Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Zina
Avatar
5846 příspěvků moje polička 11. července 2019 14:30

Sweet Potato To je skoro tak dobrý jako ta historka od jinx :-)).

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33644 příspěvků moje polička 11. července 2019 14:35

Zina to bylo to blitíčko do taštičky plný chanelu?

Offline Zina
Avatar
5846 příspěvků moje polička 11. července 2019 14:49

Potrefenáhusa Chanelem si jistá nejsem, ale taštička tam figurovala :-).

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 11. července 2019 14:52

Sweet Potato pan kocour naštěstí blije asi u sousedů nebo nevím kde :) ale o čtvrtém rozměru jeho žaludku nepochybuji, protože třeba včera do sebe ta tříkilová kočička narvala celé obří kuřecí prso jako...vždyť to je snad šestina její váhy, neumím si představit, že si dám desetikilový oběd

nebo i kdyby "jen" osmina.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33644 příspěvků moje polička 11. července 2019 14:57

Jiná Realita mě takhle nepřestává udivovat ta černá kočička, přijde, sežere, co zbylo po Goliášovi, pak svoji mističku a když jsou granule, tak ještě granule, chodí ráno i večer a má cca 2 kila, zatim netloustne (staraná je, odčervovaná a všechno)

Offline Sweet Potato
Avatar
34789 příspěvků moje polička 11. července 2019 14:57

Jiná Realita To psal už pan Pratchett, že průměrná kočka dokáže sežrat játra průměrné krávy

Tahle zrzavá potvůrka se celý den poflakuje po zahradě, přijde domů, udělá blp, blp a spokojeně zase odkráčí do divočiny. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33644 příspěvků moje polička 11. července 2019 14:58

Sweet Potato protože na koberci je to prostě mnohem lepší než někde na trávě

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 11. července 2019 15:05

Sweet Potato Potrefenáhusa

pokud bych brala poměr velikosti a váhy, tak kocour toho sežere mnohem víc, než pupek. a to určitě žere ještě u sousedů a nepochybně něco uloví, zatímco ubohý hladem trápený pupeček ne, protože je hlídán a potravu má na příděly (i tak se mi zdá, že má poslední dobou nějak velkej zadek on by jen žral, kdyby mohl.

Offline Janulik03
Avatar
16639 příspěvků moje polička 11. července 2019 15:13

Jiná Realita mne bolo az divne ako rychlo Elza zisti ze kocky nieco dostali mimo pridel. A to nech je kdekolkvek. No tak uz asi viem. Jaim dam, Micka zerue aj Murko ale trn sa obzera a potom tak divno mravci. A zrazu Elzicka sa zjavi. On ju vola

no apotom im to zje. 

Ked davam Elze do jej misky mimo pridel, Murko je pichne hlavu az do midky a dava si s nou, vzdy sa bojim ze si ho pomyli s tym jedlom, ale Micku nepusti a este aj vrci

Offline Bledule
Avatar
4686 příspěvků moje polička 11. července 2019 15:39

Dobrou chuť,  pokud právě obědváte. 

Offline Kokoska
Avatar
28218 příspěvků moje polička 11. července 2019 15:47

Mě tyhle blivajz-story vždycky odradí, abych doma prosazovala kočičku. Ale ono by se mi to asi stejně nepovedlo, odpor je velký a trvalý.

Offline Zina
Avatar
5846 příspěvků moje polička 11. července 2019 15:59

Kokoska Tak ale oni psi umí taky dobrý blivajz story aneb historky na téma kdo se kdy a kde a v čem vyválel...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33644 příspěvků moje polička 11. července 2019 16:04

Zina voni i ty historky, co kde kdo sežral, jsou milionkrát horší u psů než u koček, to jsem tu asi nepsala, jak jsme tuhle jeli domu od rybníka s velkým kusem uleželýho uzenýho na zadním sedadle, a to jsme ještě byli rádi, že je to kus uzenýho a visí z toho provázek, protože ve tmě to vypadalo, že dotáhla z lesa už konečně tu lidskou ruku

Offline Zina
Avatar
5846 příspěvků moje polička 11. července 2019 16:07

Potrefenáhusa Nepsala, dobře žes to napravila!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33644 příspěvků moje polička 11. července 2019 16:08

Zina Trnkou se moc nechlubíme :-)))))

Offline Janulik03
Avatar
16639 příspěvků moje polička 11. července 2019 16:09

Potrefenáhusa a to je skodaaaa

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46024 příspěvků moje polička 11. července 2019 16:10

Kokoska ne vsechny kocicky jsou blici:-)

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 11. července 2019 16:20
Reakce na Potrefenáhusa:

Zina voni i ty historky, co kde kdo sežral, jsou milionkrát horší u psů než u koček, to jsem tu asi nepsala, jak jsme tuhle jeli domu od rybníka s velkým kusem uleželýho uzenýho na zadním sedadle, a to jsme ještě byli rádi, že je to kus uzenýho a visí z toho provázek, protože ve tmě to vypadalo, že dotáhla z lesa už konečně tu lidskou ruku

Offline Zina
Avatar
5846 příspěvků moje polička 11. července 2019 16:49

Mám dotaz na vás, kdo máte starší psy - stává se vám, že pes, když si pes lehá, že si u toho jako zavrčí/zachraptí? Dělal to kdysi mámin ridgeback, později to dělala i vlkodavka, ta ale měla vodu na plicích a vet to připsal tomu (byla i dušná).
Poslední dobou to slyším i u Terka, veterinář t posledně přešel a zapomněla jsem se k tomu vrátit. Jinak žádný problémy navíc krom těch pohybových nemá a poslech i kontrolní odběry nedávno byly ok, hodnoty prý dokonce odpovídaly o dost mladšímu psovi, suam sumárum, nic se nenašlo.

Offline Biely kvet
Avatar
4025 příspěvků moje polička 11. července 2019 19:26

Potrefenáhusa .....a prečo? Taká je krásna!