypadá (i se chová) jako dobrácký trdlo... tu by ukradli jako první

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46025 příspěvků moje polička 23. července 2019 11:03

jinx trochu to vypada jako by se prave usnesly, ze bys mela vic nakupovat, at tam nemusi lezet na tvrdym

ja o vikendu zas premlouvala kocoura, aby sel vecer domu kocicimi dvirky, volala, lakala, masicko ukazovala, sackem sustila.. jak je nenazrany obvykle je u misky jednim velkym skokem. tentokrat mel ovsem velkopanskou naladu a kdyz ho prestalo bavit ze furt ne a neotviram cely dvere, utekl nekam k sousedum. az kdyz ho sel hledat muz, tak se miiilostive tedy dostavil. a vyzral misku i brachovi. milostpan

Offline Zina
Avatar
5846 příspěvků moje polička 23. července 2019 11:10

Potrefenáhusa Zas ono je to logický, každej si váží toho, co nepovažuje za samozřejmost. Já kdyby mi někdo teď dones čokoládovej dort, tak bych se taky neofrňovala :-D.

Online nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 23. července 2019 11:11

viktorka_od splavu si to udělal po svém prostě

Offline Zina
Avatar
5846 příspěvků moje polička 23. července 2019 11:16

barbucha Já jiný neznám, myslím DrowRanger má staforda, tak by nám mohla přispět zkušenostma do mlýna.

Ale dýchala fakt strašně, pravda ale je, že byla taky dost běsná, hrozně moc. Na druhou stranu - já moct Cida pět dní jen vypouštět na zahradu a nemoct s ním jít ven a pak ho někomu dát na procházku, tak mu dám asi rovnou podepsat úmrtní list.
Jinak je dost zlatá a tvářila se fakt vděčně, už se nedivím, že jsou stafordi tak oblíbení.