Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33446 příspěvků moje polička 18. dubna 2019 15:27

Zina já jsem teďka taková otrlá, jak se s těma psama docela hodně hejbem, ale je pravda, že tuhle jsme byli na prohlídce Duchcova a nějak se to protahovalo a už jsem byla taky trochu nervozní. Já se teda bojim úplně strašně hlavně toho, že se v tom autě usmažej, teď už je nepujde nechávat venku ani omylem. Ale přes zimu je necháváme v autě běžně, když se třeba jdeme na vejletě někam do hospody najíst. Že by nám s nima to auto někdo ukradnul, to mě ještě nenapadlo...

moje největší hrůza teda vždycky byla nechávat je před krámem, u Rufíka nevim, ale Čenda by se odvést úplně 100% nenechal, ale tam jsem se vždycky strašně bála, že na něj začne někdo mluvit, Čenda na něj štěkat a někdo ho nakopne

 

Offline Zina
Avatar
5815 příspěvků moje polička 18. dubna 2019 15:54

Potrefenáhusa Já jsem nějak míň otrlá než dřív, jezevčík v autě čekal i počas velkýho nákupu, ale ten byl malej a byl tam sám. Teď si říkám, že přes sebe nějak polezou - Cid přelejzá na zadní sedačky a nějak na Terka blbě hamtne, navíc půlku roku je na to už vedro. Jako nechám je tam, když je to nutnost nebo na 10 minut, ale třeba do hospody buď s sebou, nebo radši nejdu.

Před krámem je taky nenechám, za vlídný slovo by odešli, o míčku nemluvě, výjimečně dřív s Belisou, to jsem si říkala, že vlkodav budí dost respekt, aby to od podobnejch nápadů odradilo. Ale třeba je podceňuju, si pořád myslím, jaký jsou to vítači (a i to po nich chci), a třeba by mě překvapili. Onehdy tu někdo otevřel vrata na předzahrádce a Cid vyletěl tak, že jsem se sama lekla - s takovým tím upozorňovacím štěkotem to nemělo nic společnýho. 

Offline dzizisketa
Avatar
7376 příspěvků moje polička 18. dubna 2019 16:15

To je taky moje dilema, kombinovat výlet do přírody s pejskem a kulturní instituce, které já teda hodně můžu, když toho psa nejde nechat v autě. Obojí najednou prostě nejde, až na čestné výjimky, ale čas na obojí zvlášť taky zrovna není.

Offline dzizisketa
Avatar
7376 příspěvků moje polička 18. dubna 2019 16:16

Zina

28 kilo, teď je tlustší, jak letos není v plném zaprahu jako loni, to měla 26,5, což mi pro ni přijde adekvátní. 

Offline dzizisketa
Avatar
7376 příspěvků moje polička 18. dubna 2019 16:24

A dneska je teda vážně hezky 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33446 příspěvků moje polička 19. dubna 2019 10:49

Všechny černý Petry jsem si pro následující dva dny vylosovala já 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33446 příspěvků moje polička 19. dubna 2019 10:50

Offline dzizisketa
Avatar
7376 příspěvků moje polička 19. dubna 2019 11:32

Bonnie si myslí, že to chystáme pro ni

Offline razorblade
Avatar
8129 příspěvků moje polička 19. dubna 2019 11:52

Zina ja se bez muceni priznam, ze obcas privazany psy u obchodu “obtezuju”, nemuzu si pomoct, kdyz na me vrtej ocasem ale prisaham, ze zadnyho nikdy nekrmim ani neodvazuju, jen si je pohladim vzteklejm jezevcikum se teda vyhejbam :)

Offline razorblade
Avatar
8129 příspěvků moje polička 19. dubna 2019 12:00

Jinak vcera jsem se u segry byla podivat na toho zachranenyho pejska z mnozirny. Je hrozne milej a plnej energie, sle je mi ho lito, jak se furt toci dokola, ma to tik z ty miniklece, snad ho to prejde az si uvedomi, ze kolem sebe ma spoustu prostoru. A musi se naucit i brat si pamlsky. Chudak, kdyz cekti jidlo, tak zacne silene litat, protoze driv si asi musel vse vybojovat :(

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33446 příspěvků moje polička 19. dubna 2019 12:09

razorblade chudák :-( už bude dobre!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33446 příspěvků moje polička 19. dubna 2019 13:02

Můžu eště???

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 19. dubna 2019 13:51

Potrefenáhusa nechceš vyměnit trnku za pupka v rámci psího erasmu?

akorát by ti už pak barevně neseděla smečka.

Offline Ounz
Avatar
19777 příspěvků moje polička 19. dubna 2019 14:18

Potrefenáhusa goliášek jak si trnku hlídá!

Offline moora
Avatar
7472 příspěvků moje polička 19. dubna 2019 14:34

dva pejsky, no která kočička to má, aha?

Offline moora
Avatar
7472 příspěvků moje polička 19. dubna 2019 14:57

Paní sýčková Colombová sedí na 6 vejcích. Ovšem právě jsem jí vyměnila podestýlku pod zadkem, tak bůhví, co z toho vysedí. Furt bylo dost času...

Offline rasaNori
Avatar
7680 příspěvků moje polička 19. dubna 2019 21:47

razorblade nezlob se ale to me neprijde jako uplne nejstatnejsi. Zkusit takhle sahnout na privazanou Corinu, tak ti uhryzne ruku. Ona dost klame telem, posledne stipla souseda do zadni casti tela, protooze byly otevrene vrata na zahradu, a on jimi prosel aniz bychom o nem vedeli. Od te doby nema v ulici moc dobrou povest, nicmene chlap si za to mohl sam. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45854 příspěvků moje polička 19. dubna 2019 21:49

rasaNori já si vždycky u takových případů co se vrhají na cizí psy "jeee pejsánek.." vzpomenu na přirovnání co jsem někde slyšela - jestli by se takhle neváhali vrhnout na něčí moc hezkou manželku nebo chlapa

Offline razorblade
Avatar
8129 příspěvků moje polička 19. dubna 2019 22:34

rasaNori neeee, to ja se na ne nevrham hned! Vetsinou navazujiu kontakt, koukam, jak se na to tvari, dam ocuchat ruku a pak se vidi. To si me, prosim, nepredstavuj jako silence, co se na psa vrhne jen tak zcista jasna :)

Offline Janulik03
Avatar
16553 příspěvků moje polička 20. dubna 2019 07:17

Dobre rano