Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Vari
Avatar
1617 příspěvků moje polička 18. července 2019 21:29
Offline crazydaisy
Avatar
2666 příspěvků moje polička 19. července 2019 00:15
Reakce na Potrefenáhusa:

viktorka_od splavu mne pavouci nevadej, když se moc nepriblizujou 

​Já jsem si na pavouky celkem zvykla díky chalupě. Většinou k bližšímu kontaktu dochází v koupelně ve sprše. To se ho snažím fixovat očima, aby se moc nepřiblížil. Jednou mě jeden převezl a spustil se mi rovnou na hlavu a byl docela velkej. Tak to jsem si pravda trošku zavýskala. Z havěti mi víc vadí ropuchy, které nám občas padají do sklepa (samozřejmě většinou když jsem tam sama), ale už mám na to grif, jak ji vynést a nedotknout se. No a pak při sekání trávy mi někdy přistane na botě kousek rozseklýho slepýše. To už dokonce ani neječím.

Offline tv
Avatar
3527 příspěvků moje polička 19. července 2019 08:19

U nas ted byla fascinace hmyzem, takze doma mame srsne, vosy, plostice..proste sbirame mrtvolky. Kdyz jsem musela zachranovat zizaly z kaluzi, byla jsem ponekud nerudna. Obzvlast, kdyz to ta zizala mela uz za sebou. Ble.

Offline Sweet Potato
Avatar
34775 příspěvků moje polička 19. července 2019 10:09

tv Já jsem jeden čas musela děťátku dost kontrolovat kapsičky. Abych nějakou žížalku třeba nevyprala.

Offline Zu
Avatar
2528 příspěvků moje polička 19. července 2019 10:39

Zkusím to raději ještě tady, nevíte o nějaké zahrádce, kde by se dalo slušně najíst v blízkosti Bulovky (když by se dalo zaparkovat a byl tam třeba i park na proběhnutí, klidně i dojedem dál)? dřív jsme do nemocnice jezdili bez psa, tak to bylo jedno, a bagetu z benzinky beru jako poslední možnost.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33609 příspěvků moje polička 19. července 2019 10:59

Zu já si tím psem nejsem uplně na beton jistá, ale v Praze se teď dá se psem najíst snad už všude, ale na Ládví je docela slušná restaurace - pizzerie (od Bulovky vyjedete jen nahoru Davídkovou), má ze zadní strany vlastní malý parkoviště (nezaručim místo, kdyžtak všude kolem jsou zony a parkovací automaty, někde se zaparkovat dá) a kousek za ní je v sídlišti psí hřiště

 

Offline Zu
Avatar
2528 příspěvků moje polička 19. července 2019 11:06

Potrefenáhusa  děkuju!

Online Potrefenáhusa
Avatar
33609 příspěvků moje polička 19. července 2019 11:11

Zu jako není to úplně oblast gastronomicky zaslíbená....jinak bulovka má bufet, ke kterýmu jsem se motala pomocí google navigace a přátel na telefonu, označení v areálu fakt naprosto chabý, maj tam teda myslim akorát chlebíčky

Offline Zu
Avatar
2528 příspěvků moje polička 19. července 2019 12:50

Potrefenáhusa o bufetu vím, my na bulovku dojížděli 3 měsíce v zimě a před 5 lety také asi 3, ale pak jsme si vždycky jeli zvednout náladu jídlem do centra :) Jenže teď musí štěně zvládnout 2 hodiny cesty tam, pak se bude venčit, pak 2 zpět, cestou ještě přestávky, tak ať nepadneme hlady my. 

Ovšem kolikrát po návštěvě táty ve špitálu mě chuť k jídlu přejde, naposledy tam úplně vyhladověl (nenávidí těstoviny, které dostával 6x týdně)... ale to jsem OT :)

Online Potrefenáhusa
Avatar
33609 příspěvků moje polička 19. července 2019 12:55

Zu a ta google mapa to nějak blbě měří, určitě to nejsou 3 km, ani 9 minut, je to fakt kousek a jak tam na ládví dělá takovou divnou odbočku doleva a zpět, tak to je taky podle mě nesmysl, k tý pizzerii se dá dojet na tý křižovatce rovně, ani to není jednosměrka (těch je v tomhle sídlišti ale fakt hodně)

Online Potrefenáhusa
Avatar
33609 příspěvků moje polička 19. července 2019 12:56

Zu jídlo v některých nemocnicích je fakt naprostá katastrofa, my museli babičku ve Vysočanech dokrmovat, naopak ve Vinohradský to bylo úplně v pohodě (žádný gastronebe, ale neumírali jim tam stařečci na podvýživu, v těch Vysočanech bych se tomu nedivila)

Offline Zina
Avatar
5845 příspěvků moje polička 19. července 2019 13:12

Zu Jednu zastávku tramvaje pod Bulovkou (Vosmíkových) je Pákistanská restaurace, interiér trochu divokej, ale vařívali dobře a podle tripadvisoru jim to pořád jde. Se psem jsme tam nikdy nebyla a jejich vztahem k nim si nejsem jistá, takže určitě by bylo lepší se dopředu zeptat.
Kousek vedle je PP Prosecké skály, tam by se psem asi jít dalo.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33609 příspěvků moje polička 19. července 2019 13:21

Zina já to chtěla taky poradit (je to na tý mapě vpravo od Bulovky ta Rana), ale tady do těch podniků bych se psem právě nešla, třeba vietnamský restaurace mívaj dost často přeškrtlou nálepku na dveřích). Naopak prosecký skály jsou super, dost velký a divočina.

Offline Zina
Avatar
5845 příspěvků moje polička 19. července 2019 13:35

Potrefenáhusa No, hrozí to, proto jsem psala zavolat. Já tam kdysi za rohem bydelal a chodili jsme tam často, měli i fakt dobrou pizzu, kterou připravovali s velkým hejtem, jen si právě nevybavím, jestli jsme tam pak byli ještě s Terkem, protože to už jsem byla odstěhovaná na Roz(p)tylech :-).

Offline Zu
Avatar
2528 příspěvků moje polička 19. července 2019 15:06

Zina jojo, dám doma na výběr a cestou tam případně brnknu, jak nesnáším telefonování, tak co mám psa, přestávám s tím mít problém, fakt díky té chlupatici překonávám různý bariéry

Potrefenáhusa minule, kdyby ho včas nepustili už jsem chtěla zkusit třeba dámejídlo a objednávat mu to tam... každou sobotu jsme tam sice jeli, dovezli něco k jídlu a nutridrinky, ale hroznej pocit zůstával

Online Potrefenáhusa
Avatar
33609 příspěvků moje polička 19. července 2019 15:13

Zu taky je tam ještě indická restaurace po tramvaji v kopci směrem na Kobylisy, v Zenklový a venčit by se tam dalo na Okrouhlíku, to je takovej lesopark nad Bulovkou do kopce směrem k Ládví, cca naproti hospodě Na Vlachovce, já jsem tam nebyla, ale kamarádka si to chválí, i si objednává odtamtud jídlo domu

Offline Ginger
Avatar
1094 příspěvků moje polička 19. července 2019 20:43

Zu ta pakistanska Rana je dobra a kousek od ni na krizovatce ulic Na Strazi a Frantiska Kadlece je psi hriste. A perfektni vybeziste s neotrelymi vyhledy na Prahu je lesik nad Bulovkou. Chodilo se tam dirou v nemocnicnim plote.

Offline Ginger
Avatar
1094 příspěvků moje polička 19. července 2019 20:43

Zu ta pakistanska Rana je dobra a kousek od ni na krizovatce ulic Na Strazi a Frantiska Kadlece je psi hriste. A perfektni vybeziste s neotrelymi vyhledy na Prahu je lesik nad Bulovkou. Chodilo se tam dirou v nemocnicnim plote.

Offline Zu
Avatar
2528 příspěvků moje polička 19. července 2019 23:14

Díky všem za bezva tipy, něco vybereme. Koukám, kolik je v Praze psích hřišť, jako ano, my z našeho města to máme do přírody blíž, ale jako neřidič bych aspoň jedno pěšky či mhd dostupné brala :)

Online Potrefenáhusa
Avatar
33609 příspěvků moje polička 20. července 2019 21:29

Černý pasažér