Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 15. července 2018 21:24

paktofonika Gratuluju, oslavenec se má .

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 15. července 2018 21:25

barbucha Tak co Otíček, jak se situace vyvíjí? Doufám v to dobré .

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 15. července 2018 21:53

whiskas 

Je trvale zfetovanej... chudák doslova padá na hubu občas, jak se mu ty nožičky pletou a neudržej ho. Je to jak poprvé - než si zvykne na tu tentokrát vyšší dávku, vlastně začínáme znova. Minule to trvalo dva tejdny, tak doufám že tentokrát už má přece jen základ, že by to mělo proběhnout rychlejc. Už mě to ale tak neděsí, takže jsem občas schopná si z něj dělat i srandu - když se motá jak já po dvou sedmičkách  Snažíme se to brát sportovně prostě.

Jinak sobota a neděle cajk, zaplaťpámbu bez záchvatu. 

Jen ty výhledy mě netěšej - teď mu to vydrželo dva měsíce, tak jestli to bude mít podobnou tendenci, za čas mu nepomůže ani svěcená, zvyšovat ty dávky nejde donekonečna, no.

Ale uvidíme. Teď jsem se ze zoufalství vykašlala na dietu, beru ho na zmrzlinu, na škvarkový placky...  ať si prostě kluk užije, co to dá!

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 15. července 2018 22:47

barbucha Takže víkend byl klidný? To je skvělá zpráva . Je fajn, že máš takový, v rámci možností, pozitivní přístup, byť je jasné, že ještě není vyhráno. Třeba si Otíčkovo tělo opravdu na ty dávky léků zvykne a následně se stav stabilizuje. Držím i nadále palce . Ať si kluk užívá, má štěstí, že má takovou rozumnou paničku - drž se též. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 15. července 2018 22:58

whiskas 

Děkuju. On si zvykne, určitě... jen ta perspektiva, jak to tak teď vidím, není moc růžová. No je to další poučení, že se člověk nemá radovat předčasně. Ale jo, budeme si prostě užívat, jak to půjde 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 15. července 2018 23:01

barbucha Každý dobrý den se počítá .

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 15. července 2018 23:02

whiskas 

Přesně tak 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 16. července 2018 07:45

Percymu preju vse nejlepsi, na Oticka myslim a trochu to tu odlehcim. Bu mela narocny vikend.  Chystala snidani, pak tridila velke pradlo a nakonec dohlizela, jak si lakuju nehty. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 16. července 2018 07:46

To da kocicce samozrejme zabrat 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33645 příspěvků moje polička 16. července 2018 09:09

jinx to unaví, divim se, že má ještě vočička otevřený

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 16. července 2018 09:14

jinx To je život! 

Čo to máš čo váze? 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 16. července 2018 09:14

jinx Nazasloužila by si Bu taky dovolenou ? Je krásná ... .

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33645 příspěvků moje polička 16. července 2018 09:15

Goliášek to měl taky náročný, nejdřív čtení, pak jídlo, to by zmohlo taky každýho...

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 16. července 2018 09:19

Potrefenáhusa vsak za chvilku byla uplne tuha, jen odfukovala :))

paktofonika nahodny vyber, vubec netusim, co to je. Tady se ale vi vse, treba to nekdo pozna. 

whiskas vzdyt na dovolene uz byla! Mesic cerstveho vzduchu mimo Prahu, co by nechtela! 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33645 příspěvků moje polička 16. července 2018 09:19

Rufíček byl včera na Mělníku v Želvím doupěti, ďábelský spojení knihkupectví, antikvariátu a kavárny...

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 16. července 2018 09:40

Potrefenáhusa Goliáš se tedy taky dost nadřel .

A strážce Rufíček to měl určitě taky náročné, doufám, že dostal nějakou odměnu. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 16. července 2018 09:45

jinx Možná pár dní italského čerstvého vzduchu a gastronomie . Bu vypadá jako světoběžnice. 

Ale vážně, když ji (je) máš v Praze v bytě, jak se pak sžívají s jiným místem? Ptám se z praktického důvodu, protože u nás zatím vždy přišlo hlídání za kočičkou, nikoli naopak. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 16. července 2018 09:52

whiskas ted mely taky hlidani v byte na tu kratsi dovolenou. Pokud jde o ten mesic, takto u rodicu prebyvaly uz nekolikaty rok a zvladaji to v pohode. Nevim, zda si to pamatuji, ale vetsinou to probiha tak, ze prvni den jsou malinko opatrne a neduverive, ale pak se oklepou a jsou uplne v pohode. Rodice jezdivaji do prahy celkem casto, takze ty si pamatuji urcite. Jsou v tomto fakt sikovne. A jsou to cestovatelky, nalitano deset tisic a po cestach tak dva u pul. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 16. července 2018 10:20

Jiná Realita Bohužiaľ príbeh psa ktorý nastúpil do vlaku nemá šťastný koniec 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 16. července 2018 10:28

jinx Díky . Máš tedy opravdu velké cestovatelky. Piškvorka (ta pražská kočička) se nikam stěhovat nemusí, ale Šíša, kterou máme mimo Prahu, zatím měla vždy hlídání na své půdě. Ale přemýšlela jsem, jak to vyřešit, když hlídání nebude o dovolené k dispozici. S Piškvorkou by se asi nesnesly, potkaly se jen jednou, tak zbývá převoz k sestře přítele, kterou tedy zná, ale ještě u ní nikdy nebyla. No, uvidíme.